DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cayman006: ” toliko gluposti samo se može pročitati na ovakvim forumima…Fima uopće ne izlazi iz ddjh i to su činjenice. A vi vjerujte ili ne vjerujte. ostvarili su lijep prinos ali oni hoće još…tko je blesav, neka slobodno proda. ja ću kupit. ” pročitaj intervju iz novog LIDERA

Cuj ovo: ‘Ja to sve prodajem jer to nista ne valja.’ E sad svi kupite od mene po dobroj cijeni.
Ne izgleda li ti malo cudno da izjavljuju da ce sve rasprodati?? Pa zar ne mislis da ce to srusiti cijenu i interes kupaca?
Procitao sam i ja clanak, ali bih prije rekao da je navlakusa sa njihove strane da sada dokupe jos malo od strasljivaca; a da ce prodati to svi znamo. Samo kada???[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

U Brodu pobijedio HSP.

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=342205

Oni se zalažu za radnička prava i sl. trice i kučine.[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

svi su oni kad su izbori za prava radnika a drugim okom mjerkaju DDJH i kako da se uvale u zlatnu koku i da osiguraju sebe i buduća pokoljenja!!!![smiley3][smiley3][smiley3][smiley3]

Four Star General

tony:

cayman006: ” toliko gluposti samo se može pročitati na ovakvim forumima…Fima uopće ne izlazi iz ddjh i to su činjenice. A vi vjerujte ili ne vjerujte. ostvarili su lijep prinos ali oni hoće još…tko je blesav, neka slobodno proda. ja ću kupit. ” pročitaj intervju iz novog LIDERA

Cuj ovo: ‘Ja to sve prodajem jer to nista ne valja.’ E sad svi kupite od mene po dobroj cijeni.
Ne izgleda li ti malo cudno da izjavljuju da ce sve rasprodati?? Pa zar ne mislis da ce to srusiti cijenu i interes kupaca?
Procitao sam i ja clanak, ali bih prije rekao da je navlakusa sa njihove strane da sada dokupe jos malo od strasljivaca; a da ce prodati to svi znamo. Samo kada???[smiley9]

1. Moguće da je i to taktika navlačenja, ali činjenice govore suprotno, jer se lako može uvidjeti da FIMA zaista već neko vrijeme smanjuje udjel u DDJH.
2. Ta je rečenica u tekstu spomenuta vrlo skriveno i posve usputno, a osnovna intencija teksta je bila zapravo prigovor državi zašto ne požuri privatizaciju itd.


U Brodu pobijedio HSP.

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=342205

Oni se zalažu za radnička prava i sl. trice i kučine.[smiley2]

to će stvorit samo još veću zbrku

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

zanimljivo da onaj 1H nalog na 190,00 gdje je prija par tjedana prošlo 20tak tisuća komada danas broji samo 235 kom

što se lidera tiče sve najbolje o njima, ali žalim iskreno ulagače koji kupuju na temelju preporuka iz novinskog članka ili na temelju tih informacija. a osim toga, ja nisam ovu dionicu kupio zbog fime, dapače, kupio sam je i prije fime, i znam kad ću je prodati. a fima nije neki stroj koji pogađa dobre i loše dionice već u fimi isto tako rade ljudi koji donose odluke temeljem nekih procjena i temeljem nekih proračuna, a i nekih zapovijedi. stoga vi koji smatrate da fima prodaje prodajte svoje dionice uz jedan savjet andre kostolanyja: “Da ne postoji štampa koja prati burzu, ne bi je trebalo ni izmišljati”.

17.3.2007
TRI MINISTRA JUČER U SLAVONSKOM BRODU
Đuro Đaković je spreman biti nositeljem razvoja
Vaš link

go djuro ![smiley2]

sve je lako kad si mlad :)


go djuro ![smiley2]

samo da se ne vrati?????????[smiley8][smiley8][smiley8]

Four Star General

Mislim da se o slijedećem ovih zadnjih dana nije diskutiralo, a ako jest, oprostite na grešci!
„Upravni odbor HFP-a priznao je pravo bivšim radnicima Plive, Tranadrije, …. itd. Na naknadnu kupnju dionica tvrtke jer su u vrijeme njihove pretvorbe i privatizacije bili u ratu.“

Kakve to veze ima sa DDJH, preporučam pročitati na:
http://www.presscut.hr/web%20Sharing/CLIP_PDF/2007/03-2007/19-03-2007/Presscut_3697403.pdf

Kao dodatni komentar na članak dodajem da, na žalost, naši novinari još nisu sigurni u razlikovanju pojmova „tvrtka“ i „poduzeće“

Vi ste Mr. Rick prespavali zimu[smiley8]

New Report

Close