DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitam svim imaocima Đure! Ja ga imam 75 % portfelja i gledam od Nove Godine kako sve drugo ide gore a moje ništa. Vjerovao sam u Đuru i nije me iznevjerio. I neznam zašto me opet moderator briše???

Držao sam đuru od 9 mjeseca i nisam ga ispuštao iz ruku .Samo treba biti strpljiv[smiley2]

Molim lijepo, koji je novi limit na DDJH? Hvala!

dobro napumpano… da li ovo znači da je ipak na kraju došlo do finalizacije ugovora kojeg posla?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Cestitke svim drzatelima DDJH. Ja sam se odlucio za Belje i VART. Cestitam na strpljenju decki i cure

pridružujem se čestitkama.


dobro napumpano… da li ovo znači da je ipak na kraju došlo do finalizacije ugovora kojeg posla?

Dok dođe cijena će biti 300 a ako je došlo onda idemo postepeno kak nam limitiranje dopusti, za 2,3 dana smo na 300 kn. Nemojte se ljutiti vi koji nemate Đuru jer zaradili ste drugdje a ja ove godine nigdje. Sve dođe na svoje, jer ak imaš pravu dionicu drž je, koliko god trebalo. Do 1000 kn ne razmišljam o prodaji.[smiley1]

tenkista, samo nebo je granica, oprosti ovo je moja želja, i ja ga čekam od kolovoza prošle godine, ali tko
čeka i dočeka.

Ja sam koristio tehniku nutra – van, tako da mi je uletio i ATLN i Ina i još neke dionice.
Eto me opet sa vama u Đuri.
A, ništa… 200…300……….1000 [smiley2]

La vita e bella!

neki čekaju radničke dionice…[smiley2] samo što nisu…

Predlažem da se Đuro delistira i ponovno uključi sa cijenom od 500 kn.

Ovo na Đuri je čisto umjetno dizanje cijene i namjerna blokada. Cijena će se možda vratiti na 200 kuna, ispod ne, ali bitan je prinos, pa eto dobro je startano.
Nadam se da nitko neće zamjeriti, nemam ništa protiv, ali to je najbolji način dizanja cijene.


Ovo na Đuri je čisto umjetno dizanje cijene i namjerna blokada. Cijena će se možda vratiti na 200 kuna, ispod ne, ali bitan je prinos, pa eto dobro je startano.
Nadam se da nitko neće zamjeriti, nemam ništa protiv, ali to je najbolji način dizanja cijene.

Imas pravo, slican scenario kao i sa PTKM prije otprilike 2 mjeseca. Nakon tih igrica, cijena ce se stabilizirati iznad 200 kn.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

New Report

Close