DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni prihodi očekivani, ali za dobit sam malo strahovao.
Sve u svemu odlično.
Najavljeni su još veći prihodi, a izgleda polako uče i zarađivati.
Još nedavno su sličili na propalog socijalističkog mastodonta na konopcima, a vidi sad …
prihodi, dobit, keš … [smiley] prava firma.

Ne znam šta je tu blistavo 8 miliona kuna dobiti.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

uptnik9

pogledajte prošlogodišnje prihode i prošlogodišnju "dobit" pa razmislite koliko
je naših tvrtki imalo ovakav zaokret u poslovanju.
Eto to je blistavo.


uptnik9

pogledajte prošlogodišnje prihode i prošlogodišnju "dobit" pa razmislite koliko
je naših tvrtki imalo ovakav zaokret u poslovanju.
Eto to je blistavo.


Dobili su ovaj posao sa HŽ a svi znamo kako su se ti poslovi dobijali, toga više vjerujem neće biti i isti takav posao sa JANAFOM.
Pitam ja vas zašto nisu dobili posao sa Željeznicama BIH od 100 vagona već su ga dobili Portugalci.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

http://www.duro-dakovic.com/aktualnosti/novosti/isporuka_teretnih_vagona_faccns/default.aspx


Meni prihodi očekivani, ali za dobit sam malo strahovao.
Sve u svemu odlično.
Najavljeni su još veći prihodi, a izgleda polako uče i zarađivati.
Još nedavno su sličili na propalog socijalističkog mastodonta na konopcima, a vidi sad …
prihodi, dobit, keš … [smiley] prava firma.

jako, jako loše!!!!
ako u 2011. godini kad su imali vjetar u leđa od vlade koja im je sredila poslove s Janafom i HŽ-om te proizvodnju BOV-a pa naprave ovakav jad od dobiti, što možemo očekivati u narednim godinama kad će biti prepušteni tržištu?!? ove godine završavaju proizvodnju BOV-a, a za vagone će u buduće imati žestoku konkurenciju EU proizvođača jer više ih vlada neće moći štititi!
rezultati za 2011. su teško razočaranje, a budućnost vrlo sumorna!!! [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

gospodine azul : gospodin xy je na svom blogu rekao upravo suprotno, da su rezultati zadovoljavajuči a budučnost odlična.

azul

Vlada im sredila poslove ??
Što je tu čudno?
Stoje li Vlade SAD ili Njemačke iza svojih tvrtki?
Tko je većinski vlasnik?
Je li Đuro do sada poslovao po tržišnim principima ?
Zašto nije?
Kolika je profitabilnost bila na Janafovim spremnicima koje je Vlada sredila?
Kakva je potražnja za vagonima na evropskom tržištu?
Tko ima potrebnu tehnologiju, stručnjake i potrebne ateste?

Daj Bože da što više naših tvrtki posluje ovako jako, jako loše kao što je
Đuro poslovao ove godine.


gospodine azul : gospodin xy je na svom blogu rekao upravo suprotno, da su rezultati zadovoljavajuči a budučnost odlična.

A onda svakako dobro, ja sam se već uplašio

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Hm,da, napunio bid sa tisućama i sad bi još samo trebao naći par "pametnih" ovčica koje će skidati s aska…baš me zanima da li će se ovo uspjeti dići iznad 60…
Ja danas prodao trećinu..a za ostalo "bumo vidli"… [smiley]


gospodine azul : gospodin xy je na svom blogu rekao upravo suprotno, da su rezultati zadovoljavajuči a budučnost odlična.

Da, možda to njegovo mišljenje ima veze sa brojem dionica koje ima u vlasništvu.
Ako se malo bolje pogledaju rezultati da nije bilo tečajnih razlika rezultati bi bili u minusu. Tako da pričati o nekim super rezultatima je smiješno, ako je poznato da isti dionicu HTa valuira na 150 kn.
Da nema njegovog bida Đurica bi bio ispod 50 kn.

http://zse.hr/default.aspx?id=39028

stječu svi koji žele sudjelovati u iznimnom prosperitetu Đ.Đ.

New Report

Close