DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


koje neozbiljne konstatacije za firmu koja u ovom trenutku ima eksplicitnu realizaciju
za 2011 i 2012 po 1milijardu kuna godišnjeg prihoda te neograničenim potencijalom i prilikama
u lukrativnoj djelatnosti.

a koliko će biti dobit od tih milijardu kuna bruto prometa? [yawn]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!



koje neozbiljne konstatacije za firmu koja u ovom trenutku ima eksplicitnu realizaciju
za 2011 i 2012 po 1milijardu kuna godišnjeg prihoda te neograničenim potencijalom i prilikama
u lukrativnoj djelatnosti.

a koliko će biti dobit od tih milijardu kuna bruto prometa? [yawn]
[/quote]

U svakom slučaju, dobit će biti veća nego što je bila prije!

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Danas rasprodaja / kupnja … sideways, pa gdje onda idemo ??
Ocijena 100% OK !!
LP [cool]

I very much love INGRA !!

Kolega Mrgude, kad ce obhava za 3q?
Hvalaaaaa

Postovani djelitelji jedinica, znam da ne volite kad cujete dobre vijesti, i kada znate da je tesko uci unutra a da ne zaradite barem 200 000 kn, a toga je sve manje i manje, u potpunosti vas razumijem sto ste nervozni i laki na okidacu za ocjene.
Mozda se vrati Vas stari dobri kolega Plejboj, pa cete onda biti sretni, zadovoljni, i puni love.
A da, mozda je 1, poradi krivo napisane rijeci, pa stoga ispravljam ,,objava,, [proud]

Ovih 3576 kom, nece se bas tako lako skinuti, a sigurno ne danas. A mozda se i varam, tko zna. Vidjet cemo……


Kolega Mrgude, kad ce obhava za 3q?
Hvalaaaaa

eno je na asku…


Ovih 3576 kom, nece se bas tako lako skinuti, a sigurno ne danas. A mozda se i varam, tko zna. Vidjet cemo……

Pisao sam ranije, zašto se toliko kupac gurao na 70, 65, 60, 55 pa sad na 50 shvatio da je sve to mogao kupiti na puno nižim razinama….a sad pokušava sa malim količinama cijenu zadržat na 50..

PS Kako ja volim postavit pitanje, što mislite jel kupovao sa svojim novcem – indirektno! Za jednoga znam da je!

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@Punto
Iskreno, neznam kada će ga objaviti, no po sadašnjoj cijeni uskoro. Radi se sideways, malćice dole, kunu, dvije….izvješće i UP.
Molim ocjenu !! [cool]

I very much love INGRA !!

evo je [wink]


Ovih 3576 kom, nece se bas tako lako skinuti, a sigurno ne danas. A mozda se i varam, tko zna. Vidjet cemo……

Neki špekulant izašao radi Belja i vi se odmah svi prepali. Ista je situacija bila i na VPIKu. Treba se strpiti još 3 tjedna i onda ćemo biti pametniji. Nego gdje nam je nestao kolega propagator ove dionice?

lomi jezik na INGRi…

New Report

Close