DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vaš link …

Dok čekamo Kuwait nek se nađe ovaj maleno poslić od 50 milja kuna bez PDV-a[emo_smijeh]

bravo kolega Fedor!
ja sam za taj posao stavio link još prekjučer, ali me obrisalo?!


Ako ne dobiju posao u Kuvajtu u utorak će dionica biti ispod 50.

neće, ako ne dobiju posao MM će ju i dalje održavati na 60 kn

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Koji posao u Kuvajtu? Može i opširnije…sjećam se da je trebao biti u kolovozu…ne treba zaboraviti da su prihodi prepolovljeni…..

Jedino što(potencijalno)vrijedi u grupi Đuro Đaković je proizvodnja borbenih vozila.
I to je to,ostalo stvara gubitke ili ili stvara neki sitni profit,za plaće.
Uostalom,to i bloger priznaje.
Po trenutnim fundamentima bez proizvodnje Patrie i mali Ivica valjda vidi da je dionica precijenjena.
MM(ili netko drugi)će možda pokušati održavati cijenu dok se ne iskrcaju veći dioničari.
Kuvajt je važan jer bi to bila prva prodaja oklopnog vozila(HR ne računam.)Game changer.
Očekivanja su velika,puno je truda i vremena uloženo u ovaj posao,i ako ga ne uspiju dobiti od bogatih Kuvajćana usprkos superiornom proizvodu sasvim je realno za pitati se imaju li uopće šanse nešto slično ostvariti u budućnosti?

"Only dead fish swim with the stream"


Vaš link …

Dok čekamo Kuwait nek se nađe ovaj maleno poslić od 50 milja kuna bez PDV-a[emo_smijeh]

12 kuna prevedeno u bottom line.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Jedino što(potencijalno)vrijedi u grupi Đuro Đaković je proizvodnja borbenih vozila.
I to je to,ostalo stvara gubitke ili ili stvara neki sitni profit,za plaće.
Uostalom,to i bloger priznaje.
Po trenutnim fundamentima bez proizvodnje Patrie i mali Ivica valjda vidi da je dionica precijenjena.
MM(ili netko drugi)će možda pokušati održavati cijenu dok se ne iskrcaju veći dioničari.
Kuvajt je važan jer bi to bila prva prodaja oklopnog vozila(HR ne računam.)Game changer.
Očekivanja su velika,puno je truda i vremena uloženo u ovaj posao,i ako ga ne uspiju dobiti od bogatih Kuvajćana usprkos superiornom proizvodu sasvim je realno za pitati se imaju li uopće šanse nešto slično ostvariti u budućnosti?

Petak čisti za post …samo kako ste naveli da će cijena na 50 ako ne dobiju posao u utorak…a kolika bi mogla biti ako ga dobiju???[emo_smijeh]

A BALVANA!!! :) :) :)

Poštovani kolege,

nemam ni jednu dionicu Djure ali želim vam svima puno sreće u utorak.

Pratim ovu temu i u mnogoćemu se slažem s poštovanim kolegom bigfootom.

Zaista bismo se svi trebali osloboditi tog nadaleko čuvenog hrvatskog jala i baš svi skupa navijati da se dobije taj posao. Treba nam malo tog optimizma nakon svih gospodarskih neuspjeha. Evo, Viadukt je napokon uspio sa ZLZ, hajde neka prođe i ovo. Zaista, teško da ćemo krenuti naprijed bez takvih pozitivnih vijesti i situacija. Od mene imate punu podršku i želim svi dioničarima Djure puno sreće…

Srdačan pozdrav !

A što u utorak?

Kolega BearG,Đuro nam je “ružno pače”a mogućim dobivanjem ovog mega-posla pretvara se u sjajnog labuda i nakon (ako Bog da)što probije led u suradnji sa Patrijom mišljenja sam da će se još poslova otvoriti vani a to su nam dalje već slatke brige a dionica u tom slućaju “zaslužuje”probiti prošli vrh i nastaviti kretanje prema novim informacijama a kojih neće nedostajati.A mogućim nedobijanjem posla nema razloga za veći pad cijene(uloga MM) u tom slućaju cijena je već ionako pala sa 90 na 55 (iako imam dionice) opravdano s obzirom na dosadašnje poslovanje.[emo_smijesak]


MM(ili netko drugi)će možda pokušati održavati cijenu dok se ne iskrcaju veći dioničari.

veći dioničari se ne bi imali kome iskrcati sve i da žele, zato mislim da će MM i dalje držati cijenu oko 60 kn čak i ako ne dobiju posao, a ako ga dobiju onda će biti žestokog napucavanja gore pri čemu nije isključen niti scenarij koji smo gledali kod LPLH zadnjih dana…naravno da to sve nema veze s fundamentima, ali ako vlak krene, svi će uskakati unutra bez razmišljanja [emo_smijeh]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

http://defender.hr/republika-hrvatska/vojna-industrija/prijelomna-vijest-kuvajt-krece-u-nabavu-borbenih-oklopnih-vozila-tvrtke-duro-dakovic.php

Ovo je bila prva vijest s Defendera (pazi naslov), a onda su je prepravili u ovu

http://defender.hr/republika-hrvatska/vojna-industrija/kuvajt-krece-u-nabavu-borbenih-oklopnih-vozila.php

E sad da li su s Defendera saznali nešto više, pa su se zaletili, nemam pojma, ali treba imati hrabrosti i staviti takav naslov

New Report

Close