DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li se na kraju kupio taj veliki CD?[smiley10]

And God says let there be light and be light, and it was good...

kod mene je provizija 90 kuna najniža.
ma sve ok, jedino me zanima što ćete poduzeti u vezi informacija koje saznate? prodati? kupiti? tek tada nećete znati što da radite i zato mi je to smiješno, ali kad ste navalili, kupite taj precijenjeni CD

mijenjaj brokere, ako te toliko gule



cayman006:

kod mene je provizija 90 kuna najniža.
ma sve ok, jedino me zanima što ćete poduzeti u vezi informacija koje saznate? prodati? kupiti? tek tada nećete znati što da radite i zato mi je to smiješno, ali kad ste navalili, kupite taj precijenjeni CD

mijenjaj brokere, ako te toliko gule

Ne vidim zašto misliš da ga gule ako je najniža provizija 90 kn?? To jedino znači da mu se ne isplati radit transakcije manje od određenog iznosa ( recimo 9000 kn, isto kao što se meni ne isplati raditi manju transakciju od nekih 5000 kn, a minimum mi je 30 kn). Nije rekao kolika mu je provizija da možeš zaključiti da ga deru … [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

tony:


cayman006:

kod mene je provizija 90 kuna najniža.
ma sve ok, jedino me zanima što ćete poduzeti u vezi informacija koje saznate? prodati? kupiti? tek tada nećete znati što da radite i zato mi je to smiješno, ali kad ste navalili, kupite taj precijenjeni CD

mijenjaj brokere, ako te toliko gule

Ne vidim zašto misliš da ga gule ako je najniža provizija 90 kn?? To jedino znači da mu se ne isplati radit transakcije manje od određenog iznosa ( recimo 9000 kn, isto kao što se meni ne isplati raditi manju transakciju od nekih 5000 kn, a minimum mi je 30 kn). Nije rekao kolika mu je provizija da možeš zaključiti da ga deru … [smiley2]

Radio sam s više brokerskih kuća i uvijek je vrijedilo nepisano pravilo: što je viša najniža provizija, to je viša i provizija po postotku! To bi dakle značilo, da mu je sigurno i provizija po postotku viša od npr. tvoje brokerske kuće gdje je minimalna 30 kn. Ako radi s velikim novcima, to su i veće uplate (u apsolutnom iznosu), pa bi mu i pogotovo bio razlog više za promjenu brokera… Ali ne mora, kako tko hoće…

meni je najmanja provizija 50 kn i to je najmanje na trzistu ja mislim

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

07:56 Američki Kongres pozvao na primanje Hrvatske u NATO

[color=blue][b]Razmišljamo o prošlosti, muči nas budućnost, a sadašnjost nam izmiče .[/b]..[/color]

dobra vijest 🙂

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


meni je najmanja provizija 50 kn i to je najmanje na trzistu ja mislim

Meni je provizija 30kn.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Kolegice i kolege, vidite li vi borbe H nalozima! obozavam kad mi odrede raspon i onda kupujem unutar njega[smiley11]
Zadnji put je tako bili sa ADPL na 175…[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Kako nitko nije registrirao da je u ponedjeljak u Đuri Đaković Holdingu boravila delegacija General Dynamicsa i to njihove podružnice European Land Combat Systems sa predstavnicima MOWAG-a, Santa Bárbara Sistemas i Steyr-a[smiley9].


Kako nitko nije registrirao da je u ponedjeljak u Đuri Đaković Holdingu boravila delegacija General Dynamicsa i to njihove podružnice European Land Combat Systems sa predstavnicima MOWAG-a, Santa Bárbara Sistemas i Steyr-a[smiley9].

Promaklo nam, pa ako imaš više info ajd trzni ovdje. [smiley9]

I love the Smell of Profits in the Morning

Kolege… samo da vam javim da je razglednica kod mene i da ćete ju i vi dobiti večeras u 8 ekspres poštom! Pozdraf!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close