DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo nam đurice na 190 i jako lijepo se složila prodaja

195,00 582
195,95 170
198,55 200
198,99 1487
199,00 2806

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Malo “cudna” situacija na ovoj dionici….

Postavlja se pitanje:
Ako je FIMA odlucila izaci iz Djure sa ovakvom kolicinom svega par dana prije objave GI, pretpostavlja se da znaju da rezultati nisu bas sjajni….
A s druge strane, netko je tu istu kolicinu kupio po 182kn uz procjenu da ce cijena ici na gore…

U svakom slucaju je rijec o dogovorenoj transakciji…. A da nije Fima prodavala sama sebi?! Hmmm…

Molio bih iskusnije da razviju nekoliko mogucih scenarija…

Tko tu koga?! [smiley4]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Hmm,čudan završetak ovog dana,skakala dionica malo dole malo gore i završila sa najvećim prometom i to iznad 190,mmmm ,meni paše. Dobro da sam je ubo na 173kn. Mogli bi mi sa Đurom ubrzo i iznad 200,samo da izvješće nebude loše.

A kako znate da nisu Lucidus i Slavonac recimo izlazili u isto vrijeme na istom mjestu?

Lucidus d.d., Zagreb, Braće Domany 6, 68816 dionica (2,13%)
Slavonski ZIF d.d., Zagreb, Vončinina 2, 12621 dionica (0,39%)
FIMA Validus d.d., Varaždin, Anina 2, 385477 dionica (11,91%)

Netko od njih? Tko, koliko?


Malo “cudna” situacija na ovoj dionici….

Postavlja se pitanje:
Ako je FIMA odlucila izaci iz Djure sa ovakvom kolicinom svega par dana prije objave GI, pretpostavlja se da znaju da rezultati nisu bas sjajni….
A s druge strane, netko je tu istu kolicinu kupio po 182kn uz procjenu da ce cijena ici na gore…

U svakom slucaju je rijec o dogovorenoj transakciji…. A da nije Fima prodavala sama sebi?! Hmmm…

Molio bih iskusnije da razviju nekoliko mogucih scenarija…

Tko tu koga?! [smiley4]

Ha, to se ja uvijek pitam kad prodajem/kupujem 🙂 Sto misli onaj s druge strane… Vjerojatno prodavatelj kratkorocno ne vidi neku korist, a kupac kupuje na duze staze. Sto drugo? Scenarij? Sad ce svi navalit skidat sa ask-a par dana, a onda ce se daytraderi pocet znacajnije iskrcavat pa ce opet dolje 🙂 Ukoliko neka nova vijest ne uleti. Na kraju ce se stabilizirat malo iznad ovog nivoa uz uvijet da ne bude losih vijesti. My 5 cents…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

sljedeći dani će bit vrlo zanimljivi[smiley2]

Kaj je ovo – pola stvari pod cenzurom???

skype - ivek1234

Nekako se i meni cini da nije izlazila Fima vec Lucidus i Slavonski…. onako, intuitivno mi se cini…. [smiley7]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

meni se čini da je Fima kupovala.

Evo, sad sam gledao panoramu na HRT-u.Delegacija iz Rusije u Đuri Đakoviću.Zainteresirani za projekte izrade komponenata za elektrane.

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany

čudom se čudite a ddjh vrijedi preko 300 kuna ,to je sigurno. vidite da je sad skoro 200 a još nisu ni jedan stroj proizveli. zamislite cijenu kad se poslovi počnu zahuktavati. pa moglo bi biti i 1000 kuna za 3-4 godine bez problema…

New Report

Close