DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolega Milion ………čega..????????????…uvijek se raspišete kad je sve u crvenom,tako je stalno i svuda.Pa da li vam se ne dosadi blamirati pred ljudima,a znamo da ste burekđija,a osobno sam uvjeren da ste švorc.

peyo

Dva grafa za one koji posjeduju dionice DDJH. Ne prodavati, a za one koji pišu i nagovaraju Vas na prodaju i da DDJH ne vrijedi, odite u druge dionice, koje imaju potencijal rasta !!
LP

I very much love INGRA !!


kolega Milion ………čega..????????????…uvijek se raspišete kad je sve u crvenom,tako je stalno i svuda.Pa da li vam se ne dosadi blamirati pred ljudima,a znamo da ste burekđija,a osobno sam uvjeren da ste švorc.

kolega peyo, zar vama ne dosadi stalno kupovati na vrhu i prodavati na minimumu ( trebali bi barem na svojim greškama nešto naučiti ako već niste sposobni na tuđima)…ne sjećam se za đuru,ali korf ste kupovali oko 90 i drukali kak ide gore…
…čim vi počnete drukati na gore znam kuda će…
ne nagovaram nikog ni na kupnju ni na prodaju…svatko je sam odgovoran za svoje odluke..

tko koga ovdje zeka……

ako sutra ameri zacrvene, odosmo ispod 50 kn [pray]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Evo da podijelim s vama svima još nekoliko stranica iako znam da nam niti to, niti nešto drugo može ovaj tren pomoći.Ali barem za vrijeme kada se o ovom ludilu bude pričalo u perfektu, a ponovo se počme raspravljati o ugovorenim poslovima, potencijalnim poslovima….
http://puo.mzopu.hr/UserDocsImages/Zahtjev_25_07_2011_1.pdf
http://www.sbonline.net/vijesti/izvoz-goriva-iz-bosbroda-preko-zadra-4590
http://www.poslovni.hr/vijesti/hz-sporazum-o-partnerstvu-u-razvoju-prijevoza-nafte-i-derivata-184450.aspx
http://www.sbplus.hr/slavonski_brod/gospodarstvo/promet/strateski_sporazum_hrvata_i_rusa/default.aspx
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1036297&page=154
Znam da nam se svima ne piše dobro,ali ….ne znam šta bih rekao više.
Lp,naročito kolegi Mrgudu.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

jadni naš đurica,toilko se trudilo napumpat ga na 70,koliko truda i muke ode u propast sa crnim ponedjeljkom.Sad kad se ZSE stabilizira treba opet obranit status ali za obranu je potrebna podloga.Ostali će se vratit na svoje pozicije a đuro i slični u svoju realnost.Brojevi ukazuju na to da mu je realnost drukčija nego mislimo.Sjetim se onog Playboya ,mjesec dana je tupio ovdje ,dosadio više i bogu i vragu,da nema previše činjenica koje bi išle u prilog povećanju cijene.Bojim se bio je u pravu,đurica ima slabe brojke i ostale čimbenike za obranu čak i postojeće pozicije.

Opet se izvlačiš i to netočnim informacijama,,,,,,,,,,,,,,,,,na Korfu sam izašao 15.06.,a na Đuri poduplao ulog,pitaj kolegu mrguda,jer smo se baš tada dopisivali i razmjenjivali iskustva.U đuricu je maloi ko vjerovao,isto kao i u Viru.Sad sam trenutno u kešu,i neću reći da si u krivu sa svojim izjavama,ali mi smeta to šta se javljaš uvijek kad sve crveni."e rekao sam ja vama a vi ne slušate."
Po meni nisi dobro shvatio ovu igru,koja se zove burza,jer mi svi igramo sa novcem koji nam je alat,dok ti tučeš u prazno,mada opet govorim- neki put si i u pravu.Bez ljutnje i zamjerke.Lijepi pozdrav i sretno.

peyo

kolega peyo, neznam o kojim to netočnim informacijama pričate…sve je zapisano na ovom forumu i koga zanima može pročitati što ste napisali…netočne informacije su samo to što forsirate jedno te isto stalno…zar stvarno mislite da itko se bavi burzom a da ne ulaže???? ne mislite li da je takva pomisao smiješna???
što se tiće mojeg javljanja u crvenom…stvar je u tome što određeni kolege stalno drukaju na nekakav rast da bi prodali…osim toga većina toga što sam napisao se obistinilo za razliku od toga što vi pišete…jedno je pisati činjenice, a drugo svoje osobne želje…
da kolega novac je alat i na burzi se ulaže da bi se zaradilo, a iz vašeg prijašnjeg pisanja(posebno na korf-u) se vidi da ste nekoliko puta kupili na vrhuncu i prodali jeftinije…pa sad se pitam tko je ili nije shvatio bit burze???
naravno bez ljutnje i nemojte ovo shvatiti kao uvredu jer to nije…Pozdrav i želim Vam više sreće u budućem ulaganju.

