DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Punto, nekad veliki zagovornik riječi i djela Nenada Bakića, sada veliki protivnik toga istoga. Punto koliko si spalio na DDJH? jesi li možda izračunao koliko će ti porasti gubitak ukoliko DDJH dobije posao i dionca ode u neke tebi nepojmljive sfere? Ljudi čitaju njegov blog i misle da ukoliko taj čovjek nešto spomene da je to risk free investicija i da dijonica može samo rasti. Nikako da se nauči. Ali zato vam je svima uvijek netko drugi krivac..tako tipično za ovu malu prekrasnu zemlju. Sad će brzo rasplet oko tendera pa budemo sve znali.[emo_smijeh][emo_palacg]
Ekipa drž te se, i oni koji imaju ddjh i oni koji su ga prodali na 65 pa ga čekaju na 25 kn

U redu, posao možda nešto donese, ali bez optimizma nema dalje, a tada i poslovi će sami doći i to ne samo na Đuri. Npr. na Diokiju se toliko netko trudi da pređe 30,00 kn. To je optimizam, samo za rast je potrebno da je više ljudi optimistično.

Zanimljiv članak:

Između ostalog….:

“…Planirali suradnju s Đurom Đakovićem
Pored toga, AWT je najavio modernizaciju mobilnih kapaciteta Carga sukladno planu restrukturiranja u suradnji s tvrtkom Đuro Đaković d.d., kao i to da će za svoje potrebe u vagonskom dijelu i revizijama te za svoje poslovne partnere dati posao po tržnim cijenama Đuri Đakoviću i na taj način ga izvesti na tržište željezničke industrije. U pismu namjere AWT je garantirao i da će u periodu od narednih pet godina kupiti planiranih 1.500 vagona od Đuro Đaković d.d. po tržišnim cijenama, kao i to da će hrvatskog proizvođača zvati na sve tendere koje organizira AWT s opcijom “call of last refusal”, odnosno otkazivanja natječaja.
AWT je potvrdio i spremnost svog prodajnog odjela za prodaju vagona proizvedenih u Đuri Đakoviću, čime bi hrvatskoj tvrtki bilo otvoreno cijelo europsko tržište. ….”

No izgleda da to nije bilo u interesu Vlade?!?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Decki. Preslabi ste znanjem da mi se da uopce pisati. ako dionica ne valja ne valja. nema cijene po kojoj bi je ja kupio. a ne ovaj prica o cijeni od 60 kn. Dajte mi recite zasto 60? On ima prividan novac. Treba te dionice i prodat. Vidite da fiktivno dize cijenu kako nebi pala na manje? Nije me briga. Volio bi da svi zarade.

Alias. Mislite, previse ste pijani da bi uopce pisali. 🙂 I ja bi volio da svi zaradimo.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest

Djuro fundamentalno vrlo malo vrijedi.
Uprave mu nisu transparentne. Bave se kreativnim knjigovodstvom.
Vecinski vlasnik je nesposoban.

Potencijal uz price o velikim poslovima postoje.
Ali kad velike price otpadnu i nerealiziraju se ostaje samo Poncijeva shema.

Pa tko voli, nek izvoli.
Neki ce cekajuci ostvarenje prica mozda zaraditi, a mozda i izgubiti.
Neki ce i na Ponzijevoj shemi mozda zaraditi, a mozda i izgubiti.

Kad pogledam trgovanje na DDJH svi bi van, još dok je vrijeme a gotovo samo jedan investitor kupuje i drži da ne padne još značajnije!

Cijena je dotaknula 90 i tu je bio milijunski promet, famozni Ugovori, Kuvajt, Patri….za sad ništa!
Kuvajćani se nisu očitovali, iako mislim da je ozbiljna šteta nanesena u fazi optužbi na relaciji DDJH-PATRIA Sabotira se ugovor sa Kuvajćanima….

Rezultati, zadnji minus 7 milijuna kuna, kad se radilo gotovo punim kapacitetima….neću prejudicirat kakvi će bit sad kad je opseg posla bitno smanjen.

Postom ne sugeriram na kupnju ili prodaju iste!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Alias. Mislite, previse ste pijani da bi uopce pisali. 🙂 I ja bi volio da svi zaradimo.

Ahahahah skuzili ste me. Ali ozbiljno. Svaka cast

Ovak.

đuro Đaković bi mogla biti jako dobra firma.

Najveći blogo dD su radnici kaj su mogli svaki posao koji je ugovoren (ne znam jel se to promjenilo).

nažalost uprava sigurno ne može dobiti prolaznu ocjenu.[emo_palacd]

Koliko god poslova ugovorili zadnjih 10 godina DD je jedva u nekoj pozitivi (ako je).[emo_vrtimise]

Sada kada izgube HŽ i Patriju nisam siguran u neki pozitivni pomak.

Po meni ja bi bio sretan da ljudi rade i da su na pozitivnoj nuli.

A valjda će napokon i neki ugovor pasti.

Na onoj cijeni 20-30 kn bi možda bila atraktivna jer bi se mogao neki rizik uzeti.

Ovako mislim da ima drugih dionice gdje će te mirnije spavati, a ako ste hazarder ima puno atraktivnijih dionica, recimo INGRA.

Nju samo spominjem zbog sinergije.

Pa ĐURO se o sebi nemre brinut[emo_vrtimise]

lp, [emo_cool]

Ovo je moje mišljenje, po meni budite oprezni.

Tek kad napokon vidite taj ugovor da se počinje realizirati onda kupite.

Nisam pratio, da li Đuro daje dividendu i koliko iznosi godišnje. Hvalaa.

[b]black HuRTs[/b]

Cijena dionice je pala cc.15%(75-64)i to je opravdano s obzirom na slabi 2. kvartal.Budimo realni i nemojte”sanjariti”cijene ispod ovih razina jer ovo vam je dno u ovom ciklusu…uostalom vidjet ćete od sutra pa nadalje.Đuro nejde u stečaj već se priprema za privatizaciju.Imam dionice đure i ne nagovaram nikog na ništa samo iznosim ono što moje oči u ovom trenutku vide.[emo_smijesak]

Probijen double top

http://tehnickaanaliza.wordpress.com/2013/08/27/ddjh-dvostruki-vrh-i-komentar-ptkm/

Probijen ili ne kolega efodix to vam je egzaktna stvar kod ove dionice gdje se očekuju vijesti iz Kuvajta…a uskoro ćemo saznati i tko je ušao u uži izbor.Vjerujem da imamo realne šanse za pripetavanje.


Cijena dionice je pala cc.15%(75-64)i to je opravdano s obzirom na slabi 2. kvartal.Budimo realni i nemojte"sanjariti"cijene ispod ovih razina jer ovo vam je dno u ovom ciklusu…uostalom vidjet ćete od sutra pa nadalje.Đuro nejde u stečaj već se priprema za privatizaciju.Imam dionice đure i ne nagovaram nikog na ništa samo iznosim ono što moje oči u ovom trenutku vide.[emo_smijesak]
gledam mjerkam ovdje, nista mi ne govori jos buy ..ni fa. ni ta. ni morgana..ovo nema nikakve buducnosti ,molim da me netko razuvjeri i nagovori na kupnju ,hvala

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close