DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne ljutim se. Ali preveliku vaznost dajete jednom covjeku.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Ne ljutim se. Ali preveliku vaznost dajete jednom covjeku.

Pa da ali kad vidite ovaj nalog na DDJH i koji su već zilijun puta bili na PTKM – smiješno je.

Ovih 3000 taman ispod normalne crte kupnje, a večeras na blogu: "racionalnost tržišta opet prevladava! Sinergija dvije najjače firme(od kojih sam jednu krivo procijenio nedavno) jednostavno je nevjerovatna!"

Točno sam Vam rekao 500k gore i sve se manipulira a točno se vidi odlaskom iz drugih firmi koje se preferiraju.

Svatko neka radi kako želi ali q2 dolazi a i oni nakon njiega… ma nema tih pisanja koji mogu zamijeniti dobar/loš izvještaj. Dobar ove godine od DDJH nisam vidio, od INGRE ne treba komentirati.

Ajde da vidimo SINERGIJU.

PS. ima točno 8100 komada na kupnji koji su samo “distrakcija”.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Ne ljutim se. Ali preveliku vaznost dajete jednom covjeku.

Nije važnost nego su današnji braniči dovedeni u nezgodnu situaciju pa se mora braniti cijena, ide sa psihologijim da je najbitnije prvih par dana zaustaviti pad, a poslije će se zaboraviti.

Samo ja mislim da Đuri nitko neće ovu novu situaciuju zaboraviti.
Radi se samo o odgađanju pada cijene.Pozdrav.
[thumbsup]

I vi tvrdite da jedan covjek moze preko godinu, dvije ici protiv trzista? Nije tih 3000 toliko izvan dohvata. Pa i nije samo 3000, preko 10 000 ima iznad 70 na kupnji? Sto netko ne opali po tome i ‘okiti’ ga?

Niti meni nije jasna ideja preuzimanja Ingre. Ne branim ju. Ingru nikad nisam kupovao niti je imam namjeru direktno kupovati. Dionice DDJH imam, kao sto sam vec danas naveo.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


I vi tvrdite da jedan covjek moze preko godinu, dvije ici protiv trzista? Nije tih 3000 toliko izvan dohvata. Pa i nije samo 3000, preko 10 000 ima iznad 70 na kupnji? Sto netko ne opali po tome i ‘okiti’ ga?

Niti meni nije jasna ideja preuzimanja Ingre. Ne branim ju. Ingru nikad nisam kupovao niti je imam namjeru direktno kupovati. Dionice DDJH imam, kao sto sam vec danas naveo.


Opalit će i niže kada se izračunaju gubici sa Ingrom, nažalost po Đuru, s obzirom da je dobro bio krenuo.Pozdrav. [thumbsup]


ako misliš da je neobranjivo, prodaj sigurno zarađuješ…a nemoj drukat ne bi li koju lipu jeftinije dokupio

On je već prodao na 67.xx, skupa sa Haorenom i još nekima. Sad drukaju na pad, ne zato da bi opet ušli nego za svoj unutarnji mir.


On je već prodao na 67.xx, skupa sa Haorenom i još nekima. Sad drukaju na pad, ne zato da bi opet ušli nego za svoj unutarnji mir.

A di si mene nasao , ne sjecam se da smo ikada dikutirali…Samo za informaciju danas nisam niti kupovao niti prodavao DDJH, a ionako ga imam nešto vrlo sitno u portfelju niti 600dionica.

...


baš me zanima kako se osječaju ovi što su danas prodavali po 66 i kusur;)))

ne želim da se mješam u poslove pametnih ljudi ali ne znam zašto ovako velki promet dionicama na 70kn ako se ova vjest ne opovrgne ovaj tjedan doće dionica na 60kn za 2 dana
zašto je kupac potrošio tolko para kad je mogo dobit jeftinije i kače bit puno jeftinije ako se ova SINERGIJA realizira (ne znam šta je to sinergija ali tako sam pročito na jednom besplatnom serveru za blogove samo što pisac misli da će dionica DDJH iči gore ako se sinergija dogodi a ja mislim da če iči dole

nemam dionice ddjh i ovo nije poziv na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Današnja kupovina je bila obrana po svaku cijenu, samo problem je sada, dokle će se moći braniti
s obzirom da će na dionici biti9 negativanj sentiment i dug Ingre.

P.S.
Ovdje sada neće moći pomoći ni priča dolaze Kinezi ili Arapi, činjenica je da je netko ovdje zaj..o
dioničare Đure.Pozdrav. [thumbsup]

samo da odmah naglasim da nemam dionice đure, ali čitao sam jučer puno na ovoj temi da su postojeći dioničari ogorčeni što đuro spašava ingru, pa me zanima jesu li danas neki kratili poziciju na đuri jer jučer ih je puno najavilo da će to učiniti, a na kraju dana su čak mogli izaći sa malim rastom u odnosu na jučer

Je li ti to ozbiljno misliš da netko najavljuje kada će prodavati dionice??

Da li Đuri Đakoviću koji je isključivo preživio na temelju sklopljenih poslova za vrijeme prošle vlasti , dalje, da li je Đuri Đakoviću koji da nije bilo Države i državnih poslova bila ključ u bravi, možda netko naredio ili je ova vrlo sposobna uprava odlučila pojačati svoje redove i sinergijskim učinkom sa vrlo trenasprentnom i sposobnom upravom iz Ingre kako bi krenula u sklapanje "poslove za kupca koji je tajna" ostaće da vidimo.

Generalno teško je procijeniti u kojem će smijeru cijena dionice krenuti jer ako se povodimo npr primjerom Atlanitk grupe čija je dionica nakon preuzimanja Slovenske firme pala sa 820kn na 460kn, ali u dužem vremenskom intervalu?

Generalno mislim da ćemo u budućem razdoblju biti svjedoci neracionalnosti tržišta jer racionalan investitoru današnji prometi i broj transakcija na pojedinim dionicama govore puno.

Nemam dionice Ingre , nemam dionice DDJH niti imam interes da rastu ili padaju, ovo predstavlja moje mišljenje i nije nagovor na kupnju ili prodaju navedenih dionica ili bilo kojih drugih na zse.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close