DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Di mi je onaj sve ispod 25 kn je super!

Predlažem mu da stavi nick – SUPER25 –

[emo_zacudjen]

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Evo, u privitku za sve one koji sumnjaju ;

Verdi,
često imaš pametne (i pravopisno štosne) postove i volim ih pročitati.
Ali ovdje mi se čini da si pomalo zločest. Pogotovo prema xy. Pa svi žele zaslužiti u ovoj parložini. I ti također tamo gdje imaš uložene novce. Ljudi vjeruju u firmu.
I nemoj molim te, dopisivati DLKV kao usporedbu.
također nemoj za RIZ stavljati usporedbe s DLKV.
lp

“Međutim, to ne predstavlja dovoljnu količinu prihoda za održivost trenutnog poslovnog modela, a koji se temelji na programu proizvodnje novih BOV-a. Eventualno dobivanje jednog od tendera za proizvodnju BOV-a može imati veliki utjecaj na poslovanje ne samo za tvrtku SV već cijele ĐĐ Grupe jer je procjena njegove vrijednosti između 1,2 i 3,8 milijarde kuna.

Osim što se posao proizvodnje BOV-a može dobiti temeljem ponude na kojoj se ĐĐ pojavljuje kao nositelj konzorcija (uz suglasnost Patrie), ĐĐ može dobiti značajnu proizvodnju BOV-a ili barem njegovih dijelova kao podizvođač ukoliko Patria samostalno dobije natječaje (iako, u ovom trenutku ne postoji ugovor koji definira ulogu ĐĐ kao Patrijinog podizvođača u tim okolnostima). Realizacija jednog takvog ugovora u sljedećih pet godina ključni je strateški cilj ĐĐ SV kompanije”, piše u dokumentu Strategija i restrukturiranje te financijski plan 2015-2019.
Vaš link …

neki pesimist/optimist stavio je na 10 kn kupovni nalog sa 20.000 komada [emo_naivan]

Samo da ispadne kako je kupnja veća od prodaje, a to je daaaaaaaleko od istine.

Kako ono ide reklama za Erste? A s kim vi bankarite?
MM na kraju opravdao i novu reklamu ,,Pazite s kim Vi bankarite,, 🙂


Verdi,
često imaš pametne (i pravopisno štosne) postove i volim ih pročitati.
Ali ovdje mi se čini da si pomalo zločest. Pogotovo prema xy. Pa svi žele zaslužiti u ovoj parložini. I ti također tamo gdje imaš uložene novce. Ljudi vjeruju u firmu.
I nemoj molim te, dopisivati DLKV kao usporedbu.
također nemoj za RIZ stavljati usporedbe s DLKV.
lp

ne. posebno ne prema xy jer ga poštujem kao najobrazovanijeg investitora na zse. što ne mora značiti da će i on sve pogoditi. manje više gdje god su nam se preklopila ulaganja ja sam dobro prošao. ovdje ja ne ulažem i baš poveznica sa dlkv ima i te kako smisla. nemoj te se porediti sa xy jer on tu može odigrati veliku- malu, crveno- crno ili ga pere ego pa će si dozvoliti malo egzibicija. sigurno mu to nije zadnja likvidnost. malima bi to i te kako mogla biti. i sad ju tu zablokirati!?, kao što sam ja imao namjeru u dlkv ( srećom pa nisam). sad bi se živ pojeo da sam uložio lovu u dokap dlkv i ni ti znam kad to mogu prodati ni ti pošto, a npr. adris sasvim solidno izgleda, adpl samo što nije na nišanu i td. a ti ćumiš u nekoj tvornici pleha.
p.s. riz nije tu za usporedbu ni sa đurom ni dlkv.

who dares, wins


, a npr. adris sasvim solidno izgleda, adpl samo što nije na nišanu i td. a ti ćumiš u nekoj tvornici pleha.

A zasto bi se te pozicije medusobno iskljucivale? ADRS-P-A odavno imam u portfelju. A DDJH manjim dijelom, onoliko koliko sam ovdje spreman riskirat. Cak i da to sve sto imam u DDJH prekrizim ne utjece na moju likvidnost.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


A zasto bi se te pozicije medusobno iskljucivale? ADRS-P-A odavno imam u portfelju. A DDJH manjim dijelom, onoliko koliko sam ovdje spreman riskirat. Cak i da to sve sto imam u DDJH prekrizim ne utjece na moju likvidnost.

Točno tako. Portfelj treba diverzificirati i, ovisno o riziku, različiti postotak sredstava uložiti u pojedinu dionicu.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



, a npr. adris sasvim solidno izgleda, adpl samo što nije na nišanu i td. a ti ćumiš u nekoj tvornici pleha.

A zasto bi se te pozicije medusobno iskljucivale? ADRS-P-A odavno imam u portfelju. A DDJH manjim dijelom, onoliko koliko sam ovdje spreman riskirat. Cak i da to sve sto imam u DDJH prekrizim ne utjece na moju likvidnost.

[/quote]
vaša izjava se kosi sa običnim matematičkim načelima. ili kao ja ni vi ne posjedujete dionice đure pa po logici stvari ono što nemam to me niti ne žulja.

who dares, wins

Moram se malo ispraviti. Trenutno nemam dionice DDJH ali sudjelujem u dokapitalizaciji. I na taj dio sam mislio pod onim prekrizim. Sukladno riziku i ocekivanju tu sam stavio odredenu manju svotu. S cime bi se to kosilo?

Evo i treceg kruga.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close