DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema veze, nije to prvi put… ja sam za to da oni koji žele van odu i ne vraćaju se više – kao u onoj pjesmici: “Hit the road Jack, and doncha come back no more no more no more no more…” [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

toliko gluposti samo se može pročitati na ovakvim forumima…Fima uopće ne izlazi iz ddjh i to su činjenice. A vi vjerujte ili ne vjerujte. ostvarili su lijep prinos ali oni hoće još…tko je blesav, neka slobodno proda. ja ću kupit.


toliko gluposti samo se može pročitati na ovakvim forumima…Fima uopće ne izlazi iz ddjh i to su činjenice. A vi vjerujte ili ne vjerujte. ostvarili su lijep prinos ali oni hoće još…tko je blesav, neka slobodno proda. ja ću kupit.

Onaj “glupi” CD te demantira!

La vita e bella!

joj, skupili četvorica po 100 kuna i kupili prvi put cd da vide stanje i vidjeli da je fima prodala dio dionica DDJH. uf, evo već prodajem sve svoje ddjh jer je neki fond manager fime odlučio dio dionica prodati. A to što ih je opet kupio , to ti na cd-u ne piše naravno jer će ti to pisati tek idući petak na SDA. Dakle, dečki, opet skupljajte tih 500 kuna i za 2 tjedna kupit novi CD da mi vidimo ko to izlazi a ko ulazi.
FIMA je unutra sa 2 fonda i jednom bankom. Ja sam vidio samo da je prodan maleni dio dionica, a pouzdano znam da su kupovali ovih dana male paketiće. Ali uopće mi nije ni bitno jel fima kupovala ili prodavala kad ja jako dobro znam one koji su kupovali, a ti nisu kupovali da izgube nego da udvostruče i utrostruče ulog kroz godinu ili dvije. E ti ljudi su meni puno važniji od Fiminih igrica i preslagivanja portfelja, prodaje Validusa VABI i slično…Koristite malo maštu i pribavite podatke kojih nema na CDovima.

To je teorija mase [smiley10], ako jedan skoci u bunar svi ce za njim jer je to trenutno IN.
Ista je fora i sa DDJH i masom ostalih… ako neko veliki ulazi, ulazi i raja, kad izlazi nastaje opca pomama, ko da ce djuro bez fime propast.
Ja vjerujem u djuru i mislim da ima potencijala. Pogledajte samo koncar prije 2 god jer kako mudri kazu: povijest se ponavlja [smiley2]

Pretpostavka je majka svih zaj***

najbolje su mi ove priče da FIMA prodaje. A ne da ne prodaje nego ovih dana i kupuje. To su igre koje ljudi jednostavno ne žele shvatiti. Pa zar bi jedan oprezni cayman dokupljivao ddjh da misli da će padati? Ja koji vrlo rijetko idem u dokup sam dokupio. A kom se ne sviđa, već sam rekao – prodajte, ima kupaca. Informacije se ne dobivaju u SDa ili preko CDa nego drugim kanalima, a osim toga, ovdje uopće ne trebaju nikakve informacije. DDJH će proizvoditi tenkove i oklopna vozila, već rade vagone i što bi netko više poželio, a imaju ugovore za poslove u idućih 10 godina. Zar tu treba mudrovati? Nađite mi firmu koja ima ugovorenih poslova za 2 godine….a tek 5….DDJH ima posla za 10 godina i uvjeren sam da će ga preuzeti General Dynamics u idućih 5 godina. Kom se žuri neka proda.

Zar nitko nije primjetio transakciju u 15:47 od 800 komada skinutih sa aska? Tek toliko o strasnoj prodaji…

Say no more [smiley2]


toliko gluposti samo se može pročitati na ovakvim forumima…Fima uopće ne izlazi iz ddjh i to su činjenice. A vi vjerujte ili ne vjerujte. ostvarili su lijep prinos ali oni hoće još…tko je blesav, neka slobodno proda. ja ću kupit.

pročitaj intervju iz novog LIDERA

cayman006:

toliko gluposti samo se može pročitati na ovakvim forumima…Fima uopće ne izlazi iz ddjh i to su činjenice. A vi vjerujte ili ne vjerujte. ostvarili su lijep prinos ali oni hoće još…tko je blesav, neka slobodno proda. ja ću kupit.

pročitaj intervju iz novog LIDERA

Sve to stoji, što se tiće ugovora i definitivno je to dobra dionica.No iz Fime su stvarno izjavili da prodaju dionice, piše u Lideru.E sad prodaju a kad?Može to bit i za tri godine 🙂 Svi ćemo mi jednom prodati.

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany

Vec su prodali 1/3 dionica i ne vjerujem da ce vise prodavati…zato su i plasirali vijest sada…kad je gotovo[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira DDJH-R-A
Stanje na dan: 16.03.2007

Naziv vlasnika računa Mjesto
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
Zastupnički račun, zastupana osoba:
HZMO ZAGREB, HRVATSKA
MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Zastupnički račun, zastupana osoba:
DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU ZAGREB, HRVATSKA
FIMA VALIDUS D.D. VARAŽDIN, HRVATSKA
LUCIDUS D.D. ZAGREB, HRVATSKA
VABA D.D. BANKA VARAŽDIN VARAŽDIN, HRVATSKA
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
Skrbnički račun:
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND SPLIT, HRVATSKA

pa iako kod ove dionice jedino strpljenja nedostaje a sve drugo je tu,cini se da bi ovaj tjedan ili najkasnije iduci i imaoci ove zlatne koke mogli poceti kapitalizirati strpljenje,vrlo rijetko sam promasila procjenu temeljenu na intuiciji[smiley6]

New Report

Close