DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogled na kupnju. 8435 kom izna 75 kn. A tu je i skriveni 1000 kom. Sad jel to 1001 ili 10 000 prosudite sami.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

tako se kupuje [thumbsup]

a ne kilaviti od 70kuna pa dizati i na kraju opet kupiš skuplje.

Svaka čast

Duro je puka, stiga i BLJE i KORF…

Trenutno:

KUPNJE – 19.859 kom
PRODAJE – 11.471

Ovdje postaje sve interesantnije !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Zanimljivo. Jutrasnje otvaranja na 79,10 je ostavilo mali gap s obzirom da je jucerasnja najvisa bila 79,00. Sad je popunjen.

Imam DDJH-R-A. I ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kupovat ćemo mi po 90 kuna i još se hvalit kako smo dobro kupili,mnogi su izlazili na 60 a gdije je sad?

Danas Đuro s većim prometom od HTa završio s prosjekom 80,08 kn.
Nije baš INGRa [shocked], ali … [smiley]

Baš sam ja htio napisati da je Đuro počeo imati veće promete od Ht-a.


O čemu vi pričate imate 100 dionica i spremni ste lagati, krasti i ubijati za zaradu od 100 kuna baš kao i on i po vama je to moralno jel da…………

Kad ste zadnji puta vidjeli knjigu dioničara ima tamo štošta za vidjeti a što vama i mnogima nije poznato……….

To je još uvijek 100 dionica više od onog što imaš ti.
Zarada na 100 dionica kupljenih lani krajem godine po recimo (prosječno) 55 kn je respektabilnih 2.500,00 kn, što je neusporedivo više od 100 kn, a kako stvari stoje, zarada će idući tjedan biti i veća !

Želim vam ugodan vikend.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Danas Đuro s većim prometom od HTa završio s prosjekom 80,08 kn.
Nije baš INGRa [shocked], ali … [smiley]

Na sreću, nije.

Ne znam ali P/E od 26 meni i nije baš primamljiv , da sada netko kupi 300 000 dionica MAGME vjerujem da bi cijena skočila za najmanje 200% možda se i varam [wink]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Pitanja za dobre poznavatelje ove dionice:

Na gradnji terminala u Omislju, angazirana je i tvrtka Gamont. Ko je njih angazirao DDJH ili JANAF ?

Kako napraduju radovi u Omislju generalno i kada bi radovi trebali biti zavrseni ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close