DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Imas pravo, slican scenario kao i sa PTKM prije otprilike 2 mjeseca. Nakon tih igrica, cijena ce se stabilizirati iznad 200 kn.

Točno, kako bi podigli cijenu, recimo da je novi fond, i imali startno brzo dobar prinos naprave to što su napravili, naravno, dioničari najviše profitiraju.
Imaš i slučaj s ARNT.

Ma neka samo dižu ,peta prodaja je na 400kn

sutra je limit 218,86, ako bude nestrpljivih možemo očekivat opet blokadu, mislim da će se tek u četvrtak moći normalno trgovati

mauricije:

Ovo na Đuri je čisto umjetno dizanje cijene i namjerna blokada. Cijena će se možda vratiti na 200 kuna, ispod ne, ali bitan je prinos, pa eto dobro je startano.
Nadam se da nitko neće zamjeriti, nemam ništa protiv, ali to je najbolji način dizanja cijene.

Imas pravo, slican scenario kao i sa PTKM prije otprilike 2 mjeseca. Nakon tih igrica, cijena ce se stabilizirati iznad 200 kn.


Smiješni ste dečki. Do maloprije ste bili normalni. Ili ste prodali ili vam se pogoršalo. Zapravo u oba slučaja vam se pogoršalo. A ja vam kažem da se do kraja tjedna probijamo kroz limite. Kak bi fond “umjetno” stavil petu prodaju na 400 kn da sam ja htel staviti na 399 kn, itd. Ali to mi je malo. Ja čekam četveroznamenkasti broj.[smiley1][smiley1][smiley1]

Znači ako sutra cijena ponovo poraste više od 10% (I. razred), onda slijedi nova obustava u trajanju od 30 min do 3 sata. A ako nakon prestanka obustave cijena i dalje ostane iznad 10% današnje cijene, onda se prekida trgovanje do kraja dana. Jesm li to dobro shvatio?


Znači ako sutra cijena ponovo poraste više od 10% (I. razred), onda slijedi nova obustava u trajanju od 30 min do 3 sata. A ako nakon prestanka obustave cijena i dalje ostane iznad 10% današnje cijene, onda se prekida trgovanje do kraja dana. Jesm li to dobro shvatio?

Sijedi, 5!
[smiley2]


sutra je limit 218,86, ako bude nestrpljivih možemo očekivat opet blokadu, mislim da će se tek u četvrtak moći normalno trgovati

Čisto sumnjam da će par dana u blokadi. Vjerojatnije je da će se već sutra malo korigirati cijena. Ipak treba biti realan, tko želi profitirati: sine ira et studio, rekao bi Tacit[smiley2]


Znači ako sutra cijena ponovo poraste više od 10% (I. razred), onda slijedi nova obustava u trajanju od 30 min do 3 sata. A ako nakon prestanka obustave cijena i dalje ostane iznad 10% današnje cijene, onda se prekida trgovanje do kraja dana. Jesm li to dobro shvatio?

jesi

SNC, 27.03.2007. u 15:15
sine ira et studio, rekao bi Tacit

ova mi se sviđa

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Ako niste primijetili DDJH je na cca 220 kn a isto tako i njegov topic je dogurao do 220. stranice. Slucajnost? [smiley2]


Ako niste primijetili DDJH je na cca 220 kn a isto tako i njegov topic je dogurao do 220. stranice. Slucajnost? [smiley2]

Pišite ljudi do 300-te stranice.
Eto i mog doprinosa!!!

Pišem

i

pišem…..

[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

Koliko ja shvaćam pravila, limit će sutra biti oko 240 kn. Sad da li će to početi od 10 ili pola 11 to neznam. Ak će biti neko voljan prodati do cijene 220 onda je blokada do 1 sat, itd.itd. Ako ne, odmah idemo na 240 kn. Pa oko jedan sat na 264 kn, pa srijeda prva blokada 290 kn, itd. A tko bi bio tako lud da proda na 220, neznam. Ali ako agencija odluči da idemo bez ograničenja, onda je samo nebo granica.[smiley1]


Ja sam koristio tehniku nutra – van, tako da mi je uletio i ATLN i Ina i još neke dionice. Eto me opet sa vama u Đuri. A, ništa… 200…300……….1000 [smiley2]

Dobrodošao nazad!

New Report

Close