DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlada za željeznicu izdvaja 2,3 milijarde kuna
Vaš link

Ministar prometa Božidar Kalmeta objasnio je da će se za izgradnju nove željezničke infrastrukture izdvojiti milijardu i 70 milijuna kuna, za redovito održavanje infrastrukture milijardu kuna te za modernizaciju prijevoznih kapaciteta oko 300 milijuna kuna.


Nadam se da je, cim su nestali h nalozi poletilo na gore al polako I oprezno bas kako treba.

[color=black][/color], pa me zanima što su to H nalozi ?


[smiley1] jel to krenuo ddjh?

ne znam da li je krenuo, ali sam saznao da su u djuri krenuli uredjivati jednu postojecu halu i pripremati proizvodnu liniju [smiley2]. pretpostavljam da ju ne uredjuju za zepter lonce…

Ako je sve pod kontrolom, idete presporo. "Mario Andretti"

gospodo , u današnjem izdanju Slobodne Dalmacije članak o Đuri. NASLOV “Hrvati i srbi zajedno rade tenk”
ili nešto slično .naravno uvijek nešto pozitivno ili možda naručen članak!?!?!?[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Evo clanka: http://www.slobodnadalmacija.com/20070310/novosti03.asp

SNC:

Nadam se da je, cim su nestali h nalozi poletilo na gore al polako I oprezno bas kako treba.

[color=black][/color], pa me zanima što su to H nalozi ?

To su skriveni nalozi tj ne vide se točne količine, imaš super objašnjenje na temi općenito o dionicama na str 412 od kolegice Mateje

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Ode naš đuro sada visoko gore

opet navlačite slabe ruke…kako god želite…to znači sada rast, a za mjesec dana opet pad. ohladite temu.


opet navlačite slabe ruke…kako god želite…to znači sada rast, a za mjesec dana opet pad. ohladite temu.

Nemojte navlačit i bezveze dizat cijenu, za koji dan ulazim s još 10.000 EUR-a, bolje mi je kupovat ispod 175 nego da mi napušete cijenu pa onda moram ko oni na 190 [smiley1]

onda moraš požuriti ako hoćeš ispod 175…


onda moraš požuriti ako hoćeš ispod 175…

Sada teško, dan nam malo i Đuro uljepša dan.[smiley2]

And God says let there be light and be light, and it was good...

13.03.2007. Najava: Konferencija za novinare ministra obrane
U srijedu, 14. ožujka 2007. u Ministarstvu obrane, Povjerenstvo za izradu prijedloga odabira dobavljača borbenih oklopnih vozila pješaštva za potrebe OS RH uručit će potencijalnim dobavljačima (finskoj tvrtki Patria i austrijskoj tvrtki Steyer) tendere tj. zahtjeve za konačnu i obvezujuću ponudu.

Tom prigodom, u 12,30 sati ministar obrane Berislav Rončević sa članovima Povjerenstva održat će konferenciju za novinare.

Molimo vas da medijski popratite navedeni događaj te dođete u Ministarstvo obrane, Stančićeva 6, u 12,15 sati.

New Report

Close