DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanimljivo je bilo kako jučer, nakon objave o tenderima za Patriu i Styer po svim novinama i televizijama nije bilo nekakvog značajnijeg pomaka cijene prema gore. Očekivao sam da će u toj početnoj euforiji cijena doći barem do 190, ali ništa. Vjerojatno onda ova cijena u sebi ima već uključene sve te ponude, natječaje i ostalo, a značajniji pomaci bi se trebali dogoditi kada stignu prve konkretne informacije o ponudama Patrie i Styera.

To je bilo za ocekivat jer to jucer nije nikakva vijest posto za to znamo vec mjesecima.

a pogledajte samo gdje je bio predsjednik jučer, to ne piše u Lideru

Predsjednik Stjepan Mesić rekao je danas u Slavonskom Brodu, govoreći o nastavku privatizacije “Đure Đakovića”, da bi Vlada i Hrvatski sabor trebali predložiti i donijeti zakone po kojima bi oni koji su stvarali kapital mogli sudjelovati i u njegovoj privatizaciji.
Vaš link
Vaš link

iz povijesti se može puno naučiti – OSNIVAČKA GLAVNA SKUPŠTINA DIONIČARA ODRŽANA 17.02.1921.
ovo je jako izdržljiva tvrtka.


Znači Fimi je u interesu izlazak po što nižoj cijeni, sa obzirom da blokiraju cijenu na 190 kn, zanimljiva je ta strategija. Ulažite u tvrtku a ne u njene dioničare i ako ne vjerujete u budućnost tvrtke prodajte dionice.

ne ne… krive su premise, jer polaze od onih koji ih postavljaju na svoj način

znači – FIMA ne štopa cijenu da bi prodala već prodaje pa štopa cijenu – jednostavno

nema mi druge nego se zae..ti

Centurion:

Znači Fimi je u interesu izlazak po što nižoj cijeni, sa obzirom da blokiraju cijenu na 190 kn, zanimljiva je ta strategija. Ulažite u tvrtku a ne u njene dioničare i ako ne vjerujete u budućnost tvrtke prodajte dionice.

ne ne… krive su premise, jer polaze od onih koji ih postavljaju na svoj način

znači – FIMA ne štopa cijenu da bi prodala već prodaje pa štopa cijenu – jednostavno

Ako sam dobro shvatio kolegu Centuriona , htio je reći da ako bi oni stvarni htjeli iskrcavati takvu količinu , mogli to napraviti u manjim paketima po višoj cijeni umjesto da su ovako jasno izložili ukupnu količinu iza skrivenog naloga na 190…. [smiley6]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Pa iskrcavanjem su i spustili cijenu na ovu razinu…sto i nije puno…ako se racuna koliko je proslo! dobro da je da zainteresiranih za kupovanje ima…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Ako sam dobro shvatio kolegu Centuriona , htio je reći da ako bi oni stvarni htjeli iskrcavati takvu količinu , mogli to napraviti u manjim paketima po višoj cijeni umjesto da su ovako jasno izložili ukupnu količinu iza skrivenog naloga na 190…. [smiley6]

ma i ja sam tako ga shvatio, samo i dalje stoji da su jednostavno prodali veći paket odjednom na 190 te zbog toga je cijena i pala, za razliku od onih koji su tada tumačili kako ‘štopa’ cijenu zato da kupe jeftinije (ili možda dok skupe još para?)

a to da su mogli prodavati po manje pakete na višim razinama je isto tako upitno… mogao se netko drugi prije njih sjetiti e – ajmo mi prodati ovih 3000 komada na 190 pa to je fina pinka

nema mi druge nego se zae..ti


Ako sam dobro shvatio kolegu Centuriona , htio je reći da ako bi oni stvarni htjeli iskrcavati takvu količinu , mogli to napraviti u manjim paketima po višoj cijeni umjesto da su ovako jasno izložili ukupnu količinu iza skrivenog naloga na 190…. [smiley6]

tako je, dosta o tome.
nego vidim da svi prate vlasničku strukturu i dioničare a niko tvrtku. znači ako ti se sviđa neki auto, pogledaš ga i kupiš njegovog vlasnika. to je nova strategija ulaganja. [smiley2]

vidim da su svi upoznati sa novim internet stranicama đure
Vaš link

i sa riječima uprave
Vaš link
Tijekom ove godine očekujemo uspješan nastavak projekata iz 2006.godine, te uspješan početak novih, kao što su:
Teretni vagoni za Hrvatske željeznice
Borbeno oklopno vozilo za Hrvatsku vojsku
Modernizacija rafinerija nafte (Proizvodnja komponenti i montaža)
Rezervoarski skladišni prostori za Janaf
Energetski objekti Hrvatske elektroprivrede
Infrastrukturni objekti za Hrvatske ceste
Proizvodnja komponenti za vjetroelektrane
Razvoj koogeneracijskog postrojenja na krutu biomasu
Ulazak u područje graditeljstva

Moderator!
Najljepše bih molio da skineš kolegu Centuriona sa moderiranja jer ovo više nema smisla!
Čovjek doprinosi ovoj temi, napisao je 115 postova…. brate pa dokle će bit na moderiranju??? [smiley9]
E a sad lijepo i ovaj post može u “bez cenzure” [smiley1]

La vita e bella!

Potpisujem…za Centuriona…zbog toga ima i smisla ideja da svi pisu dok ne dokazu suprotno

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Bravo kolega Centurion!!! Potpisujem sve od A do Ž.

Ako možemo na hrvatski prevesti … izlaskom FIME cijena leti prema gore …

jer onaj koji je uletio treba ostvariti prinos na tom svom ulasku …

I love the Smell of Profits in the Morning

Lijepo se naslagala prodaja! [smiley8]

Bid – DDJH-R-A
100 176,69
80 176,07
200 176,05
65 176,00
60 175,50

Ask – DDJH-R-A
279 179,00
545 179,34
1.255 179,35
354 179,37
500 179,40

La vita e bella!

New Report

Close