DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 08:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



DDJH može ostvariti radikalan rast ako uspije dobiti ‘posao stoljeća’ u Kuvajtu,po nekim izvorima u vrijednosti 350 mil. USD.

Nisam upućen, o kojem poslu se radi ?

Ne mogu vjerovat, nakon 5 godina opet ista prica o Kuvajtu i modernizaciji njihovih tenkova!!!!
[/quote]

A sto vam je tu cudno. Jel bila modernizacija prije 5 godina. Tenkove kao i ostalu vojnu tehniku treba ili modernizirat svakih x godina ili ih pregazi vrijeme pa treba kupit nove.

Nije bolest sve što boli




DDJH može ostvariti radikalan rast ako uspije dobiti ‘posao stoljeća’ u Kuvajtu,po nekim izvorima u vrijednosti 350 mil. USD.

Nisam upućen, o kojem poslu se radi ?

Ne mogu vjerovat, nakon 5 godina opet ista prica o Kuvajtu i modernizaciji njihovih tenkova!!!!
[/quote]

A sto vam je tu cudno. Jel bila modernizacija prije 5 godina. Tenkove kao i ostalu vojnu tehniku treba ili modernizirat svakih x godina ili ih pregazi vrijeme pa treba kupit nove.
[/quote]

nije ništa čudno, nego smiješno…svake godine čitamo o famoznoj modernizaciji kuvajtskih tenkova a nikad ništa od toga. ti tenkovi su ili već propali i prodani u staro željezo ili ih je već netko drugi "modernizovao", a ne bi me čudilo da su kuvajčani kupili nove i bolje jer para imaju kao blata





DDJH može ostvariti radikalan rast ako uspije dobiti ‘posao stoljeća’ u Kuvajtu,po nekim izvorima u vrijednosti 350 mil. USD.

Nisam upućen, o kojem poslu se radi ?

Ne mogu vjerovat, nakon 5 godina opet ista prica o Kuvajtu i modernizaciji njihovih tenkova!!!!
[/quote]

A sto vam je tu cudno. Jel bila modernizacija prije 5 godina. Tenkove kao i ostalu vojnu tehniku treba ili modernizirat svakih x godina ili ih pregazi vrijeme pa treba kupit nove.
[/quote]

nije ništa čudno, nego smiješno…svake godine čitamo o famoznoj modernizaciji kuvajtskih tenkova a nikad ništa od toga. ti tenkovi su ili već propali i prodani u staro željezo ili ih je već netko drugi "modernizovao", a ne bi me čudilo da su kuvajčani kupili nove i bolje jer para imaju kao blata
[/quote]

Nemoj se puno čuditi treba malo zavrtiti priču malo jutarnji, malo otvoreno i eto dionice plus sto posto.

Na koliko ono fondovi smiju kupovati? 100-150 kn? da li netko zna?

prodao svojih 495 komada po 88,80 ,meni dovoljno [thumbsup]

Jedina dionica koju imam a ima je i gospodin xy je ddjh i kupljena je davne 2005.g prije nego sam čuo za g. xy.
Ovo je firma sa najvećim potecijaleom u Hr a najnovija i najpozitivnija vijest je ta da će Đuro potpisati sporazum s patriom za izlazak na 3. tržišta. Uz sve navedeno prije dovoljno je da dionica ode na svoj stari ath od 318 kn( po sjećanju pišem) i bez tenkova. U slučaju tenkova današnjoj cijeni bi dodao još jednu 0, puno prije nego li Petrokemiji cijenu od 500 kn.
LP


prodao svojih 495 komada po 88,80 ,meni dovoljno [thumbsup]

Bit će plakanja zbog propuštene dobiti. Kad si već prodao preporučam ti kupnju Atpl ali ne nagovaram.


Na koliko ono fondovi smiju kupovati? 100-150 kn? da li netko zna?

nije bitno, nakon što ih xy mjesecima pljuje na svom blogu jer po njemu loše ulažu, nema šanse da oni krenu u kupnju DDJH i njemu dižu cijenu i zaradu


MINISTAR ČAČIĆ
‘Afera Patria? Ne bi’ se štel mešat’

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/186238/Afera-Patria-Ne-bi-se-stel-mesat.html

Prvi potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva Radimir Čačić potvrdio je u izjavi novinarima pred Banskim dvorima kako su direktori finske Patrije i brodskog Đure Đakovića bili kod njega prije 10-ak dana te najavio ‘ozbiljan izvozni posao’
‘Imali smo nekoliko sastanaka, na kojima su bili i predstavnici MORH-a, uključujući i ministra, i mislim da su ti sastanci bili jako dobri. Postigli smo nekoliko važnih dogovora i dali neke ovlasti, pa postoji ozbiljna mogućnost za izlazak na treća tržišta s jednim ozbiljnim izvoznim poslom’, najavio je ministar Radimir Čačić.


Ovdje se krije ogromna mogućnost, ukoliko se ostvari ovaj izvoz za pretpostaviti je da određena zemlja neće naručiti jedno ili dva borbeno oklopna vozila nego na desetke ili stotine. Inače cijena jednog BOV-a je preko milje eura što se može viditi iz ovoga teksta:
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

već ja plačem sa atpl [embarass]

Danas će biti 2milje promet na Đuri sigurno [cool]
Polako se etabliramo kao jedna od najtrgovanijih dionica na Zse [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Danas će biti 2milje promet na Đuri sigurno [cool]
Polako se etabliramo kao jedna od najtrgovanijih dionica na Zse [thumbsup]

Gledam trenutnu protrgovanu količinu dionica i vrijednost….moguće je…..

marcello

New Report

Close