DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A i, budimo realni, ovo je tvrtka koja moze ( naravno i nemora ) svakog trena objaviti da je dobila kakav mega posao. Svatko tko ima dionicu ne zeli tada biti izvan te price.

pa šta i da ga dobije??? izrada BOV-ova je takav mega posao, pa pogledaj kakve jadne rezultate ostvaruje DDJH…ova firma je živi očaj, baž me zanima kako se osjećaju navlakači koji su je veličali u nebesa???? [bye]



A i, budimo realni, ovo je tvrtka koja moze ( naravno i nemora ) svakog trena objaviti da je dobila kakav mega posao. Svatko tko ima dionicu ne zeli tada biti izvan te price.

pa šta i da ga dobije??? izrada BOV-ova je takav mega posao, pa pogledaj kakve jadne rezultate ostvaruje DDJH…ova firma je živi očaj, baž me zanima kako se osjećaju navlakači koji su je veličali u nebesa???? [bye]
[/quote]

Gledajte, "navlakači" ili samo nepoznavatelji svog posla su članovi Uprave.

Mislim da nije fer okriviti niti NB-a, niti forum niti the fairy godmother već samo članove Uprave ili Upravu kao takvu za lošu procjenu poslovanja u godini.

Ako ne ostvare godišnji cilj, onda sigurno samo njih. Pa i veliki dioničari poput NB-a slušaju što kaže Uprava a ne što kaže forum – dakle samo službene obavijesti – a blog nije mjesto službenih obavijesti )otuda i disclaimer).

Naravno, tko god je u DDJH mora prepoznati i obranu u par tisuća komada na kupnji koje služe kao obrana i potpora – ali hey, to je sve prozirno i moze se uvidjeti ali kada Uprava prognozira to je službena obavijest.

Uostalom, i svaka obrana na kupnji i neznam kakve sve ne metode, će pasti u vodu ako posao firme ne funkcionira kako treba.

Dakle moramo prepoznati što je službeno a što nije, a ne kasnije kriviti nekoga za ulazak u firmu, koja iz Svemira pokazuje probleme.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ne posjedujem dionice DDJH, i zanimljivo mi je čitati ove negativne komentare vezane za FI i preuzimanje. Još zanimljivije je to što će cijena dionice u narednim danima stagnirati ili rasti, a znalci će se "isčuđavati". Kada bi burza bila "logična" onda bi "logičari" bili najbogatiji ljudi na svijetu. Uvijek ima ono nešto što se na prvi i drugi pogled ne vidi. [huh]


Ne posjedujem dionice DDJH, i zanimljivo mi je čitati ove negativne komentare vezane za FI i preuzimanje. Još zanimljivije je to što će cijena dionice u narednim danima stagnirati ili rasti, a znalci će se "isčuđavati". Kada bi burza bila "logična" onda bi "logičari" bili najbogatiji ljudi na svijetu. Uvijek ima ono nešto što se na prvi i drugi pogled ne vidi. [huh]

DDJH može stagnirati ili rasti JEDINO ako ga "netko" bude branio i pumpao, van svih tržnih zakona. DDJH je naglo postao preskup na ovoj cijeni jer:
1. vrlo loše posluje što se vidi po FI
2. najavio je pokušaj preuzimanja teškog gubitaša Ingre što će ga pokopati

slažem se zato s kolegama koje kažu da DDJH ne vrijedi više od 50 kn po dionici (a i to je previše s ovakvim poslovanjem)

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje



Ne posjedujem dionice DDJH, i zanimljivo mi je čitati ove negativne komentare vezane za FI i preuzimanje. Još zanimljivije je to što će cijena dionice u narednim danima stagnirati ili rasti, a znalci će se "isčuđavati". Kada bi burza bila "logična" onda bi "logičari" bili najbogatiji ljudi na svijetu. Uvijek ima ono nešto što se na prvi i drugi pogled ne vidi. [huh]

DDJH može stagnirati ili rasti JEDINO ako ga "netko" bude branio i pumpao, van svih tržnih zakona. DDJH je naglo postao preskup na ovoj cijeni jer:
1. vrlo loše posluje što se vidi po FI
2. najavio je pokušaj preuzimanja teškog gubitaša Ingre što će ga pokopati

slažem se zato s kolegama koje kažu da DDJH ne vrijedi više od 50 kn po dionici (a i to je previše s ovakvim poslovanjem)
[/quote]
Ma i ja se slažem u potpunosti sa svim razlozima koje ste naveli, po meni ne vrijedi više od 45 kuna. Ali ne slažu se drugi, važniji od nas dvojice!

dečki moji ako ne vrijedi đđ ni 45kn prodajte ga meni za 30 pa ču biti jako vesela i s veseljem ču vam ga opet prodati na 150kn

DDJH može stagnirati ili rasti JEDINO ako ga "netko" bude branio i pumpao, van svih tržnih zakona. azzaro@

Tržišni zakon ovdje kroji par ulagača, koji ne misle prodavati. Ono malo malih prodavača što se pojavi na asku ili budu prisiljeni prodati po bidu gdje ih ovi čekaju, ili ih netko treći pokupi sa aska.
Na ZSE-u neka dionica može vrijediti samo 10 kuna a da se trži po 50. Gdje nema većeg prodavača, a imaš solidan bid, nema ni većeg pada. Naročito u ovom "plićaku" od burze!

http://www.24sata.hr/biznis/uro-akovic-nije-sutio-o-ingri-mora-platiti-22000-kn-kazne-275938

[lol]
pametnome dosta [bye]

I zašto danas ne rušite cijenu? A preko vikenda ste se "raskokodakali" kao pjetlići podrezanih krila.
Ova dionica će i dalje prkositi "sili teže", ovdje prirodni zakoni prestaju važiti! Je li Vam sada malo jasnija situacija? [rolleyes]


I zašto danas ne rušite cijenu? A preko vikenda ste se "raskokodakali" kao pjetlići podrezanih krila.
Ova dionica će i dalje prkositi "sili teže", ovdje prirodni zakoni prestaju važiti! Je li Vam sada malo jasnija situacija? [rolleyes]

jasno da oni ne mogu rušiti cijenu koju umjetno održava znamo tko, ali nije poanta bila u tome nego su kolege ukazivale da DDJH ne vrijedi ovih para i da je precijenjen,što je apsolutno točno…a hoće li ga neki xy braniti na ovoj cijeni, to je pak drugi par rukava

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


I zašto danas ne rušite cijenu? A preko vikenda ste se "raskokodakali" kao pjetlići podrezanih krila.
Ova dionica će i dalje prkositi "sili teže", ovdje prirodni zakoni prestaju važiti! Je li Vam sada malo jasnija situacija? [rolleyes]

Je…je ..sad nam je sve jasno….sad nam je i tvoj potpis malo jasniji [lol] [lol] Prirodni zakon će odraditi svoje i dionica ddjh će pasti….gle vraga, već je poćela padati [huh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ovakvi losi rezultati ddjh i ptkm lako bi se mogli odrazit neposredno u odredjenoj mjeri i na ostale uzdanice xy barem kratkorocno jer ako se korigiraju ove dvije na nize sta bi bilo za ocekivat po rezultatima, vjerovatno ce doc onda i do odredjene rasprodaje ostalih po nekom nacelu spojenih posuda, a sad vidjet cemo kakva ce brana bit do sljedecih rezultata.

Ignore : renči

New Report

Close