DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ides: ” cayman006: ” ddjh je odlična dionica iz razloga što trenutno nema bolje, a koja bi jamčila lijepi kontinuirani rast sve do cijene od preko 300 kuna, odnosno 500 u idućih 3-5 godina, i što će vrijeme više odmicati, to će ljudi uvidjeti da im se ne isplati ovo prodati ispod 300-400 kuna. jer, i kad nešto prodaš, opet moraš nekamo uložiti. onda je bolje ne prodati. polako, doći će ddjh tamo gdje ga ja vidim, bez obzira na ove korekcije i dnevne oscilacije. budite strpljivi u ovom poslu i imat ćete opipljive rezultate. Dakle, što nas je škola naučila: ne prodavati kad je cijena nisko nego kad je visoko, jer dok vi prodajete, pitajte se tko kupuje. primjerice, ja sam kupovao ovih dana da pojačam pozicije jer očekujem rast nakon objave rezultata i još veći rast nakon objave natječaja. ” Polako, kupujmo dok ima na ovim razinama, kad odleti bit će kasno, trebate zahvalit ovome ko štopa na 175 [smiley2] ” Moje misljenje je da FIMA izlazi, te to pravi polagano da ne obori cijenu jos vise. Znajuci koliko su unutra, to ce potrajati jos neko doba i ne valja ocekivati brzi i nagli uzlet (da se neki imaoci ne razocaraju). Medjutim kada pocne; trebao bi ici stvarno brzo i visoko.

Zasto bi fima izlazila?
Ja mislim da fima samo preslaguje iz jedne “case” u drugu “casu”…mozda i vecu[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Po vama bi Fima izlazila?!!!!
Ha-ha-ha… hmmm… dobar vic. Jako dobar vic. 🙂

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Iz pregleda baze podataka od SDA nikako ne bi bilo logično da FIMA izlazi.
Razlozi:
(Fima) Validus je već dugo vremena u DDJH, pa u taj dio ne ulazimo.
Ali FIMA EQUITY prvi put se pojavljuje u top 10 (na 10. mjestu) 1. 9. 2006. Potom su ih drugi preskočili, a oni ponovno ulaze u prvih 10 tek 17. 11. 2006., a toga petka prvi put se u top 10 pojavljuje i BREZA INVEST također Fimin fond. Tko prati kretanja oko DDJH zna da se tad radilo o nekoliko velikih paketa po cijeni od 150-160 kn. Da bi “moćna” FIMA izlazila nakon 3 i po mjeseca sa zaradom od 5-6 % zaista nema nikakve logike, barem meni! Tim više što se pred DDJH otvaraju velike perspektive i vrlo unosni poslovi.

Fima preslaguje poziciju u DDJH, mozda prebacuje na BRIN, koji ima dionice DDJH od “pamtivjeka”..
mozda spremaju opet ponudu za preuzimanje po sto nizoj cijeni…? tko ce ga znati…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Fima preslaguje poziciju u DDJH, mozda prebacuje na BRIN, koji ima dionice DDJH od “pamtivjeka”.. mozda spremaju opet ponudu za preuzimanje po sto nizoj cijeni…? tko ce ga znati…

Čega preuzimanje?

I love the Smell of Profits in the Morning

Zbroji koliko imaju udjela u DDJH…[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Zbroji koliko imaju udjela u DDJH…[smiley11]

Ako sam te dobro razumio, hoćeš reći da bi FIMA preuzela Đuru?
Ha-ha-ha. Ova ti je dobra!!!!
[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!


Dejavue: ” Zbroji koliko imaju udjela u DDJH…[smiley11] ” Ako sam te dobro razumio, hoćeš reći da bi FIMA preuzela Đuru? Ha-ha-ha. Ova ti je dobra!!!! [smiley2][smiley2][smiley2]

Nisam rekao da bi je preuzela…zato i “prodaje” dionice…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Đuru će kupiti GD čim ga vlada odluči prodati http://www.generaldynamics.com/. Predsjednik GD-a je Nicholas D. Chabraja, amerikanac srpskog porjekla koji se susreo sa Sanaderom tijekom njegova posjeta SAD-u. Njegovu biografiju možete pročitati na http://www.referenceforbusiness.com/biography/A-E/Chabraja-Nicholas-D-1942.html. FIMA je u toj priči nebitna ali je moguće da su nanjušili igru pa nastoje svoj portfelj neprimjetno povećati na način da Validus prodaje BREZI, FIMA EQUITY-u itd. Prelijevaju svoje iz šupljeg u prazno i istovremeno dokupljuju od malih dioničara i branitelja kojima sad odjednom nije jasno kako to da Đuro ne raste??? [smiley8] . Ljudi digli kredite, zadužili se i kupili dionice Đure, kad vidi vraga Đuro ne mrda preko 170 kunića he,he,he
Ukoliko pak FIMA zbilja prodaje to gore po FIMU, ne bi bili ni prvi ni zadnji koji su se zeznuli[smiley1]. Ali u to ne vjerujem, Hrvatska je mala zemlja i neke stvari se ne mogu sakriti. Znaju oni vrlo dobro što se iza brda valja. Ovo loptanje cijenom na razinama 170-180 kn traje mjesec dana što samo potvrđuje da netko veliki kontrolira igru. Za sve male dioničare jedan iskren savjet, čuvajte Đuru i ne prodajite na ovim smješnim razinama.

Fima je definitivno nanjusila priliku…prodajom dionica onima koje kontrolira u biti dize cijenu kod preuzimanja, a smanjuje ju za dokupljivanje (zamisli vijest, fima izasla iz prvih 10 a usla recimo….sto ja znam…Spacva)…a dok ne skuze koje su to firme koje igraju sa njom…ne mora dati nikakve ponude…
Ima li tko racunice koliko fima ima dionica (%)?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Najbolje kupit CD za 600 kn i sve znaš. [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Da…istina…a mislio sam…da netko vec to ima …taj CD[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close