DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 16:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobit je jadna?????????????Dobit je dobit pogotovo u ovakvim vremenima.Čestitam đuro.

peyo

peyo, to je tek OČEKIVANA dobit za IDUĆU godinu…ove će biti puno manja

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Istina da je u krizi svaka dobit dobrodosla, no konkretna situacija u DDJH je najbolja ikad, krizi unatoc. Stoga je dobit od 25 miliona na milijardu kuna prihoda zapravo ocajna.

Da će ovog sa 5000kom "okititi",to stvarno nisam očekivao…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Da će ovog sa 5000kom "okititi",to stvarno nisam očekivao…

hihihi, navlačio je druge na kupnju pa su na kraju njega nakitili [thumbsup]

oblik obilježja/očajna,jadna…/ za projekciju dobiti, jesu začuđujuća i ne odražavaju ekonomske
dojmove već nekakva afektivna stanja.
Za tvorevine /po Bufetu franšize-utvrde/ poput DDJH dobit nije presudna, važno je da postoje
i stvaraju visoko vrijedne proizvode koje nitko drugi ne može /da ne bi neki mali poduzetnik pokrenuo proizvodnju vagona, tenkova ili možda Agrokor…/.
Najavljena dobit je planirana minimalna dobit, gornja granica dobiti nije definirana.

Prodao svoje na 50,25 i zavrsio pricu sa ddjh, jer nakon toliko posla i truda u takvom gigantu, a dobit mizerna. Nema smisla biti vise tu, jedino ako n.b. ne kupi 51%, raspustu upravu, smanji zaposlene, ne daje lovu politicarima, tada je to jedino rjesenje. Tada mozda bude cijena kako i on sam kaze 100 kn. Do tada svim ostalima sretno [proud]

Hoće li ovo gore ili dole ovisi o kretanjima na stranim burzama,sve dosadašnje korekcije unazad 5 mjeseci su u skladu s tim.Moje je mišljenje da će i ovaj puta biti tako.Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica!

@4de
bravo, sada možeš kupiti dionice firmi sa kolosalnom dobiti ina,zaba,pbz,knzm,ledo,podr… koje
nikome nisu intrigantne.


Prodao svoje na 50,25 i zavrsio pricu sa ddjh, jer nakon toliko posla i truda u takvom gigantu, a dobit mizerna. Nema smisla biti vise tu, jedino ako n.b. ne kupi 51%, raspustu upravu, smanji zaposlene, ne daje lovu politicarima, tada je to jedino rjesenje. Tada mozda bude cijena kako i on sam kaze 100 kn. Do tada svim ostalima sretno [proud]

Kolega na 50,25 je prošlo ukupno 375+66 kom..pa i niste baš neki značajan dioničar bili s obzirom na uloženi trud u piskaranju po forumu…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Prodao svoje na 50,25 i zavrsio pricu sa ddjh, jer nakon toliko posla i truda u takvom gigantu, a dobit mizerna. Nema smisla biti vise tu, jedino ako n.b. ne kupi 51%, raspustu upravu, smanji zaposlene, ne daje lovu politicarima, tada je to jedino rjesenje. Tada mozda bude cijena kako i on sam kaze 100 kn. Do tada svim ostalima sretno [proud]

U potpunosti se slažem, mučio sam se s tim DDJH neko vrijeme..ali na kraju je uvijek NB spasio i moju situaciju. Hvala mu.

"alea iacta est"



@4de

bravo, sada možeš kupiti dionice firmi sa kolosalnom dobiti ina,zaba,pbz,knzm,ledo,podr… koje
nikome nisu intrigantne.


ja bi mu preporucio ERNT, plavi blue nesto…

New Report

Close