DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma i da mu treba da ode na skijanje, zasluzio je, tako da ocekujem nakon pocetka rada sabora i pocetkom sijecnja da broj 3 i broj 4, dogovore otkup preostalih 35%, pa neka imaju 50%, pa cete tek onda vidjeti sto je sve u mogucnosti raditi ddjh.
Volio bih da se moj scenarij i dogodi, jer bi za sve to bilo najbolje.

Ako ce bito ovako kako citam da ce ministarstvo obrane dobit Kotromanovic, ne vidim bas nekog velikog pomaka na bolje sto se tice djure. Ako koji slucajem bude i neka takva kombinacija s upravom, onda mi ovih 1000 kom prodaje od n.b. jasno daje do znanja kud ce sve ovo.
Pratimo i dalje razvoj situacije


Ocekujem nakon pocetka rada sabora i pocetkom sijecnja da broj 3 i broj 4, dogovore otkup preostalih 35%

Otkup? Pa prošli tjedan je ovdje bilo prodaje 1.140 dionica, a ne otkupa!


Ako ce bito ovako kako citam da ce ministarstvo obrane dobit Kotromanovic, ne vidim bas nekog velikog pomaka na bolje sto se tice djure

zašto ne ……kotromanović ima odlična iskustva sa radom u kio orahovici……



Ocekujem nakon pocetka rada sabora i pocetkom sijecnja da broj 3 i broj 4, dogovore otkup preostalih 35%

Otkup? Pa prošli tjedan je ovdje bilo prodaje 1.140 dionica, a ne otkupa!
[/quote]
Zašto si tako siguran da je prodao? Misliš li da je dionice prebacio na jedan od skrbničkih računa?

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Zašto bi npr. prebacio te dionice na skrbnički?

@4de
Kotromanović – ministarstvo branitelja

46.50 kn i nista ne upucuje na rast. Nista mi ne ulijeva povjerenje nakon izbora da ce ovdje bit bolje.
Jos nisu ni sastavili vladu vec pokazuju bahatost i aroganciju, coning vec dobio kredu da isplati 8 nesplacenih placa. Pa ovi su gori nego hdze.
Ministar bozinovic za Kotromanovica je nebo i zemlja.
2012 je vec tu, polako poslovi koje su dobili ici ce prema kraju, a od vijesti cuti nista.
Jedino rjesenje vidim da ostale dionice drzave stavi na prodaju, neka ih netko kupi, i zavrsi jednom zauvijek pricu sa ddjh.
Moje misljenje


Zašto bi npr. prebacio te dionice na skrbnički?

Ni prvi ni zadnji put da je to napravio, kao ni prva ni zadnja dionica na kojoj je to napravio.
Na blogu je to nekoliko puta i potvrdio kad su ga pitali.
A zasto, to samo on zna.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

A sad ?
Puške u kuruzu.

Kad bi barem dosao na 30 kn, pa da se napravi jedan kvalitetan dokup.

Kolega Volksbank, kako je pocelo sa Kotromanicem, Kio je valjda samo kap u moru. Nece taj pomoci djuri iz samo 1 razloga!!! Jer ne zna nista drugo osim pricat kao i svaki politicar!!!!

New Report

Close