DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma i dalje sam siguran da postoji neki dogovor izmedju vlade i broja 4, da lagano u buducnosti bude vecinski vlasnik, zajedno sa nekom bankom ili nekim od fondova, i da se ta kompanija poslozi onako kako je i red…. I dalje cvrsto vjerujem u 70kn, poslije jeseni…….

-1,77%
mislim da imamo prodavatelja daltonistu ovdje, naime vani je sve zeleno tako da nema potrebe tuči po bidu.

Quatro Mpn Ltd

Zagrebacka banka ponovo vratila natrag 1.000 komada. Ocito manager u banci vise ni sam ne zna sto bi!!!! hahahah.


Zagrebacka banka ponovo vratila natrag 1.000 komada. Ocito manager u banci vise ni sam ne zna sto bi!!!! hahahah.

Samo strpljivo i bit će love. Kad vidiš ove s visokim ocjenama kako blate ĐĐ i vele da ne vrijedi ništa, drži i uskoro će biti tamo na vrijednosti o kojoj smo razgovarali. Pitanje je dana !!
LP

I very much love INGRA !!



Zagrebacka banka ponovo vratila natrag 1.000 komada. Ocito manager u banci vise ni sam ne zna sto bi!!!! hahahah.

Samo strpljivo i bit će love. Kad vidiš ove s visokim ocjenama kako blate ĐĐ i vele da ne vrijedi ništa, drži i uskoro će biti tamo na vrijednosti o kojoj smo razgovarali. Pitanje je dana !!
LP
[/quote]
Dok je god bisera poput onog koji je prodao 1000 kom na 60 kn i to na ovako zelen dan nema rasta, poslije je kupljeno sve ispod 61 naravno, neće ddjh puno niže ali niti puno višlje dok je takvih pacijenata.

Quatro Mpn Ltd

@BennyHill
trenutno nemam ĐĐ… i osobno sam uvjeren da će ĐĐ kad tad debelo up – jer će logički proporcionalno +/- sve dionice up… al dok ovdje ima xy TA pacijenata… bolje se ĐĐ trenutno kloniti… moje osobno mišljenje – bez uvrede prema bilo kome na ĐĐ in…

Danas jurisamo na 63?

Danas desant na 56?

koja bi svrha toga bila, kad bi se i desilo za par dana je opet iznad 60. nitko ne voli paliti novac.

Quatro Mpn Ltd

Broj 4, prodao 3.000 komada.

,,Samo strpljivo i bit će love. Kad vidiš ove s visokim ocjenama kako blate ĐĐ i vele da ne vrijedi ništa, drži i uskoro će biti tamo na vrijednosti o kojoj smo razgovarali. Pitanje je dana !!
LP ,,

Kolega Mrgude, to znaci da za Bozic, ocekujes onu cijenu o kokoj smo pricali? [proud]


Danas jurisamo na 63?


Danas desant na 56?

nit ce biti desant na 63, niti na 56, budimo realni ljudi, to su oscilacije 5-6%…ipak je bura iz kolovoza prosla, smirilo se…pa pogledajte promet u prvih sat vremena, jedva 5.000kn. [huh]

It's a kind of magic

New Report

Close