DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.aladalaonline.com/detail.cfm?id=14405&catId=1&subcatid=19

pogledajte na sljedeći link pa će vam biti jasnije da FRANCUZI ne spavaju za razliku od naših tzv. dužnosnika – imam dionice DDJH ali sve se nekako bojim da ćemo i ovaj posao upropastiti iako imamo superioran proizvod ( tekst je prenesen iz kuwaitskih novina pa će vam trebati translate)

i ako malo bolje pogledate u tekstu se spominje i kanadski veleposlanik u kuwaitu – a ako malo proguglate biti će vam jasnija veza sa jednim od ponuditelja i izravnog konkurenta NEXTER – pa je po meni žalosno da nitko od naših predstanivnika ništa ne radi da bi pomogao oko ovog velikog posla koji je po meni važan i za ovo naše uništeno gospodarstvo

kolega gdinja, možda Finci rade nešto… pa znate da je za našu vlast lobiranje maltene kriminalna aktivnost

Finci rade skupa sa Norvezima,pod nazivom firme NAMMO-Konzern.Posla imaju preko glave,tako izvjescuju njemci za ovu firmu.

Kupuje li tko? Ili možda prodaje? Da čujem.

pa evo netko je maloprije prodao 1 dionicu po bid-u…neću to nikada razumijeti [emo_zacudjen]

netko je kupio od MM 1000 komada na 66 kn pa mu je netko (vjerojatno taj isti) prodao 1000 komada na 65,75 kn… da li je to nekakvo umjetno stavaranje likvidnosti ili što??! [emo_zacudjen]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

ja nekako u takvim situacijama uvijek tipujem na ljudsku glupost [emo_smijeh]


netko je kupio od MM 1000 komada na 66 kn pa mu je netko (vjerojatno taj isti) prodao 1000 komada na 65,75 kn… da li je to nekakvo umjetno stavaranje likvidnosti ili što??! [emo_zacudjen]

UAE: Sheikh Mohammad, Räty, Patria AMV and Patria Nemo (35 credits)
Posted on: Fri, Dec 27, 2013
Permanent Secretary of the Finnish Defence Ministry Lt-General Arto Räty met with Crown Prince of Abu Dhabi and Deputy Supreme Commander of the UAE Armed Forces General Sheikh Mohammad Bin Zayed Al-Nahyan and with Chief of Staff of the UAE Armed Forces Lt-General Hamad Mohammad Thani Al-Rumaithi on 9/12/2013 in Abu Dhabi. The following 392-word report sheds light on Räty’s talks, notably on what concerns Patria AMV and Patria Nemo.

loše, loše…
http://www.jutarnji.hr/vojska-nije-dobila-2-helikoptera–5-mig-ova-i-50-vozila-patria/1152051/

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

ja ne znam čitamo li isti članak.
kod mene piše da je zadnje od 126 vozila napravljeno još u ožujku, ali da se u MORHu kasnilo s ugovaranjem dodatne opreme, a vojska ne želi preuzeti ovakve.
dakle, nema veze s neprofesionalnošću đure nego države

bas gledam na dnevniku, potpisali ugovor sa Inom za razvoj plinskih polja u medjimurju

New Report

Close