DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ne vidiš da se mora popuniti gap????

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

“Jedinstveno vatreno vozilo, koje je položilo i testiranja, u tvornici vide na arapskim tržištima. Konkretne ugovore očekuju potpisati do kraja godine.”

Ovo je najsuvremenije oklopno vozilo na svijetu[/url]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

pozdrav svima na ovom forumu – jer sam ga tek nedavno počeo pratiti – pa bih potaknut nekim saznanjima htio nešto reći. Ovo je jedna od malobrojnih boljih priča u našoj domovini i žao mi je što neki pokušavaju naći sam nešto negativno, a ne da budemo barem imalo sretni što postoji netko tko nešto pokušava napraviti i ujedno u ovim kriznim vremenima zapošljavati nove radnike.

Kupac koji postavio naloge na kupnji od po nekoliko tisuća komada od 70 do 75 ne sugerira da mu je cilj kupnja, istovremeno razbio manje naloge na prodaji…

Al koliko vidim sve je više onih koji su to primjetili….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ja sam danas poprilično podebljao, očekivao sam burniju reakciju po asku ali meni je pasalo i ovako.

Bruniju reakciju ocekujem ako se najavljeno ostvari.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ovdje ni nakon ozbiljne najave,http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/vrdoljak-dat-cemo-sve-od-sebe-da-od-ure-akovica-napravimo-svjetskog-igraca-223680 ,
bez posebne reakcije na burzi.
P/S 0,24 ne da je izgledan da ostane kakav je nego bi po ovoj cijeni trebao i pasti.
P/E 87, naravno katastrofalan ali uz najavljene promjene u potpisanim ugovorima vezanima uz dogovaranje marži i promjenama u poslovanju (meni nova Uprava izgleda ozbiljno) više je nego izgledno da će se bitno popraviti.

Pogledajte koje ozbiljne svjetske tvrtke vrlo tijesno surađuju s Đurom a
Linić je spomenuo da će i Đuro u privatizaciju.
Zamislite kombinaciju da država zadrži 25% a u tvrtku uđe strateški partner tipa Kongsberga.

Naravno, sve to je moje razmišljenenje i vrijeme će ovdje brzo pokazati dali sam promašio ili ne.


Bruniju reakciju ocekujem ako se najavljeno ostvari.

uzalud sve to jer i da se ostvari, opet bi to bila simbolična zarada kad se podvuče crta [emo_palacd]

http://limun.hr/main.aspx?ID=881926


http://limun.hr/main.aspx?ID=881926

Super stvar ovo s pohvalama kvalitete ali kada će se ta kvaliteta osjetiti na dobiti. O kvaliteti brodova naših brodogradilišta su pisane bajke a gdje su sada ta brodogradilišta.
Da nebi bilo zabune pun sam Đure ko brod i strplivo čekam objavu novih poslova.
Valjda će se već nešto i zaraditi.

@pub
Kolega već davno je naša burza prestala reagirati pozitivno na pozitivno.
Dok gazda ne pretisne dugme ništa od rasta pa da se i tisuće vagona na dan štanca.

Mogli su oni isporučiti i 1000 vagona, koga briga! Mene zanima što ostane od tog posla kad se podvuče crta, kolika je neto dobit od posla???

New Report

Close