DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@Mrgud
kolega, moram se ponovo vratiti na onih 70 kn, a Vi možete pričati i postati črčkarije kako Vama paše, činjenica je samo jedna, da je 70 bio vrh vrhova, a druga je, da će ovo ispod 50 kn

Nisam sudac da sudim da li je mrgud ,,crckao,, kako kazete kolega, ali vidjet cete kada stigne izvjesce za 3q, tko je bio blize istini, KT1R2 ili MRGUD. Tipujem na Mrguda [cool]

Sutra koracimo u 10 mjesec, a to lagano ide i prema objavi izvjesca.
Vidjet cemo tko je bolje profitirao, danasnji kupci, ili oni koji znaju da ne treba prodavat?
Pitam se pitam?? [proud]

Sramota da se dopušta takav pad dionice.


Nisam sudac da sudim da li je mrgud ,,crckao,, kako kazete kolega, ali vidjet cete kada stigne izvjesce za 3q, tko je bio blize istini, KT1R2 ili MRGUD. Tipujem na Mrguda [cool]

Ja se kladim na oboje, ovisno o tome koji period gledamo 🙂

No da pojasnim, mislim da je kratkorocno izgledno ocekivati pad, ne zbog firme kao takve nego zbog problema u Grckoj ili EU, i da taj pad stvarno i moze doci ispod 50kn jer su tamo glavni otpori. No s druge strane, nakon svakog pada slijedi i rast. Dobro ne nakon svakog, gradjevinari srljaju u bankrot, ali s obzirom na dobre fundamente DDJH, rast je ipak izgledan. Osobno planiram skorasnji ulazak u dionicu, no s obzirom na globalnu situaciju, kes mi je trenutno ipak drazi.

Nevjerojatna je stvar da jedna takva firma kao što ova ode na sajam ,tamo pregovara o poslovima ,sklapa ili nasklapa ugovore -nebitno,sajam završi ,a ni jedan poslovni portal ne napiše niti jednu informaciju o tome.


Nevjerojatna je stvar da jedna takva firma kao što ova ode na sajam ,tamo pregovara o poslovima ,sklapa ili nasklapa ugovore -nebitno,sajam završi ,a ni jedan poslovni portal ne napiše niti jednu informaciju o tome.

da se nešto potpisalo, već bi bilo na sva zvona…znači rezultat sajma je da se potrošilo na dnevnice, putovanja, smještaj, a novi poslovi = 0



@Mrgud

kolega, moram se ponovo vratiti na onih 70 kn, a Vi možete pričati i postati črčkarije kako Vama paše, činjenica je samo jedna, da je 70 bio vrh vrhova, a druga je, da će ovo ispod 50 kn

Vijeko briše a ja pišem.
Je vrh vrhova jednog vala, korekcija pa ide veći val, slažeš li se KT1R2 ??
P.S: Ali pitanje je sada:
Kada će korekcija završiti
Na koliko
Koji val slijedi
Njegov target cca
Ovo je kviz pitanje na koje malo tko može odgovoriti !!
LP

I very much love INGRA !!

http://i51.tinypic.com/1zeuuk6.jpg

http://i51.tinypic.com/1zeuuk6.jpg


… pa može i ovako…. na poziciji 112 je…
http://www.mojedionice.com/trg/IzvPromjenaCijene.aspx?idF=11&idDrz=1&dat1=1.10.2010.&dat2=1.10.2011.&likv10poc=0&likv10kraj=0&SortDir=uzl&minPromPoc=&minPromKraj=

ovo ide ispod 50 i to vam je jedina činjenica, a vi samo lovite valove pa si izračunajte koliko ste u minusu

Ne znam kuda će otići cijena, ali znam tko je nedavno prodao [wink]

New Report

Close