DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a otkuda uopće ta info da bi baš sutra trebalo biti objavljeno je li Đuro dobio posao ili ne?

to i mene zanima,tko je dosao do tih podataka.


Ako se dobije ovaj posao u Kuvajtu, a Đuru spominju onda nije bitno da li je dionica u ponedjeljak 60 ili 80. U utorak je i tako više neće biti ispod 100

Možda mislite na ovo,to je napisano samo hipotetski, nemam nikakav info da se sutra bilo što odlučuje, a ako netko drugi ima neka posta.

[emo_smijeh]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


to je napisano samo hipotetski, nemam nikakav info da se sutra bilo što odlučuje, a ako netko drugi ima neka posta.

haha, onda je cijena dignuta sa 62 na 68 kn zbog banalne greške u komunikaciji [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Cijena je diggnuta zbog ovoga što je postao kolega plavi i što je objavljeno u petak.
http://www.tacticalreport.com/view_news/Kuwait_Croatia_and_Patria_AMV/3721

Netko je napisao da će cijena u ponedjeljak na 60, a ja sam napisao da je nebitno gdje će cijena u ponedjeljak ako recimo u utorak objave da su dobili posao i da tada DDJH vjerojatno ide na 100

ma tako sam i ja to shvatio samo mi se čini da određena ekipa možda misli kako je sutra “biti ili ne biti”….



Ako se dobije ovaj posao u Kuvajtu, a Đuru spominju onda nije bitno da li je dionica u ponedjeljak 60 ili 80. U utorak je i tako više neće biti ispod 100

Možda mislite na ovo,to je napisano samo hipotetski, nemam nikakav info da se sutra bilo što odlučuje, a ako netko drugi ima neka posta.
[/quote]

cijna je porasla jer je više ljudi htjelo kupiti nego prodati a ne zbog greške u komunikaciji (bar se nadam jer ako ljudi kupuju samo radi postova na forumu sretno im bilo )

haha, onda je cijena dignuta sa 62 na 68 kn zbog banalne greške u komunikaciji [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]



Ako se dobije ovaj posao u Kuvajtu, a Đuru spominju onda nije bitno da li je dionica u ponedjeljak 60 ili 80. U utorak je i tako više neće biti ispod 100

Možda mislite na ovo,to je napisano samo hipotetski, nemam nikakav info da se sutra bilo što odlučuje, a ako netko drugi ima neka posta.
[/quote]

Mislim da to nije u redu,onda je trebalo biti naglaseno kod pisanja da je to HIPOTETSKI MISLJENO

Hipotetski, netko je mogao i trgovati na osnovu tih informacija.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Hipotetski, netko je mogao i trgovati na osnovu tih informacija.

Ne hipotetski nego onako pouzdano,ako je netko kupio zbog te info koju je postao Fedor(ili Bigfoot svejedno)a da nije provjerio ili barem zatražio link koji to dokazuje ima vrlo vjerojatno izvršenu lobotomiju ili nešto još gore.

"Only dead fish swim with the stream"

@bigfoot
apsolutno se slazem sa Vama kolega naime reci “kupio sam ili prodao odredjene dionice zato sto sam procitao post na forumu” I zahtijevati da te netko shvati za ozbiljno je za rubriku vjerovali ili ne[emo_vrtimise]

New Report

Close