DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koja god je uzdanica JOŠ UVIJEK u portfelju, nema straha ali kad se proda kukulele nastupa. jadno i prozirno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

sad se uključio drug bloger kako bi zadržao pad ali mislim da đuro ide u smjeru kako su ga kmeri zamislili kad su došli na vlast.

specijalna vozila ostaju državna 100 posto i rade namjensku industriju a sve ostalo rasprodajemo što prije i za što manje novaca.tako su i radili 2000-2003 godine.

šta se očekivali kad su postavili sadašnju upravu.ja propast đure naalost.

hbor-ov kredit je čini mi se za likvidnost

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Imate ovdje dva MM i cijena će se ponašati onako kako to oni žele.
Tko će od Vas ovo srušiti u realne okvire? Nemate čime.
Posljedice se doći same po sebi za 3-4 mjeseca kada bude očito da posla nema a obaveze rastu. Do tada samo gledanje. Podsjeća me na jednu vrstu PTKM, kretanje cijene dionice mislim, a i poslovanje nije daleko od nje.

m.sbplus.hr/slavonski_brod/gospodarstvo/industrija/duro_dakovic_jaca_odnose_s_makedonijom.aspx#.UuuPID1dVIE

Za opstanak Djure biti ce kljucna ova godina. Godinama se prica o velikim poslovima, godinama se ceka,…ne docekaju li ove godine, slobodno mogu planirati drasticno smanjenje broja radnika i placa, a potom i kljuc u bravu. Situacije da imas skoro 50% manje posla, a izdaci za place veci nego godinu prije su pokazatelj nesposobnih menadzera i drzavne firme. Imam dionice DDJH, i u interesu mi je da dionica raste, ali nesto pod hitno moraju mijenjati.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Posljedice se doći same po sebi za 3-4 mjeseca kada bude očito da posla nema a obaveze rastu. Do tada samo gledanje.

slažem se, doći će to na svoje, sad se cijena preko MM “na silu” održava ovako visoko iako je nakon ovakvih očajnih rezultata trebala biti ispod 50 kn [emo_vrtimise]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Jutarnji list: Remont tenkova za Makedonce,vlakovi za EU…..Očigledno je potrebito malo pomoći oko cijene dionice.

+++++
Tehnicki ako popusti WMA200 koji je dobrano nacet jer vec cetiri
puta brani proboj prema dolje, sljedeci otpori su 52 – 46kn kuna.

+++++
Iako se primjecuje proaktivnost u dobivanju novih poslova, obecanja uprave o
ostvarivanju visine prihoda i dobiti imaju poljuljanu vjerodostojnost.

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska


m.sbplus.hr/slavonski_brod/gospodarstvo/industrija/duro_dakovic_jaca_odnose_s_makedonijom.aspx#.UuuPID1dVIE

Za opstanak Djure biti ce kljucna ova godina. Godinama se prica o velikim poslovima, godinama se ceka,…ne docekaju li ove godine, slobodno mogu planirati drasticno smanjenje broja radnika i placa, a potom i kljuc u bravu. Situacije da imas skoro 50% manje posla, a izdaci za place veci nego godinu prije su pokazatelj nesposobnih menadzera i drzavne firme. Imam dionice DDJH, i u interesu mi je da dionica raste, ali nesto pod hitno moraju mijenjati.

Koliko se sicam zar nije xy utjecao na povecanje place, podsjetite me malo ?

Ignore : renči

Ovoliki gubitak nije bio ni kada je cijena bila na onih 20ak kuna, a cak ni veliki posao za HV i nekoliko stotina vagona nije donijelo dobit proslih par godina.

Ovo je jos jedna vrlo lose vodjena firma koja bi uskoro mogla u PSN (ako se ne proda ili na silu dokapitalizira kao PTKM).

Evo ovdje dole link svima onima kojima se neda proučavati gubitak – kako i zašto, koliko, ukratko ….
http://www.seebiz.eu/grupa-duro-dakovic-gubitak-povecan-vise-od-deset-puta/ar-81058/

http://www.seebiz.eu/sindikat-zatrazio-hitan-sastanak-s-upravom-holdinga-duro-dakovic/ar-81230/


Evo ovdje dole link svima onima kojima se neda proučavati gubitak – kako i zašto, koliko, ukratko ….
http://www.seebiz.eu/grupa-duro-dakovic-gubitak-povecan-vise-od-deset-puta/ar-81058/

Gdje HNS prodje tu trava ne raste.

Evo Mesic otisao u Kinu. PMI pao ispod 50, skocile kamate, … 🙂

Cim Mesic krene u posjetu nekoj zemlji shortati tamosnji market, nemozes promasiti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close