DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evogaopet, jesi li ti za CD?

Jel to CD od EDE ?? [smiley1][smiley1]

Pa može ako vam fali ortak…. javite na koji način ćemo to riješit…. nemoj samo da jedan masno zaradi na nama ostalima, pa da može odma u penziju kad skupi po sto kuna od svakog člana na forumu [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Šaljem PM s brojem računa.
Imaš sreće, ja sam poštenjačina (to svi kažu), ne varam ljude – za razliku od nekih koje sam sreo u ‘real world’. Uostalom, znat ćeš već sutra ili najkasnije prekosutra.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Pa jel ima svih 6 ili više:)?

And God says let there be light and be light, and it was good...

imate prinose od 200% mjesečno a tu skupljate 500 kn za usrani CD od kojeg nećete ništa pametniji biti. uzmite 500 kuna i pravac sda, ako vam je tako stalo. nemojte temu gušiti skupljanjem novca jer imamo zaseban topic o humanitarnim akcijama.


imate prinose od 200% mjesečno a tu skupljate 500 kn za usrani CD od kojeg nećete ništa pametniji biti. uzmite 500 kuna i pravac sda, ako vam je tako stalo. nemojte temu gušiti skupljanjem novca jer imamo zaseban topic o humanitarnim akcijama.

nije poanta u lovi nego u druženju i upoznavanju, vidim da ste brzi na okidaču[smiley2] daleko smo mi od kaymansko otočja. A naravno tu je i pitanje rasipanja novca radije ću za tih 500 kn dokupit još đurice

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

ma koliko ćeš đure kupiti za 500 kuna? 2 komada + provizija što daje prosječnu cijenu od preko 200 kuna po komadu. dečki, evo jedan još bolji savjet : skupite tu lovu i odite na roštilj i tamo se družite. od nekog cd-a ne budete ništa pametniji. a imam i još bolji savjet, utočite 500 kuna u auto i vozit ćete se pola mjeseca po gradu, sad kad je lijepo i sunčano, a družite se na piću. što ćete vidjeti u cd-u? da je fima prodala 100 komada dragici dragović koja je to prodala fimi natrag, ali ne brezi nego validusu? ako ste sigurni u svoj izbor, držite dionicu, a ako niste, prodajte ju sad da ju možemo jeftinije dokupiti jer meni se baš kupuje i kupujem je ovih dana kao blesav. što više padne, to ću je ja više kupiti.


ma koliko ćeš đure kupiti za 500 kuna? 2 komada + provizija što daje prosječnu cijenu od preko 200 kuna po komadu. dečki, evo jedan još bolji savjet : skupite tu lovu i odite na roštilj i tamo se družite. od nekog cd-a ne budete ništa pametniji. a imam i još bolji savjet, utočite 500 kuna u auto i vozit ćete se pola mjeseca po gradu, sad kad je lijepo i sunčano, a družite se na piću. što ćete vidjeti u cd-u? da je fima prodala 100 komada dragici dragović koja je to prodala fimi natrag, ali ne brezi nego validusu? ako ste sigurni u svoj izbor, držite dionicu, a ako niste, prodajte ju sad da ju možemo jeftinije dokupiti jer meni se baš kupuje i kupujem je ovih dana kao blesav. što više padne, to ću je ja više kupiti.

dva po dva palača druže 🙂

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

2 po 2 pušiona: 2×172=344+90kn provizije=434/2=217kn nabavna cijena. Ispod 50 komada odjednom nema smisla kupovati jer provizija pojede cijenu. Ali, kako želiš. Ja bi te pare radije na hranu potrošio. A vi možete na cd.


2 po 2 pušiona: 2×172=344+90kn provizije=434/2=217kn nabavna cijena. Ispod 50 komada odjednom nema smisla kupovati jer provizija pojede cijenu. Ali, kako želiš. Ja bi te pare radije na hranu potrošio. A vi možete na cd.

anoreksični smo pa nesmijemo jest,
nego šalu na stranu i te dvije dionice, poanta je bila da ću radije podjelit trošak a razliku potrošiti pametnije, zbog čega te bode toliko to? razumijem ja tebe da si 100% siguran i vrlo često znaš biti glas razuma koji je potreban za triježnjenje na forumu, ali stvarno si se zakačio za taj cd iz nekog razloga. Želim znati kako stvari stoje, točka, uletila prilika da podjelim troškove sa nekim i zašto to ne iskoristiti, nisam cicija ali bome nisam ni rasipnik.
Eto lijep pozdrav[smiley2]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

pa moram vas malo zezati. meni bi bilo žao dati i 50 kuna za cd kad prazan košta 2-3 kune a iz praznog ću naučiti isto kao i iz ovog.[smiley2]

344 + 50 kn provizije. necemo pretjerivati sa provizijama, tako da ispada 395/2=197,5. taman gdje je cekamo uskoro na drugoj etapi puta. ostane jos i sto kuna za hranu i prazni cd od 2,5 kune. sve za samo 500 kuna. malo bolje zvuci nego tvoja racunica.
mi nismo toliki hedonisti. nas zanimaju informacije [smiley2]


2 po 2 pušiona: 2×172=344+90kn provizije=434/2=217kn nabavna cijena. Ispod 50 komada odjednom nema smisla kupovati jer provizija pojede cijenu. Ali, kako želiš. Ja bi te pare radije na hranu potrošio. A vi možete na cd.

Why do only fools and horses work?


344 + 50 kn provizije. necemo pretjerivati sa provizijama, tako da
ispada 395/2=197,5. taman gdje je cekamo uskoro na drugoj etapi puta.
ostane jos i sto kuna za hranu i prazni cd od 2,5 kune. sve za samo 500
kuna. malo bolje zvuci nego tvoja racunica.
mi nismo toliki hedonisti. nas zanimaju informacije [smiley2]

kod mene je provizija 90 kuna najniža.
ma sve ok, jedino me zanima što ćete poduzeti u vezi informacija koje saznate? prodati? kupiti? tek tada nećete znati što da radite i zato mi je to smiješno, ali kad ste navalili, kupite taj precijenjeni CD

New Report

Close