DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.morh.hr/vijesti_main.asp?id=1077 evo link

07.03.2007. Izaslanstvo MORH-a u posjetu Ministarstvu obrane Republike Makedonije
Izaslanstvo MORH-a predvođeno državnim tajnikom Matom Rabotegom 6. i 7. ožujka boravilo je u posjetu Ministarstvu obrane Republike Makedonije.

Posjet državnog tajnika, kome je domaćica bila državna tajnica Republike Makedonije Ljiljana Sterijovska, još je jedan u nizu susreta na najvišim razinama predstavnika dvaju ministarstava i oružanih snaga i odražava kontinuitet dobre bilateralne obrambene suradnje. Tijekom sastanka s državnom tajnicom Sterijovskom i njenim suradnicima visoko je ocijenjena zajednička suradnja koja se očituje kroz nastupanje u međunarodnim mirovnim misijama, obuku postrojbi, izobrazbu časnika, vježbe, razmjenu iskustava u procesima reformi i približavanju NATO-u. Obje strane su pozdravile poruku s NATO-ova samita iz Rige kao pozitivan signal zemljama aspiranticama ulaska u NATO te su se suglasile da je ova godina ključna za dovršenje priprema za punopravno članstvo. Također je izražena potpora susjednim zemljama, novim članicama Partnerstva za mir, kojima model suradnje kroz A3 može poslužiti za daljnji razvoj reformskih procesa i demokratskih standarda

Samo da podsjetim da če Đuro proizvoditi BOV i za makedonsku vojsku!!![smiley2]


cadilac: ” Onda kolege, šta piše u tom CD-u? ” Puno lipih stvari, al’ se ne smi’ kazat’ (citat iz ‘Velog mista’) [smiley2] [smiley1] Ne boj’te se! [smiley11]

Fimica sa “svojima” ima 8% od ukupnog broja dionica…eto malo infoa[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


http://www.morh.hr/vijesti_main.asp?id=1077 evo link

sad se moramo vratiti unatrag godinu dana
Vaš link
ovdje isto ima detaljnije
Vaš link

nije valjda sad Mate išao u Makedoniju samo zbog toga da visoko ocijeni zajedničku suradnju i izrazi potporu susjednim zemljama… 🙂

Daj malo ohladite se od DDJH. Uskoro će ionako biti preko 200 kuna, a do tad je bolje da što manje pišete da nam ne ulaze drhtave ručice koje će nam prodavati DDJH na 220 kn. Ja sam provjerio kod svojih izvora i mislim da se tu uopće ne morate brinuti. Ohladimo malo temu…to je samo moja preporuka.

Dok je skrivenih naloga neće baš preko 200

Nijedna dionica se ne koči ko Đurina ,kad god je trebao ići gore došao je skriveni nalog.
Sad je trenutno na 173kn 300H

Ode skriveni nalog [smiley2]

može današne zaključno stanje sa k/p i to sa transakcijama…..
da imam sta proucavat za vikend…[smiley8]

Moderatora treba zabranit!!!

šta kažu tvoji izvori

Transakcije imas na drugom forumu.
Danas je započeo rast Đure koji će trajati bar do lipnja 2007. uslijed:

1. Srijeda- Ožujak 14, 2007, MORH će i službeno uručiti zahtjev za ponudu za BOV-a Patriji i Steyeru- rok za podnošenje ponude 60 dana tj. 15 svibanj. 2007
3. Ožujak 30. 2007 .- pozitvno GI
4. Travanj 2007- privatizacija djelova holdinga
5. Svibanj 2007- ponuda za BOV, odabir contractora itd.

[smiley1] jel to krenuo ddjh?

Nadam se da je, cim su nestali h nalozi poletilo na gore al polako I oprezno bas kako treba.

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

New Report

Close