DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

onda moraš imati jaaaakooo dugačku rezervnu klupu jer u svakom trenu na zse vidim bar 3 do 5 podcijenjenih dionica kojima ni u ludilu ne prijeti stečaj. što sa đurom baš i nije slučaj. znači zašto bi ulagao tu i cvonjka ako na drugim pozicijama mogu odigrati zicer.

who dares, wins

Propadne li dokap, nema razvodnjavanja dionica i cijena se vraća polako prema 30 a uz jednu sitnu sitnu pozitivnu vijest ide i prema 100 kn.
LP


To je bilo to. Nejde to više ni lipu ispod. Čestitke kupcima ispod 25, pogotovo ispod 24 a mislim da su dobar posao odradili svi koji su kupili ispod 30 kn. Drugo su dionice na burzi a drugo u dokapu ako ih kad bude a nije ni gotovo ovo da će biti po 20.

Čestitke kupcima ispod 25?

Ej moj Lojtra!

Ja više ni bih pisao…

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

IDE TREĆI KRUG DOKAPITALIZACIJE
Neće nitko ni po 20 kuna. Morati će ponuditi po 10 ako žele da im uspije dokapitalizacija. Bit će da nije stvar u krugovima neg’ je stvar u previsokoj cijeni dokapitalizacije.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


S vremena na vrijeme..

se pojavim ovdje i upozorim na moguće loše posljedice koje se nažalost onda i obistine. Zadnje sam upozorio na mogučnost da se zbog gubitaka, a prije spominjane dokapitalizacije, nominala smanji na 20-tak kuna, što se ( nažalost ) i dogodilo.

Sadašnji prijedlog za dokapitalizaciju nažalost ne donosi ništa dobro za dioničare, što je i realno za očekivati za tvrtku sa ovako velikim gubicima.
Kapital će se u bitnome razvodniti, a po mojoj procjeni dokapitalizacija ako uopće prođe, biti će po 20 kuna ( pogledaj sl. razvoj događaja u još jednom teškom gubitašu – Petrokemija ). Ukoliko Đuro eventualno dobije neki veći ogroman posao, tada će dokapitalizacija biti vjerojatno po većoj cijeni, što je tračak nade.

Na ovim cijenama kupovina izrazito riskantna, dioničari koji dokapitaliziraju po 20 ( ako bude po 20 ) , imati će mogučnost po današnjoj cijeni odmah prodati na burzi te dionice sa 80-85 % zarade. Naravno ako se cijena tu zadrži do dolaska novih dionica.

lp

Evo mene opet… s vremena na vrijeme …
Do sada sam sve ( nažalost ) pogodio..
Ljudi moji ne valja to sve… i dalje..

Nije dobro.. neće postojeći u prva dva kruga … ako propadne dokapitalizacija, onda se postavlja pitanje što je slijedeće? Predstečajna nagodba ?
Ako prođe, ogromno razvodnjavanje kapitala.

Nije dobro kako god okreneš.

Čak niti doktoru ovo nije dobro, a on voli ovakve dionice..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Započinje treći krug upisa novih dionica Đure Đakovića

“U javnom pozivu objavljenom u četvrtak podsjeća se da je u prva dva kruga, tijekom studenog ove godine, upisano i uplaćeno ukupno 584.894 novih dionica Đure Đakovića, po cijeni od 20 kuna.

Za treći krug dokapitalizacije tako je ostalo još 9.126.310 novih dionica, ”

… i vi mislite da ce to proci?


IDE TREĆI KRUG DOKAPITALIZACIJE
Neće nitko ni po 20 kuna. Morati će ponuditi po 10 ako žele da im uspije dokapitalizacija. Bit će da nije stvar u krugovima neg' je stvar u previsokoj cijeni dokapitalizacije.

netko je valjda lud plaćati tuđe promašaje, nikada više nikome za ništa naš novac, sve lopovluk i prevare, neka objave kolike su im plaće u Upravi

Započinje treći krug upisa novih dionica Đure Đakovića

"U javnom pozivu objavljenom u četvrtak podsjeća se da je u prva dva kruga, tijekom studenog ove godine, upisano i uplaćeno ukupno 584.894 novih dionica Đure Đakovića, po cijeni od 20 kuna.

Za treći krug dokapitalizacije tako je ostalo još 9.126.310 novih dionica, "

… i vi mislite da ce to proci?


ako netko iz politike i OMF dobije kakvu kinticu, onda hoće

Proći će 9.126.310 novih dionica jedino ako ih kupi Djed Mraz, pa ih podjeli djeci za Božić i Novu godinu. Samo djeca mogu čekati Đurin oporavak 20 godina.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Koliko se sjecam bila je prica da ce drzava OMFovima prodati udio u KOEI i da ce drzava tako dokapitalizirati DDJH i PTKM.

Koliko vidim, KOEI jos nije prodan.

Jedino ostaje da se naredi OMFovima da iskesiraju nase mirovine da bi se (privremeno) spasio DDJH. Prestrasno… Tako je napravljeno prosle godine na PTKM, pa je taj novac spaljen u par kvartala bez ikakvog pozitivnog ucinka.

Druga stvar, plan restrukturiranja podrazumjeva dokap do 1.12. i to u punom iznosu. Prva stvar je vec prekoracena, druga je upitna…

Nema sanse da stavim i jednu kunu u ovu firmu…

A di je onaj gospodin koji ima svoju sljedbu koji je pričao “a možda to neki strani fond sve poklopi” i tako ispred nosa mazne firmu….

Mene samo zanima da li je njega uopće imalo sram?

DEBAKL

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!


Za treći krug dokapitalizacije tako je ostalo još 9.126.310 novih dionica, "
… i vi mislite da ce to proci?

ako ne prođe nema razvodnjavanja kapitala i cijena dionice na burzi vratit će se na 36-37 kn, a firma će keš tražiti negdje drugdje. firma propasti neće jer je najveći vlasnik DDJH država i milanovićeva vlada neće si dozvoliti propast DDJH kad su za godinu dana novi parlamentarni izbori

New Report

Close