Ja bih samo dodao na ovaj ili ove komentare.. kupio na vrhu, prodao s gubitkom. Evo ovako npr. (govorim iz svoga iskustva) kupite npr određenu dionicu po 100 kn recimo 900 kom. Jednako je 90270 kn + provizija. Prodate je jer pada (s gubitkom, npr po 90 kn. To bi bilo ako je provizija 0,30% 80757 kn. To je ako krene po zlu. Narečena dionica padne na cca 80 kn, (sve više je bolje) 80.515 kn : 80 = 1006 dionica ili 106 dionica više. Recimo da je onih 80 kn bilo dno nekoga vala, kao što se sada npr događa na ĐĐ. Netko je napisao za mene da sam ušao na vrhu u ĐĐ. Govorimo o cijeni 68,50 kn. Prije toga sam dobrano zaradio na INGRi i na ĐĐ, izašao s cijenom preko 70 kn. Smatrao sam da se odrađuje manja korekcija i da se ide odmah na 77 i više kn pa sam ponovno ušao i prodao s jednom kunom niže, ako se uzme provizija i više od 1 kn. Tada sam izgubio nešto novčanih sredstava, ali znajuči da se radi korektivni val, opet kupnja ali sada po 63kn. (Primjer izračuna: npr. 1000 kom x 68,50 + prov = 68.705,5 kn. Prodaja po 67 kn = 66.799 kn….gubitak 1.906,5 kn. Sada kupnja po 53 kn = 66799 – provizija = 1256 kom DDJH, (prije 1000 kom). 1256 kom prodaja po 60 kn = 75.134 kn s odbijenom provizijom. Znači samo treba znati – pogoditi trend. Dakako nekada se pogriješi, ali je dobro na brzinu prepoznati i odrediti donji target (približno), kako bi NN osoba opet bila u dobitku. Nadam se da sam bio jasan o ulasku na samom vrhu. (nekada to u ovoj igri – poslu ne znači da je netko ušao na vrhu, nekada to okrene još UP, ali ako ne, eto matematika pokazuje dobit i u padu)
I zašto je uvijek.. ti si rekao ovo, ja sam rekao ono. Bolje bi bilo kada bi se ISKRENO govorilo što tko misli: U kojem smo valu, čeka, divergencija ova ili ona, oscilatori ukazuju na….. i slično a ne vrijeđati se i neznam što !!
LP

I very much love INGRA !!

kolega mrgud sve to u teoriji lijepo zvući ali kolike su šanse da to što ste napisali i uspijete izvesti???
obično se desi kada kupite na vrhuncu, prodate niže i ponovno kupite skuplje ( ovo je također teorija, ali jednako (ne)realna kao i Vaša)…paničari ne prolaze dobro na burzi…
iskreno moje mišljenje je da još nije vrijeme za kupovinu i da treba čekati da kriza odradi svoje i da će paničari odraditi još jedan val…možda se varam ali za saad mislim da će biti tako


kolega mrgud sve to u teoriji lijepo zvući ali kolike su šanse da to što ste napisali i uspijete izvesti???
obično se desi kada kupite na vrhuncu, prodate niže i ponovno kupite skuplje ( ovo je također teorija, ali jednako (ne)realna kao i Vaša)…paničari ne prolaze dobro na burzi…
iskreno moje mišljenje je da još nije vrijeme za kupovinu i da treba čekati da kriza odradi svoje i da će paničari odraditi još jedan val…možda se varam ali za saad mislim da će biti tako


Iskreni odgovor na Vašu repliku. Da, ćudni su putevi Gospodnji, ali dugogodišnje iskustvo me je naučilo da više nesmijem gubiti, jer se u 2008 puno toga izdogađalo lošega. Istina je što pišete. Ima panike kod određenih osoba više, kod drugih manje, dakako. Ali puno, puno učenja, praćenja, neznam niti približan broj koliko grafova i studiranja, te usporedbe i mišljenja s bliskim osobama kojima vjerujem, su me naučile suprotno, nešto slično forexu. Ako se zna, zarađuje se i u padu i u rastu, kao ono što sam opisao. Ako se negdje i uleti kontra očekivanom, na vrijeme, ne čekati van i traženje druge likvidne da se pokrije izgubljeno i mali plus, zadovoljstvo. No dakako da nas je dosta paničara, koju sam paniku i sam iskusio prije 2 -3 godine,,, panika je vrag. Što se tiče sadašnjeg vala i paničara na ĐĐ. Ja bih samo rekao njihov problem !!
LP i zahvaljujem se svima na izvrsnim ocjenama !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close