DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

danas je baš dobro bilo pokupovat sve po 57 ,baš zbog sutra.
btw ovaj pad je dobro došao onima koji su se bojali braniteljskih.Sad im nemoraju umjetno spuštat cijenu.
(Jadni branitelji i ovaj put nagrabusili kao i u svemu dosad,žalosno)

baš žalosno da kojekakvi špekulanti žele napraviti paniku među braniteljima tjeravši ih da rasprodaju
po mizerno niskoj cijeni.Zato gospodo branitelji budite i ovaj puta hrabri kao što ste bili u ratu,a ono što ste stekli sami svojom hrabrošću nemojte u bescjenje dati špekulantima da zarađuju na vama.
Ne nasjedajte na paniku – BORILI STE SE ZA BOLJE SUTRA….



gluposti. s and p 500 će danas-sutra udariti u dno od oko 1100-1150, i tu se stabilizirati. nema više loših vijesti. ispucali su sve. rejting je srezan, ecb kupuje obveznice, fed će sutra objaviti qe3 i do kraja tjedna će sve biti po starom. osim švicarca koji će se stabilizirati na 7+ kn.

Nikad više neće biti na tržištima kapitala kako je to nekada bilo!!!

Rijetka smo generacija koja je (će) proživjela pad socjalizma a sada i kapitalizma!

[sealed]
[/quote]

Kapitalizam kakav smo poznavali umro je državnom intervencjom 2009 kada je država nacionalizirala privatnu imovinu.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

dečki,vrijeme je da se povučete iz popisa dionica koje su napuhavane u zadnjih nekoliko mjeseci,kako ove navedene ,tako i ostalih 3-4 .

pad od 4.14°% za sada u americi. Nazalost, ni sutra ddjh ne ocekuje nista drugo nego pad na 50-ak kn. Ali i to mora 1x stat.

6,5 % u minusu i prekid trgovanja? Molim objašnjenje! Spread..ili?


malo sam se potrudija, ali nikako da pronađem te silne kritike… [shocked]
evo neću stavit tvoju analizu od 14.07. di prognoziraš pad…
pada nema pa naravno da nakon rasta do 72,00 kn opet prognoziraš pad… [lol]

Nego reci…di je nestao silni optimizam, http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3622.aspx , evo na ovoj stranici je mog graf ,14.07 , di na tadasnjoj cijeni od 62 kn prognoziram kratkotrajni rast, a onda snazni pad… uostalom sve lijepo pise, tada je graf lijepo pokazivao sto ce se desiti… e moj hajdukovac



malo sam se potrudija, ali nikako da pronađem te silne kritike… [shocked]
evo neću stavit tvoju analizu od 14.07. di prognoziraš pad…
pada nema pa naravno da nakon rasta do 72,00 kn opet prognoziraš pad… [lol]

Nego reci…di je nestao silni optimizam, http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3622.aspx , evo na ovoj stranici je mog graf ,14.07 , di na tadasnjoj cijeni od 62 kn prognoziram kratkotrajni rast, a onda snazni pad… uostalom sve lijepo pise, tada je graf lijepo pokazivao sto ce se desiti… e moj hajdukovac
[/quote]

Kako stvari stoje, previsoko si postavio letvice EWT odbijanaca…vjerojatnije su 45/40.

nažalost izgleda da će biti tako, već viđeno u prijašnjoj krizi….
kad ovako krene panika nije to lako zaustaviti, a pogotovo preokrenuti trend…trebat će ponovno imati puno strpljivosti

vidim da neki pokušavaju preokrenuti, samo me zanima kad ponovno krene prodaja koliko dugo će ostati na kupnji ovih 4000 kom

sutra preko 60 kn? [thumbsup]


sutra preko 60 kn? [thumbsup]

ovakve tekstove obično pišu oni koji žele prodati…

New Report

Close