DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolega, ako ste pratili kupovanje i prodavanje naših fondova onda ste mogli primjetiti da nerijetko kupe jako skupo i prodaju jako jeftino…tj. kog briga za tuđu lovu…
a u trenutnoj vanjskoj situaciji, koja morat ćete se složiti i nije baš blistava i sve miriši na ponavljanje još jednog dna krize izvješće Đure i nije neka relevantna stvar…osim toga teško je očekivati neko bajno poslovanje Đure dok je vani sve u rasulu ili slušate jacu i njene predizborne komentare o izlasku iz krize…
i kolega ja ne kalkuliram nego čekam puno jeftiniji dokup…

Samo ti cekaj kolega, cekat ces ti jos jako jako dugo, da dobijes svoj prvi milion…. [proud]

kolega u nedavnoj krizi sam se opekao, a ja učim iz svojih grešaka… kada zbrojim prije i poslje krize u solidnom sam plusu…možete li i vi to reći???
ne vidim na temelju čega se temelji taj vaš optimizam, jedino na vašim željama…trebali ste već shvatiti da burza nije zlatna ribica…
ali da prekinemo ovo…

Ja mogu reći poštovani kolega ,i evo od sutra sam ponovno u akciji,na bidu naravno.

peyo

Kolega Peyo ovih 1000 kom na 60, je sigurno vase ako se ne varam

24. kolovoz 2011.| Marija Brnić
Moguća ulaganja iz Njemačke i u vojnu industriju

peyo

a što pretaču iz šupljeg u prazno..ja tebi danas 2000 dionica po 58 ti meni sutra po 60 nazad…
netko stvarno pokušava branit neobranjivo….nakona KORF-a slijedi djuro…
sramota

Ma bit ce jos malo tako do jeseni, malo ja tebi, malo ti meni, a nakon objave izvjesca bit ce to ponovo na cvrstim temeljima zvanim 70kn.

Zagrebacka banka prodala 1700 kom.
Potez strucnjaka u banci. Kupi po vecoj cijeni a prodaj po manjoj.
I tada bi trebalo slusati ekonomiste, fond managere i ostale.
Ajde molim Vas, pa svi ti strucnjaci zaposleni su samo jer imaju veliku vezu, a krhko znanje…..

,,Deutsche Welle:
Odnosi Srbije i Hrvatske krenuli nizbrdo,,

Odlican potez premijerke, jer bi tako Djuro, na kraju ipak odnio prevagu i popravljao Kuvajtske tenkove sam a ne u suradnji sa Srbijom.

Slazem se kolega Brodjo sa vasom tezom, ali i ta fama od 60 ce proci, kad se jos iskrcaju branitelji , i tada poslije izvjesca, a mora biti dobro jer su izbori pred vratima, bit ce super gledati natezanja na 70 i vise, a do tada samo strpljenja i cekanje…..

a neznam šta bi rekao više,ionako je prilično riskantna ova dionica i još to prenemaganje,neznam možda je čak i bolje da se ne zaletimo ,polako dižem ruke od ddjh ,da ne bi bilo poslje izvješća ovako nešto
http://www.index.hr/vijesti/clanak/skandal-preplacena-uprava-jadroplova-napravila-gubitak-od-473-milijuna-kuna/569136.aspx
Ova dionica je svoje odradila po svemu sudeći (btw branitelji su iskrcali prvi tjedan odmah,pola njih je uzelo na otplatu to..ma duža malo priča)uglavnom,za mene ddjh prelazi u drugi plan.

New Report

Close