DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš tako oružje je oružje, uvijek će ga trebati.
Nažalost, naravno.
[smiley6]


nisi me shvatio jer situaciju u DDJH promatraš kroz prizmu nacionalno-međunarodno. ja gledam na ddjh kao investitor i pokušavam naći realan scenarij za budućnost. iskreno, briga me tko će kupiti ddjh, što se mene tiče može to biti i crvena zastava iz srbije, bitno mi je da ja oplodim svoje novce. u krivu si što se tiče suradnje ddjh i ostalih proizvođača iz bivše juge. uprava ddjh pregovara sa makedonskim proizvođačima čelika nabavku materijala, a oni bi za uzvrat dobivali jeftinije proizvode od ddjh, naravno jer i oni se spremaju u NATO. Sa srbijom se također pregovara jer para vrti gdje burgija neće. nema tu više različitosti kad su svi usmjereni prema jednom, a to je profit. a za one koji se malo žele zabaviti, …

Dovoljan primjer je sa tenkovima koje su isporucili (po zapovijedi vlade) u jeku napada na Vukovar, preko rijecke luke. Dakle, skupa sa JNA se dovrsavao unosni posao u Kuwaitu (ako se ne varam), a isti ti tenkovi su mogli spasiti vukovar. Toliko o patriotizmu i biznisu. Nazalost ameri su u pravu u jednoj stvari: Money talks.[smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

pošto sada znamo da sigurno ide pruga
Vaš link

trebat će i pokoji vagon
Davorin Kobak, predsjednik uprave HŽ, najavio ja da će Hrvatske željeznice zbog rasta željezničkog transporta do 2010. trebati još oko 1000 novih vagona.
Vaš link

pa hoće’l taj djuro više ?

sve je lako kad si mlad :)

krenuo evo ga na 177 ;D

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Evo holding se polako vraća na cijenu od nedavno.Prognoze g. Caymana su bile ispravne, vidi se da se čovjek razumije.Oni koji su se uplašili pada su prodali.Izgleda da oni koji vide perspektivu u skoroj budučnosti, su ostali u dionici i kupuju još.

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany


pa hoće’l taj djuro više ?

pa kuda? [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

ddjh je odlična dionica iz razloga što trenutno nema bolje, a koja bi jamčila lijepi kontinuirani rast sve do cijene od preko 300 kuna, odnosno 500 u idućih 3-5 godina, i što će vrijeme više odmicati, to će ljudi uvidjeti da im se ne isplati ovo prodati ispod 300-400 kuna. jer, i kad nešto prodaš, opet moraš nekamo uložiti. onda je bolje ne prodati. polako, doći će ddjh tamo gdje ga ja vidim, bez obzira na ove korekcije i dnevne oscilacije. budite strpljivi u ovom poslu i imat ćete opipljive rezultate. Dakle, što nas je škola naučila: ne prodavati kad je cijena nisko nego kad je visoko, jer dok vi prodajete, pitajte se tko kupuje. primjerice, ja sam kupovao ovih dana da pojačam pozicije jer očekujem rast nakon objave rezultata i još veći rast nakon objave natječaja.


ddjh je odlična dionica iz razloga što trenutno nema bolje, a koja bi jamčila lijepi kontinuirani rast sve do cijene od preko 300 kuna, odnosno 500 u idućih 3-5 godina, i što će vrijeme više odmicati, to će ljudi uvidjeti da im se ne isplati ovo prodati ispod 300-400 kuna. jer, i kad nešto prodaš, opet moraš nekamo uložiti. onda je bolje ne prodati. polako, doći će ddjh tamo gdje ga ja vidim, bez obzira na ove korekcije i dnevne oscilacije. budite strpljivi u ovom poslu i imat ćete opipljive rezultate. Dakle, što nas je škola naučila: ne prodavati kad je cijena nisko nego kad je visoko, jer dok vi prodajete, pitajte se tko kupuje. primjerice, ja sam kupovao ovih dana da pojačam pozicije jer očekujem rast nakon objave rezultata i još veći rast nakon objave natječaja.

Polako, kupujmo dok ima na ovim razinama, kad odleti bit će kasno, trebate zahvalit ovome ko štopa na 175 [smiley2]


cayman006: ” ddjh je odlična dionica iz razloga što trenutno nema bolje, a koja bi jamčila lijepi kontinuirani rast sve do cijene od preko 300 kuna, odnosno 500 u idućih 3-5 godina, i što će vrijeme više odmicati, to će ljudi uvidjeti da im se ne isplati ovo prodati ispod 300-400 kuna. jer, i kad nešto prodaš, opet moraš nekamo uložiti. onda je bolje ne prodati. polako, doći će ddjh tamo gdje ga ja vidim, bez obzira na ove korekcije i dnevne oscilacije. budite strpljivi u ovom poslu i imat ćete opipljive rezultate. Dakle, što nas je škola naučila: ne prodavati kad je cijena nisko nego kad je visoko, jer dok vi prodajete, pitajte se tko kupuje. primjerice, ja sam kupovao ovih dana da pojačam pozicije jer očekujem rast nakon objave rezultata i još veći rast nakon objave natječaja. ” Polako, kupujmo dok ima na ovim razinama, kad odleti bit će kasno, trebate zahvalit ovome ko štopa na 175 [smiley2]

Moje misljenje je da FIMA izlazi, te to pravi polagano da ne obori cijenu jos vise. Znajuci koliko su unutra, to ce potrajati jos neko doba i ne valja ocekivati brzi i nagli uzlet (da se neki imaoci ne razocaraju). Medjutim kada pocne; trebao bi ici stvarno brzo i visoko.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


… ja sam kupovao ovih dana da pojačam pozicije jer očekujem rast nakon objave rezultata i još veći rast nakon objave natječaja.

Pa ti stalno dokupljuješ. Jal se može znati što si to prodao da bi mogao dokupljivati DDJH. Ili imaš nekakav neograničeni izvor sredstvava, nešto kao državni proračun.[smiley2]

Pozdrav

Moguce Varteks?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close