DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 03:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kako se dobro xy istovaruje van, to je milina za gledat. Svaka mu cast. Inteligentan covjek, pametan, pun love a lukav kao lisica…..


Kako se dobro xy istovaruje van, to je milina za gledat. Svaka mu cast. Inteligentan covjek, pametan, pun love a lukav kao lisica…..

Kolega, ispadate smiješni!

http://limun.hr/main.aspx?id=799724

ŽIVOT JE LIJEP!

Da i? Sto ako finaliziraju Ugovor?
Poradi tog bi trebala dionica bit na 500 kn???????
Ajde molim Vas



Kako se dobro xy istovaruje van, to je milina za gledat. Svaka mu cast. Inteligentan covjek, pametan, pun love a lukav kao lisica…..

Kolega, ispadate smiješni!

http://limun.hr/main.aspx?id=799724

ŽIVOT JE LIJEP!
[/quote]

Nema zime za Đuru, perspektive sve bolje i bolje.
Uz to, očekujemo već u prvom kvartalu signale za povećanje prifitabilnosti.

A tada, vežite se – POLEĆEMO.


Da i? Sto ako finaliziraju Ugovor?
Poradi tog bi trebala dionica bit na 500 kn???????
Ajde molim Vas

Ma ništa, kao da je Ugovor nešto bitno …
ako i zarade novac na tome, zar je to bitno, zar bi zbog toga trebala rasti cijena dionice.
Ima nas zaista naivnih [embarass]

Nevidim kako je moguće da se Kineska kriza toliko puno prelila na našu burzu iako uvozimo malo tekstila elektro uređaja i bijelog luka,,,,te su nam veliki konkurenti na moru ,,,mislim da se i oni moraju suoćit sa stvarnošću jer nije normalno da su im usluge i proizvodi jeftiniji 90%,,,mislim da su tu velik utjecaj napravile strane banke i fondovi koji su u rukama stranaca ,,,meni je ovo prilika za dokup a ostali neka ćekaju 60 kn. [rolleyes]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

dok neko prebrzo proda onda bi htio da se jeftino opet ukrca,za sada neće lako na 60 prije na neki novi ath

Da a ath je sigurno na 100kn, jel tako kolega mito?

Mi,

dok neko prebrzo proda onda bi htio da se jeftino opet ukrca,za sada neće lako na 60 prije na neki novi ath

Ukrcah se na 46. Misan, spokojan …

Današnji Novi List ( 23.03.2012. )

Đaković će nuditi Patrijine oklopnjake

Posjedujem DDJH-R-A. Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ovo je vijest za Đuru ko da je vijadukt dobio 5 mlrd eura posla. Oni koji znaju što je offset to znaju i sad kupuju. Imam taj ugovor iz 2007.g. u rukama, jaaaako dobro sam ga onda još proučio. U njemu je navedeno da je moguće ovo što se sada dogodilo, današnji potpis.
LP
P.S. Ubacio posljednju kunu danas u ddjh.

New Report

Close