DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.vecernji.hr/vijesti/prodajom-patrijinih-oklopnjaka-hrvatska-oprema-mornaricu-clanak-381996
Radi Đuro punom parom.

Pročitajte si još jednom što piše.. MORH ne trebaju 40 do 50 oklopnih vozila AMV :

"Otprije je poznato da MORH-u u ovom trenutku i ovom dinamikom proizvodnje ne trebaju sva vozila koja su ugovorena. Pozdravljamo nastojanja Đure Đakovića i Patrije za prodaju vozila na treća tržišta. Korištenjem vozila iz MORH-ove kvote za takvu prodaju bi se, među ostalim, osiguralo "lakše disanje" što se tiče proračunskih troškova – rekao nam je visokopozicionirani izvor u ministarstvu…"

[/quote]
Piše ugovorena,znači ugovor postoji a to je = $$$

vidim da ima dosta onih koji su prodali pa dijele jedinice, u 10 dana dionica je narasla 20% i niste se baš raspisivali, nego baš danas, a i popračeno s medijima, to me podsjetilo na prošli rast do 72,gdje se pumpalo sa svih strana, samo da ne bude opet isto.

usput ovi s tisućicama stalno dižu bid al ne kupuju, danas je bio spreman dati 69 a mogao je to poklapati i puno ranije. nadam se da se netko ne igra s našim novcima(dionicama).

MORHu ne trebaju jer ih nema cime platit. Ako MORH i proda svoja vozila (jer ne moze prodati djurina) pitanje je da li ce morh sklopiti novi ugovor za tih 40-50 vozila kad bude, tj. ako bude imao para.

Nije bolest sve što boli

Ako ne postanu brodogradilište mogli bi početi proizvoditi cepeline [proud]. Istina da ne trebaju nikome ali važno da se proizvodi.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Koliko je vozila isporučeno i naplačeno, a koliko ih još treba isporučiti MORHu i u kojem razdoblju,

U kojem postotku u prihodima DDJHa su ta vozila…

IVICA-P-A

fino su napumpali ,nema šta.Riješih se zadnjih 500 kom.(onih sa 45 kn)..
sutra lagano triježnjenje,vidimo se opet na 40kn-45kn….
Super ste mi svi na forumu,simpatičnih komentara ima,uvijek me dobro nasmijete.
Pozdrav


fino su napumpali ,nema šta.Riješih se zadnjih 500 kom.(onih sa 45 kn)..
sutra lagano triježnjenje,vidimo se opet na 40kn-45kn….
Super ste mi svi na forumu,simpatičnih komentara ima,uvijek me dobro nasmijete.
Pozdrav

… ma kojih 40 – 45 kn, ide na 20 !!!
Samo sanjaj!!!

ŽIVOT JE LIJEP!!!


fino su napumpali ,nema šta.Riješih se zadnjih 500 kom.(onih sa 45 kn)..
sutra lagano triježnjenje,vidimo se opet na 40kn-45kn….
Super ste mi svi na forumu,simpatičnih komentara ima,uvijek me dobro nasmijete.
Pozdrav

E da bar dojde na 45kn… kad već nisam uspio uletjeti po 50, rado ću na 4x…

IVICA-P-A

http://trzistakapitala.wordpress.com/2012/02/29/ddjh-breaking-news/

http://www.vecernji.hr/biznis/isporucili-90-vagona-njemacko-trziste-posao-vrijedan-9-mil-kn-clanak-382342

Večernji danas kao da ne zna za drugo doli za Đuru [smiley].
Mogli su nešto ostaviti i za sutra ujutro prije otvaranja.

Momci, poslje zarade na Đuri, kupićemo jedan AMV i vozati se od sreće po Hrvatskoj. Da se vidi što se kod nas radi.

New Report

Close