DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opremanje borbenog oklopnog vozila Patria AMV sa daljinski upravljanim oružanim stanicama 30mm je također prepolovljeno, jer je od predviđenih 123 milijuna kuna skinuto sa proračuna 51 milijun kuna.
http://www.defender.hr/republika-hrvatska/obrambena-politika/vlada-rh-bez-milosti-242-milijuna-kuna-manje-za-obrambeni-sektor-nikad-veca-rezanja.php

Znaci Djuro ocekuje potpisivanje ugovora od 82 mil kn.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/susret-hrvatskih-i-austrijskih-metalopreradivaca/

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Znaci Djuro ocekuje potpisivanje ugovora od 82 mil kn.

prevedeno u profit: 200 kn.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Kolega domach,
Zaboravili ste dodat vaznu stavku na ovih 200 kn.
200 kn + pdv

gdje nam nestade markirant, zar se nije obvezao na određeni promet, sa takvim povlačenjem teško ćemo ga stići [emo_smijesak]

Nisam nesto pratio DDJH dugo.

Jel ja to dobro vidim ili je MM usao u Top 10?
Erste je MM za DDJH, jel?

Jos malo pa ce imati vise od Bakica. 😀

MM(mama mia) gdje se sakrio, na 48,00

Koliko je ddjh izgubio kapitala u prethodnih 5 god?
Fino fino kako ovo pada. A još prije godinu dvije su se radile usporedbe o ddjh kao budućem ernt, kako je bolji ddjh bio po 50 nego ledo po 5 k jer ” u ledo nema otkljucavanja crijednosti” .

… pa dobro koji je glavni razlog pada cijene ove dionice kad posla ima napretek …


… pa dobro koji je glavni razlog pada cijene ove dionice kad posla ima napretek …

Bio ja tamo, to je sve totalno groblje. Nešto radi ĐĐ TEP koji su kupili Rusi, ili Austrijanci prije njih, ne sjećam se točno, ali sve ostalo će se uskoro pojavljivati na vijestima kao nova Petrokemija: plaće, radnici, branitelji, sindikati, svi bi nešto, para nema, predstečaj, stečaj i sl.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ovaj izranjavani narodni heroj mogao bi uskoro podleći ranama, kao i drug mu Gredelj, ukoliko dodamo stanje u Badelu, ovo bi mogla postati prava “bitka za ranjenike”

New Report

Close