DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa i to je ponekad bolje nego nešto drugo… (pikado metoda)

mene samo zanima zasto evo danas netko stavi samo tako 2000 komada na 180… mislim da je vec prošla ona fora sa štopanjem cijene… i nije to izolirani slućaj i k tome nije jedina FIMA zainteresirana za zaradu, zašto ako je 180 povoljno neki drugi fond ne pukne barem to?

nema mi druge nego se zae..ti

300 milijuna eura je ukupni posao, ili samo “osnovna vozila”?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

sad je bilo na dnevniku NOVE TV detaljni prilog s današnje presice u MORHu. Kažu da ukupna cijena za nabavu oklopnih vozila iznosi oko 200 milijuna eura, iako to još nije konačno, jer – kaže ministar – različita je cijena u reklmama, a različita je kad je to obvezujuća ponuda u zatvorenoj koverti…
Nabavlja se 126 oklopnjaka (48 + 78), a nije isključeno da prođu oba ponuđača.

ispravak: 42 s pogonom 6×6 i 84 s pogonom 8×8

Znači da prolaze i AMV i PANDUR.

Čudi me, što ima ovako malo komentara na današnji dnevnik i cijelu situaciju oko natječaja.Izgleda da su ostali samo oni dioničari na duge staze.Oni koji ni ne prate više situaciju, nego čekaju da prođe par godina. [smiley2]

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany


Znači da prolaze i AMV i PANDUR.

E to bi bio logisticki nightmare za HV, no politika je tu ponekad jaca od tehnicke racionalnosti.


pa i to je ponekad bolje nego nešto drugo… (pikado metoda) mene samo zanima zasto evo danas netko stavi samo tako 2000 komada na 180… mislim da je vec prošla ona fora sa štopanjem cijene… i nije to izolirani slućaj i k tome nije jedina FIMA zainteresirana za zaradu, zašto ako je 180 povoljno neki drugi fond ne pukne barem to?

Danas je bila korekcija , pa se ne kupuje . Ono što mi još nije jasno , kad počne jedan onda odu svi za njim u isto vrijeme.Da li postoje među dogovori ili je to navika krda , koju nitko neće priznati.


system: ” Znači da prolaze i AMV i PANDUR. ” E to bi bio logisticki nightmare za HV, no politika je tu ponekad jaca od tehnicke racionalnosti.

Vjerojatno će AMV biti na 6, a PANDUR NA 8 kotača ili obrnuto .

evo i članak iz Poslovnog
Vaš link

Danas je bila korekcija , pa se ne kupuje . Ono što mi još nije jasno , kad počne jedan onda odu svi za njim u isto vrijeme.Da li postoje među dogovori ili je to navika krda , koju nitko neće priznati.


Varaš se, baš se danas kupuje…[smiley1]

caymane, imate ćeš ovakve prilike za dokup još 2 mjeseca sigurno …

zanimljiv članak u lideru, a ide ovako:

Doduše, iako je varaždinska Fima figurirala kao jedan od najizglednijih kupaca, iz te su kompanije demantirali snažniji ulazak u Montažu. Dapače, najavili su izlazak i iz Holdinga.
– Fima Validus je ušao u Đuro Đaković Holding u tijeku kuponske privatizacije vjerujući da će društvo biti privatizirano. Bez obzira na to što nije došlo do privatizacije, najveći je problem u ovom slučaju nemogućnost sudjelovanja u upravljanju i restrukturiranju kompanije, što ne dopušta većinski vlasnik. Zato smo odlučili izaći iz Nadzornog odbora i iz vlasničke strukture Holdinga prodajom dionica na burzi – kažu u Fimi.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=15843

Ako Fima krene prodavati bit će svega na tržištu.

Malo je nerazvidno jel se ovo odnosi na cijelog Đuku ili samo na montericu.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close