DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alaj neko dere komade,zašto kolega?
Pa to su činjenice,crno na bijelo,nikakav druk.

Pozdrav


Momci, poslje zarade na Đuri, kupićemo jedan AMV i vozati se od sreće po Hrvatskoj. Da se vidi što se kod nas radi.

Ja baš ne mislim žuriti s prodajom.
Đuro mi se čini dobro utočište.



fino su napumpali ,nema šta.Riješih se zadnjih 500 kom.(onih sa 45 kn)..
sutra lagano triježnjenje,vidimo se opet na 40kn-45kn….
Super ste mi svi na forumu,simpatičnih komentara ima,uvijek me dobro nasmijete.
Pozdrav

E da bar dojde na 45kn… kad već nisam uspio uletjeti po 50, rado ću na 4x…
[/quote]

tehnicari kazu da ce prije na 90 nego 50 ..

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ja uzeo dosta prekjučer i veselim se daljnjem rastu, ko ingra, samo rast [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

samo vi mali pumpajte, to se od vas i traži

Nije mi jasno zašto ovo ovako raste, fundamenti loši , dobit pa skoro da je i nema, po meni čista špekulacija imam osjećaj da se netko želi iskrcati……..

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


samo vi mali pumpajte, to se od vas i traži

A kako da raste ako se ne pumpa

kao i na drugim dionicama na ZSE organizirano guljenje naivnih i lakovjernih

ODLIČNO …
http://hr.seebiz.eu/transport/duro-dakovic-specijalna-vozila-dogovorila-isporuku-dodatnih-50-vagona-u-njemacku/ar-28019/

ŽIVOT JE LIJEP!!!


ja sam 35% uzeo, vidjet ćemo, uvijek ima prilike, trenutno sam na drugom mjestu

Izgleda da ovo Vaše drugo mjesto gdje ste vidjeli bolju priliku ( budući da ste prodali dionice Đure uz 35% dobiti, kako ste sami naveli ), malo razočaralo u odnosu na rast ovdje.
Čujte, još jedanput preispitajte Vaše mišljenje o mogućnostima ove dionice, pa odlučite što ćete, a ove naknadne savjete o "PUMPANJIMA I PRAŽNJENJIMA" ostavite za neke druge situacije.

lp.



ja sam 35% uzeo, vidjet ćemo, uvijek ima prilike, trenutno sam na drugom mjestu

Izgleda da ovo Vaše drugo mjesto gdje ste vidjeli bolju priliku ( budući da ste prodali dionice Đure uz 35% dobiti, kako ste sami naveli ), malo razočaralo u odnosu na rast ovdje.
Čujte, još jedanput preispitajte Vaše mišljenje o mogućnostima ove dionice, pa odlučite što ćete, a ove naknadne savjete o "PUMPANJIMA I PRAŽNJENJIMA" ostavite za neke druge situacije.

lp.

[/quote]
kolega zar je Vama 35% malo?


ODLIČNO …
http://hr.seebiz.eu/transport/duro-dakovic-specijalna-vozila-dogovorila-isporuku-dodatnih-50-vagona-u-njemacku/ar-28019/

ŽIVOT JE LIJEP!!!


ako se ne varam za taj posao se znalo početkom 2011. , a ovih 50 vagona je stvarno jak posao.

New Report

Close