DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitao ja okolo (i brokere), ali nula bodova… a s takvom info sve znaš i ne spekuliras: tko je izlazio, a tko ulazio… [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

E sad me vec mamis da kupim “skupi” CD…
Trazim udjelnicare[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

hmm i mene zanima

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Evo, ja ću dati 100 kn, ti nađi još četvoricu… a do tada evo jednog starog fajla koji ugrubo pokazuje kako je to izgledalo prije pola godine i da je free float prilično mali…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Još da nadodam da General Dynamics u Europi trenutno u vlasnistvu ima tri tvrtke:
MOWAG GmbH (Švicarska), Santa Bárbara Sistemas(Španjolska) and Steyr-Daimler-Puch Spezialfahrzeug GmbH(Austrija). Đuro Đaković će bit četvrta i jedina koja u svome programu ima i proizvodnju Main Battle Tank. O poslovnim rezultatima GD-a za 2006. pogledajte na http://www.gd.com/news/press_releases/2007/AudioNewsReleaseWednesday,January24,2007.htm

oćemo mi to onda biti dioničari tog “skupog” cd-a 😛

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


E sad me vec mamis da kupim “skupi” CD… Trazim udjelnicare[smiley2]

Dam ti 1/6 !
Pošto ti organizacija dobro ide (pogleć samo kakav si majstor na temi “10 naj” :)) oformi račun i obznani ga da možemo uplatiti lovu.
Svi koji budu udjelničari mogu dobiti potrebni info!!!!

Ajme šta ćemo biti bogati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

La vita e bella!

Već smo 4, znači 150 kn… SDA je blizu mog posla btw

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Dejavue:

E sad me vec mamis da kupim “skupi” CD… Trazim udjelnicare[smiley2]

Svi koji budu udjelničari mogu dobiti potrebni info!!!!

Ajme šta ćemo biti bogati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I onda ga još dodatno naplaćivati ostalim forumašima po zahtjevu na uvid [smiley1][smiley1][smiley1]

ma koje dionice…. treba samo dilat CDove s vlasničkim strukturama, tu leži prava lova [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Gotovo sam siguran da se ne smije eksplicitne brojke postati u javnosti…. inače bi svi vidjeli to i za prvih 10. Ali ‘za osobnu upotrebu’ je OK [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ajmo ovako!

1. Dejavue

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

1. Dejavue
2.SNC

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

New Report

Close