DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se s caymanom.Stalno se pojavljuju novi zainteresirani za suradnju.Ipak je to poduzeće sa 86. godina iskustva.Napravljen je i novi web nedavno: http://www.duro-dakovic.com/

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany


čudom se čudite a ddjh vrijedi preko 300 kuna ,to je sigurno. vidite da je sad skoro 200 a još nisu ni jedan stroj proizveli. zamislite cijenu kad se poslovi počnu zahuktavati. pa moglo bi biti i 1000 kuna za 3-4 godine bez problema…

Ja bi rekao da je ovo poklon, hvala FIMI što su mjesec dva štopali cijenu da se nadokupujemo, a sad može gore iako ni scenarij stagnacije cijene ne bio bio loš, jer bi nam ostalo vremena da se nadokupimo po neznam koji put [smiley2]


Napravljen je i novi web nedavno: http://www.duro-dakovic.com/

Evo Đuro je dobio novo virtualno lice…. promjena na bolje naravno…. a čini se da polako ali sigurno dobiva i novo lice u stvarnosti, jer sigurnim koracima grabi prema uspješnoj a što je najbitnije profitabilnoj korporaciji s kojom se može ponositi Sl. Brod ali Hrvatska.

Mislim da će se i oni najskeptičniji uvjeriti u to u mjesecima koji slijede, a uvjeravanje će početi već s financijskim izvješćem – koje sramežljivo nagovještava smijer kojim je ĐĐ krenuo.

Očito je i da neće faliti ni velikih igrača koji će što vrijeme bude prolazilo sve više biti zagrijani za ovu dionicu (ako je kome promaklo- danas je sretni kupac kupio 15-ak milijuna kuna DDJH iznad 180 kn); Ovisno o tome koliki su ziheraši, toliko će skuplje plaćati …. [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Pozdrav svima! Današnje transakcije su me ponukale da se uključim na forum. Mislim da sutra idemo do limita a opširnije ću pisati idućih dana. Naprijed Đuro – najperspektivnija tvrtka u hrvatskoj![smiley1]


čudom se čudite a ddjh vrijedi preko 300 kuna ,to je sigurno. vidite da je sad skoro 200 a još nisu ni jedan stroj proizveli. zamislite cijenu kad se poslovi počnu zahuktavati. pa moglo bi biti i 1000 kuna za 3-4 godine bez problema…

kolega cayman006, bez obzira sto sam vlasnik ddjh, ovo je vrlo jednostavna i cista istina.

zanemarujuci kojekakve izvjestaje, cuda i ekonomije, zdravoseljacki to izgleda upravo tako kako ste naveli:

firma koja sada ne proizvodi nista i nalazi se u rasulu vrijedi 180kn jer to trziste tako kaze. koliko ce vrijediti za godinu dana kada se to sve poslozi, popune kapaciteti, reorganizira, krene proizvodnja i prvi proizvodi krenu silaziti sa trake? pa trebala bi vise nego do sada!
posto je tu cvrsto upletena politika i znamo da ce oni proizvoditi i za okolne drzave (makedonija), pa hz i vagoni, znamo da je pitanje buducih poslova ziher rijeseno. jos ako uleti degman, ili za preuzimanje general dynamics, eto nam jos razloga za optimizam povrh zdravoseljacke logike…

pozdrav

Ako je sve pod kontrolom, idete presporo. "Mario Andretti"

Đuro je ok, ali ga je trebalo kupiti jučer po 181-182 kune, jer je ovo psihološki pomak, iako najavljeni rezultati bi mogli cijenu još podići, opet pihološki, pokazatelji govore drugačije, kao i na većini dionica.
Velike transakcije, kao i nova dionica uvijek ima taj psihološki učinak, jer investitori to ocjenjuju kao nešto što će dionicu podići na više.

Npr. KOSNR-A s 1.500-2.300 u dan-dva (nova dionica)
HGSP s 300-700 kuna u jednom danu (nova dionica)
DLKV s 850-980 kuna (velike transakcije na 850 kuna)
DDJH s 182-? (vidjet ćemo danas).


Nekako se i meni cini da nije izlazila Fima vec Lucidus i Slavonski…. onako, intuitivno mi se cini…. [smiley7]

a da li je nekom palo na pamet da je mozda FIMA prodala po 182,00 sama sebi, tj. novom fondu FIMA-Maximum, nakon cega ide pumpanje cijene i spektaktakularni rezultati i za stari i za novi Fimin fond ? Kako god da bilo, dobro za nas dionicare.

“Please, God, Just One More Bubble.”


a da li je nekom palo na pamet da je mozda FIMA prodala po 182,00 sama sebi, tj. novom fondu FIMA-Maximum, nakon cega ide pumpanje cijene i spektaktakularni rezultati i za stari i za novi Fimin fond ? Kako god da bilo, dobro za nas dionicare.

Pametno zboriš, oduvijek sam govorio da su Arapi pametni ljudi. [smiley2]
Ovo je najbliže rješenje jučerašnjih transkacija.

Đuka je upalio “T-84” i ubrzo prelazi brzinu od 200 a neki kažu da bi mogao juriti i 300

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Jel neko načuo nešto i o još jednim (novim) pregovaraćima?

Cestitke svim drzatelima DDJH.
Ja sam se odlucio za Belje i VART.
Cestitam na strpljenju decki i cure

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Cestitke svim drzatelima DDJH.
Ja sam se odlucio za Belje i VART.
Cestitam na strpljenju decki i cure

Može malo opširnije…

New Report

Close