DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanja za dobre poznavatelje ove dionice:

Na gradnji terminala u Omislju, angazirana je i tvrtka Gamont. Ko je njih angazirao DDJH ili JANAF ?

Kako napraduju radovi u Omislju generalno i kada bi radovi trebali biti zavrseni ?

JANAF

Krajem 2012g


Kako napraduju radovi u Omislju generalno i kada bi radovi trebali biti zavrseni ?

Kako napreduju ne znam, ali rok je do 3. mjeseca slijedeće godine. Ugovor je potpisan u srpnju prošle godine: http://zse.hr/userdocsimages/novosti/F3jXdUkRgTwAqC45seydWg==.pdf

Dakle, cijelu ovu godinu bi trebali tamo raditi.

Sječam se ddjh prije koju godinu bio je po 26 međutim isti slučaj kao danas nije se mogao kupit,,,,za tjedan dana sam ga morao kupovat po 32 ,a da sam čekao duže bio bi i 40 te je tada otišao na cca 70kn ,vrlo brzo na moju radost ,,,,,zato budite mudri….. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Sječam se ddjh prije koju godinu bio je po 26 međutim isti slučaj kao danas nije se mogao kupit,,,,za tjedan dana sam ga morao kupovat po 32 ,a da sam čekao duže bio bi i 40 te je tada otišao na cca 70kn ,vrlo brzo na moju radost ,,,,,zato budite mudri….. [wink]

da, treba biti mudar i prodati sad kad je naraslo +200% [thumbsup]

i onda kukati kad prijeđe 100kn ;))

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=7&ID_VIJESTI=158242

ddjh prima 108 radnika ,,,,,za razliku od ht ,,,,ili je nikima bolje liparit na HT ,,,,, sve su to činjenice pa pogledajte malo bolje koja od ovih velikih firmi u krizi prima toliki broj radnika,,,,,,o cijeni nebi puno jer mi vaše cifre neidu u prilog ja sam računao 50 posto više [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Hm.

Koliko sam vidio najavljuje se dobit od 25 milijuna kuna.

OK, nije loše ali niti blizu teatralnog rezultata, a pogotovo ne s obzirom na ukupne prihode.
Po meni, DDJH je već odradio taj rast koji je trebao za taj rezultat. Dakle, odradio je sada već svoj budući rast i ne vidim nikakvu mjesto rastu u godini dana. Također, ne vidim niti duplanje prihode next year on. Dakle, za ovu stopu rasta tj da ide dalje ovim tempom morao bi imati 50 milijuna dobiti poslije taksacije u 2013. Mislim da je to stvarno nemoguće.

Ove godine je DDJH tek počeo stvarati slobodni novac dok niti jedne jedine godine to prije nije uspio.
Nemojte biti naivni i navlačiti se unutra zbog nečijeg pisanja. Imajte svoje mišljenje.
Ulaziti sada na 80 kn je vrlo vrlo rizično. Dapaće, vrlo nepromišljeno.

Koliko Vam cijela firma vrijedi? Pa taj najprimitivniji PE je već sada 30 a i sa duplom neto dobiti je 15!

Prosjek DOW-a je 15! A niti je Djuro sastavnica DOW-a, niti je Hrvatska USA a niti rizičnost zemlje te kamatne stope.

Pazite se. Da bi ADPL bio komaparabilan DDJH po odnosu PE cijena ADPL bi sada morala biti na 420 kn ppo dionici.
U redu, prodaja raste kao i prihodi ali već sada imate 3 kn dobiti po dionici a cijena je 80 kn??
Znaći na 80 kn kupljenih sada dobijete 3 kn?? Mislim to je minimalno i dosta loše, čak i da je duplo bolje što se najavljuje.

Kažem to je samo dobit. Kada krene investicijski ciklus u ovom sektoru, firma ga nemože održavati zbog malog ROE. Tj dobit će biti i dalje ista ali stvarni novac – neće ga biti nigdje.

Ne kudim, ne drukam, pišem što vidim.

Dont get swindled!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Hm.

Koliko sam vidio najavljuje se dobit od 25 milijuna kuna.

OK, nije loše ali niti blizu teatralnog rezultata, a pogotovo ne s obzirom na ukupne prihode.
Po meni, DDJH je već odradio taj rast koji je trebao za taj rezultat. Dakle, odradio je sada već svoj budući rast i ne vidim nikakvu mjesto rastu u godini dana. Također, ne vidim niti duplanje prihode next year on. Dakle, za ovu stopu rasta tj da ide dalje ovim tempom morao bi imati 50 milijuna dobiti poslije taksacije u 2013. Mislim da je to stvarno nemoguće.

Ove godine je DDJH tek počeo stvarati slobodni novac dok niti jedne jedine godine to prije nije uspio.
Nemojte biti naivni i navlačiti se unutra zbog nečijeg pisanja. Imajte svoje mišljenje.
Ulaziti sada na 80 kn je vrlo vrlo rizično. Dapaće, vrlo nepromišljeno.

Koliko Vam cijela firma vrijedi? Pa taj najprimitivniji PE je već sada 30 a i sa duplom neto dobiti je 15!

Prosjek DOW-a je 15! A niti je Djuro sastavnica DOW-a, niti je Hrvatska USA a niti rizičnost zemlje te kamatne stope.
….

bravo, odličan post! [thumbsup]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/hI7wmkz91WHJdSKWWm9gCw==.pdf

Znači Djuro će zaraditi veći dio kolača nego u prvotnom ugovoru!

Da prije par godina ddjh je imao ukupan prihod 2mil.kuna a cijena dionice bila je cca60kn,,,,,dionica je atraktivna.Cijena ako je več neko uspoređuje sa drugom je bila i 180kn , nevidim razloga da je neko uspoređuje sa npr adpl,jer svi mi koji smo duže u ddjh imali smo dobre prilike za zaradu i večina investitora se vrača nazad u ovu dionicu,što je po meni pokazatelj vjere ,ali možda zbog neisplate dividende nije na dobrom glasu. [undecid]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Đuro Đaković odustaje od poslova gradnje Janafovih rezervoara za naftu Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 13.03.2012. – 10:58:38
ZAGREB – Đuro Đaković priopćio je kako odustaje od daljnje realizacije ugovorenog dijela građevinskih poslova na projektu Janafa o izgradnji tri rezervoara za naftu u Omišlju.
Daljnju realizaciju poslova preuzeo je Konzorcij, a u tijeku je postupak izmjene konzorcijalnog ugovora i Ugovora s Janafom, priopćeno je.

Radovi na Terminalu Omišalj započeli su još 21. veljače 2011. godine.

Cjelokupni ugovor vrijedan je 218 milijuna kuna a njime je započela je nova faza u sklopu najvećeg JANAF-ovog investicijskog projekta dogradnje/rekonstrukcije spremničkog prostora na Terminalu Omišalj. Projekt obuhvaća izgradnju ukupno novih 8 spremnika za sirovu naftu, od kojih je svaki 80.000 m3 kapaciteta (ukupno 640.000 m3) te spremnika za naftne derivate ukupnog kapaciteta do 100.000 m3.
Završetak svih radova na Terminalu Omišalj predviđa se za 2015. godinu. Novoizgrađeni spremnici koristit će se za skladištenje državnih obveznih zaliha, kao i za komercijalne potrebe.

http://www.seebiz.eu/duro-dakovic-odustaje-od-poslova-gradnje-janafovih-rezervoara-za-naftu/ar-29163/

Počelo je....

New Report

Close