DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rusi žele oživjeti suradnju s Đurom Đakovićem
SLAVONSKI BROD – Veleposlanik Ruske Federacije Mihail Konarovski u ponedjeljak je posjetio Brodsko-posavsku županiju. Tom prigodom održana je i tribina pod nazivom »Hrvatska i Ruska Federacija – svekolike veze između dvije zemlje«.
Brodsko – posavski župan Šimo Đurđević i suradnici, ruskim su gostima predstavili mogućnosti za ulaganja i to Industrijskog parka Nova Gradiška, brodske Slobodne zone, pa do Luke Brod. Veleposlanik Konarovski je naglasio da je njegova zemlja zainteresirana za razvoj transporta i centara za logistiku, tim više što se Brodsko – posavska županija nalazi na sjecištu koridora X i Vc te na polovnom putu budućeg kanala Dunav – Sava.
»Pored mogućih ulaganja u energetiku, vjerujem da možemo ponovo oživjeti i suradnju s Đurom Đakovićem,« reako je Konarovski. Naime, udio ruskog tržišta u poslovima Đure Đakovića prije raspada SSSR-a bio je znatan, dok danas suradnje na gospodarskom planu gotovo da i nema, o čemu svjedoče i podaci iz HGK o prošlogodišnjem učešću Ruske Federacije u županijskom izvozu od svega 0,34 posto.
Veleposlanik Konarovski podupro je prijedlog domaćina da se organizira posjet brodsko-posavskih gospodarstvenika Rusiji. [A. Benić]

http://www.vjesnik.hr/html/2007/03/27/Clanak.asp?r=gos&c=2

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Tenkista vidim da su ti pravila malo jača strana….
Današnji prosjek + 10% sutra max iznos….


Posejdon: ” Ja sam koristio tehniku nutra – van, tako da mi je uletio i ATLN i Ina i još neke dionice. Eto me opet sa vama u Đuri. A, ništa… 200…300……….1000 [smiley2] ” Dobrodošao nazad!

Hvala lijepo kolega! [smiley11]
Povratak je bio uzbudljiv.
Uhvatio sam, doslovno, zadnje “vozove”, ali eto me!

La vita e bella!

Može prvih pet prodaja – kupnja?


Može prvih pet prodaja – kupnja?

Evo ova primitivna verzija

La vita e bella!

Ne znam kako se ovo od prije dogodilo nešto je krivo.
Ovo je pravo stanje!!!!!!

La vita e bella!

Da ti nisi malo pogriješio

Sada sam shvatio!!!!
Prvi je Viro!!!

Pez panike molim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

Hvala za pravo stanje Posejdon

Hvala i ne plaši nas

A moram malo podkubavati!!!
Da znate da sam se vratio……[smiley1]

La vita e bella!


Evo i nešto dobrih vijesti iz ĐĐ Termoenergetska postrojenja d.o.o. Ostvareni ukupni prihod u 2006.god. u iznosu od 217.000.000,00 kuna, ostvarena dobit od 22.740.000,00 kuna i plaćen porez na dobit Republici Hrvatskoj u iznosu od 4.078.000.00 kuna, svrstava ĐĐ TEP d.o.o. u jedno od najuspješnijih društava na području Brodsko-posavske županije. Ugovorena proizvodnja za 2007 i 2008 godinu, projekcije ugovaranja i zahtjevi tržišta za sljedeće godine, potakle su vlasnika i Upravu društva da pokrenu novi investicijsko- razvojni ciklus. Naime, na osnovi snimke stanja energetskih objekata u Europskoj uniji i potreba za energijom u narednih 15 godina, došlo se do zaključka da u navedenom periodu treba izgraditi nove, ili zamijeniti cca 400.000 MWe energetskih izvora i za to treba osigurati oko 400 milijardi EUR-a investicijskih sredstava. Načinjen je plan zapošljavanja novih 150 radnika. Da bi se planirano povećanje proizvodnih kapaciteta moglo ostvariti, načinjen je, i od vlasnika prihvaćen, plan investiranja u nove strojeve i proizvodne površine vrijedan 2.500.000 – 3.000.000 Eura. Izvor: http://www.duro-dakovic.com/aktualnosti/novosti/ugovorena_proizvodnja_za_2007_trazi_otvaranje_150_novih_radnih_mjesta/default.aspx

Vi gospodine ili ste veliki DRUKER ili niste upućeni te dajete jako krive informacije.
ĐĐ Termoenergetska postrojenja d.o.o. nisu sastavu grupacije ĐĐ Holding d.d. i njihovo poslovanje direktno se ne može odraziti na dionice DDJH. Indirektno… možda.

New Report

Close