DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je ovo istina.Ova vijest bi se mogla odraziti na cijenu narednih dana.

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany


13.03.2007. Najava: Konferencija za novinare ministra obrane U srijedu, 14. ožujka 2007. u Ministarstvu obrane, Povjerenstvo za izradu prijedloga odabira dobavljača borbenih oklopnih vozila pješaštva za potrebe OS RH uručit će potencijalnim dobavljačima (finskoj tvrtki Patria i austrijskoj tvrtki Steyer) tendere tj. zahtjeve za konačnu i obvezujuću ponudu. Tom prigodom, u 12,30 sati ministar obrane Berislav Rončević sa članovima Povjerenstva održat će konferenciju za novinare. Molimo vas da medijski popratite navedeni događaj te dođete u Ministarstvo obrane, Stančićeva 6, u 12,15 sati.

kako je ovaj dogadjaj lijepo poracen i grafovima.
izgleda da smo blizu probijanja gornjeg bollingera koji je suzen, a MACD upravo sijece EXP…

“Please, God, Just One More Bubble.”

“Povjerenstvo za provedbu projekta Borbeno oklopno vozilo danas bi trebalo predati zahtjeve za konačne i obvezujuće ponude austrijskom Steyru i finskoj Patriji, najavio je MORH. Ministar obrane Berislav Rončević će se tim povodom obratiti javnosti, a potom se u razdoblju od 120 dana MORH o ovoj temi neće oglašavati. Očekuje se da na natječaju pobijedi ponuđač s boljim i jeftinijim vozilom, ali i kvalitetnijom ponudom uzvratnih poslova za hrvatske tvrtke.U Sloveniji je na sličnom natječaju pobijedila Patria, prodavši 135 vozila za 278 mil. eura, prema zadnjim dostupnim podacima.”

Malo ćemo se načekati, ali će se (valjda) isplatiti.[smiley2]

Ignore: KressoM, delux


“Povjerenstvo za provedbu projekta Borbeno oklopno vozilo danas bi trebalo predati zahtjeve za konačne i obvezujuće ponude austrijskom Steyru i finskoj Patriji, najavio je MORH. Ministar obrane Berislav Rončević će se tim povodom obratiti javnosti, a potom se u razdoblju od 120 dana MORH o ovoj temi neće oglašavati. Očekuje se da na natječaju pobijedi ponuđač s boljim i jeftinijim vozilom, ali i kvalitetnijom ponudom uzvratnih poslova za hrvatske tvrtke.U Sloveniji je na sličnom natječaju pobijedila Patria, prodavši 135 vozila za 278 mil. eura, prema zadnjim dostupnim podacima.” Malo ćemo se načekati, ali će se (valjda) isplatiti.[smiley2]

jako malo cemo se nacekati, jer se tih 120 dana odnosi na “oglasavanje” ali se ne odnosi i na kupnju dionica i zauzimanje pozicija koja bi trebala kroz taj period konstantno dizati cijenu

“Please, God, Just One More Bubble.”


“Povjerenstvo za provedbu projekta Borbeno oklopno vozilo danas bi trebalo predati zahtjeve za konačne i obvezujuće ponude austrijskom Steyru i finskoj Patriji, najavio je MORH. Ministar obrane Berislav Rončević će se tim povodom obratiti javnosti, a potom se u razdoblju od 120 dana MORH o ovoj temi neće oglašavati. Očekuje se da na natječaju pobijedi ponuđač s boljim i jeftinijim vozilom, ali i kvalitetnijom ponudom uzvratnih poslova za hrvatske tvrtke.U Sloveniji je na sličnom natječaju pobijedila Patria, prodavši 135 vozila za 278 mil. eura, prema zadnjim dostupnim podacima.” Malo ćemo se načekati, ali će se (valjda) isplatiti.[smiley2]

JA MISLIM DA ČE ČITAV PROCES TEČI PUNO BRŽE JER NITI NAMA , NITI NJIMA NE ODGOVARA ODUGOVLAČENJE OD 120 DANA, PO MENI BUDUČI DA SE O OVOM POSLU GOVORI OD LJETA PROŠLE GODINE, I VEČ SU BILE NAJAVE NEKIH OFSET PROGRAMA,PROCES ČE BITI SVEDEN NA POLA OD PROTOKOLOM PREDVIĐENOG VREMENA. MOLIM KOMENTAR.
[smiley2]

Nemojte biti nervozni ,Đuro je jak i bez natječaja.
Kupujte sad dok se može jeftino kupiti, bit će vam žao kad dionica pređe 250kn.

zar ti misliš da natječaji idu kao na placu ili postoji neka procedura…sve ide po slovu zakona i tako je najbolje. nikamo nam se ne žuri jer je bolje polako i na laganoj vatrici…a kome se žuri, eno ima hgspota i tnsa na diskontu pa nek izvole.

MORH raspisao tendere za borbena oklopna vozila
Vaš link

molim vas mozete li mi pojasniti vezu izmedu finskih i austrijskih vozila sa ddjh jer posjedujem dionice a nisam pratio zbivanja.hvala unaprijed


molim vas mozete li mi pojasniti vezu izmedu finskih i austrijskih vozila sa ddjh jer posjedujem dionice a nisam pratio zbivanja.hvala unaprijed

To ti zezas???
Offset. Dalje trazi sam.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


molim vas mozete li mi pojasniti vezu izmedu finskih i austrijskih vozila sa ddjh jer posjedujem dionice a nisam pratio zbivanja.hvala unaprijed

A te dionice ste kupili na temelju takozvane “pikado metode” ili?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


avax10: ” “Povjerenstvo za provedbu projekta Borbeno oklopno vozilo danas bi trebalo predati zahtjeve za konačne i obvezujuće ponude austrijskom Steyru i finskoj Patriji, najavio je MORH. Ministar obrane Berislav Rončević će se tim povodom obratiti javnosti, a potom se u razdoblju od 120 dana MORH o ovoj temi neće oglašavati. Očekuje se da na natječaju pobijedi ponuđač s boljim i jeftinijim vozilom, ali i kvalitetnijom ponudom uzvratnih poslova za hrvatske tvrtke.U Sloveniji je na sličnom natječaju pobijedila Patria, prodavši 135 vozila za 278 mil. eura, prema zadnjim dostupnim podacima.” Malo ćemo se načekati, ali će se (valjda) isplatiti.[smiley2] ” JA MISLIM DA ČE ČITAV PROCES TEČI PUNO BRŽE JER NITI NAMA , NITI NJIMA NE ODGOVARA ODUGOVLAČENJE OD 120 DANA, PO MENI BUDUČI DA SE O OVOM POSLU GOVORI OD LJETA PROŠLE GODINE, I VEČ SU BILE NAJAVE NEKIH OFSET PROGRAMA,PROCES ČE BITI SVEDEN NA POLA OD PROTOKOLOM PREDVIĐENOG VREMENA. MOLIM KOMENTAR. [smiley2]

o ovom poslu se govori barem 2 godine, a ne od prošlog ljeta tako da sumnjam da će proces ići brže nego što je propisano…

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

New Report

Close