DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odlično :=), da vidimo čija nana crnu vunu prede [smiley2]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


cadilac: ” Kako nitko nije registrirao da je u ponedjeljak u Đuri Đaković Holdingu boravila delegacija General Dynamicsa i to njihove podružnice European Land Combat Systems sa predstavnicima MOWAG-a, Santa Bárbara Sistemas i Steyr-a[smiley9]. ” Promaklo nam, pa ako imaš više info ajd trzni ovdje. [smiley9]

Nemam detaljnije informacije ali imam 100% potvrdu da se sastanak održao. Možda će kolege saznati nešto više iz CD-a kojeg su upravo kupili[smiley2]


meni je najmanja provizija 50 kn i to je najmanje na trzistu ja mislim

meni (i slazicu) je 30 kn najmanja, a inače je 0,6%……


Kako nitko nije registrirao da je u ponedjeljak u Đuri Đaković Holdingu boravila delegacija General Dynamicsa i to njihove podružnice European Land Combat Systems sa predstavnicima MOWAG-a, Santa Bárbara Sistemas i Steyr-a[smiley9].

baš tražim kad ono ni slova nigdje….

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

E pa kolega tražiš na krivom mjestu, nije ni objavljeno u medijima. Probaj npr. nazvati upravu Holdinga pa provjeri s tajnicom… možda ti kaže i temu razgovora!?

Đuro Đaković Holding objavio je prodaju udjela u tvrtki Đuro Đaković Aparati. Pri tome je objavljena prodaja 13 600 dionica, odnosno 38,5% udjela u tvrtki po početnoj cijeni za cjelokupni udio 1,36 mil. kuna. Rok za dostavu ponuda je 16.3.2007. godine. Inače, oko 50% udjela u tvrtki u vlasništvu je zaposlenika.
(B.L.)

Đuro je nešto utihnu,sigurno je to zatišje pred buru


odlično :=), da vidimo čija nana crnu vunu prede [smiley2]

Onda kolege, šta piše u tom CD-u?

Čekam tu buru ko suho zlato. Nikako da krene, ali bi mogli još pričekat.

polako, bit će bura uskoro.

za 2-3 mjeseca djuro ce biti slavonski tzunami!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

bit će i prije[smiley1]

New Report

Close