DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije dobro!Valjda će do deblokade dati informaciju koliko su izvještaji bili falsificirani.

Da li je ovo još jedan barcin igrač slomija nogu?

Pušing rođo!

Blokada bi valjda trebala biti sve dok ne objave potpune podatke – revidirana izvjesca.

bit ce tu veliko nista,stvarno mi je dosta tog muljanja u mutnome,da ti nigdi neznas gdje si kod nas na burzi odkad ona postoji.
bar kad sam na njemackoj burzi sve je puno jasnije i trasparentnije, bar znas di si.

Ja mislim da su dobili akontaciju nekih 100 mil eura od patrie pa neznaju kako to sada da prikažu.
slatke brige. [thumbsup]


Ja mislim da su dobili akontaciju nekih 100 mil eura od patrie pa neznaju kako to sada da prikažu.
slatke brige. [thumbsup]

Ja mislim da nisu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

E lojtra ti ne gubis nadu,to je dobro.ja sam ipak skepticna,sve mi to ne mirise na dobro.


Nije dobro!Valjda će do deblokade dati informaciju koliko su izvještaji bili falsificirani.

Da li je ovo još jedan barcin igrač slomija nogu?

Pušing rođo!


Moglo je biti i gore.
BV smanjen na 66 kn,što znaći da je Đurka do sada u svom poslovanju popapao 1/3 temeljnog kapitala.
Ali kada kupi INGRU BV će biti puno veči pa bi se brod mogao i potopiti.
Ne beri brigu,bloger će braniti cijenu dionice,a država će iznaći načina da Đurka ne potone u stećaju.
Pa raditi se mora,aSlavonski brod je ekonomski jako pasivno podrućje.

Jedina nada je da dođe neki strani oklupator i kupi Đurku jer iskustvo nas ući da Đurka kada ima
puno posla se krpa i ne zarađuje,a kada ne radi puno gubi i to još više nego što pokazuju izvještaji.
Nova uprava svalila gubitke na staru i otvaraju prostor za pozitivno poslovanje.
Država je ipak najveći muljator na ZSE.Nije joj za virovati!

Kao da je to mala stvar, spržiti 40 milja temeljnog kapitala. U konsolidiranom FI 1Y 2010 imali su 254 mil. kapitala i rezervi,a sad su spali na 214 mil. Užas, ako uzmemo u obzir da su prihodi lani bili blizu 800 mil. Izgleda da bi Gjuro dobro poslovao jedino u slučaju da vadi zlato iz vlastitog rudnika i ugrađuje ga u BOV-e.

Opet tolika kolicina jala, nas narod baš uživa kada postoji i najmanja naznaka da bi susjedu mogla crknuti krava. Eto sad se ni nezna o čemu je riječ, a već krenulo naslađivanje. A što će biti kada ddjh počne rast prema 80-90-100? Biti će kuku lele, izbole me pčele!

Zar nije trgovanje trebalo početi u 11 i 30 min!? [undecid]

POKRET OTPORA


Zar nije trgovanje trebalo početi u 11 i 30 min!? [undecid]

Pa eto, nitko ništa ne poduzima. Pa rekao sam, čemu blokada!!!

E moj Đuro, nije ti to trebalo. Sad plači i jadikuj a ni ne slutiš kakvo će te zlo uskoro snaći. Krv će ti vampiri isisati. Bježi, još imaš vremena i snage za to.
[cry]


Ako nista, morate voljeti DDJh zbog nepresušnog izvora vijesti; INGRA, BOV-ovi, pa onda rast neto dobiti od 100%(neostvareno), osvajanje Kuvajta, ma stvarno jdna prava transparenta firma budućnosti!

eno napisalo "tamo" pangerike pohvala.
očito vidio da nije dobro, pa da malo podbolta interes, ima cijela rola toalet papira za pročitat, koga interesira nek čita, ja nisam imao vremena.

nemam DDDJH, ne namjeravam ga imati i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju.

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

New Report

Close