DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neće , neće 🙂 sve 5 [smiley1]

sve je lako kad si mlad :)


O tome šta sve Fima može i dokle može rušiti cijenu, niko od nas nema pojma. Po ovom ispada da svaki put iznenadi. Samo me zanima dali će pljusnut ispo 160. ko će čekat da opet dođe na isplative vrijednosti

Ovo me podsjetilo na jednu moju kolegicu koja je kupovala u rasponu od 185,00 do 190,00 Kn, danas me zove sva u panici i ovako zbori: “Joj, joj pa zakaj to sad ne raste, zakaj pada…kaj bum sad, majko mila…Bože dragi, majka božja upomoć !
Njoj i ostalima u sličnoj situaciji poručujem ono što sam već prije rekla: cijena dionice je ionako prenapuhana zbog velikih očekivanja i sadašnja korekcija je nešto sasvim logično, rekla bih i dobrodošlo za triježnjenje zajapurenih bikova.
Hoće li još padati ? – vjerujem da hoće.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Cijena ove dionice je sada strogo kontrolirana prema gore (sjetite se onog neprobojnog H naloga na 190), a na nekoj razini i prema dolje i nema nikakvog razloga za paniku, kao što se vidjelo i jučer. Fondovima nikad dosta jeftinog dokupa… Veliki i ozbiljni igrači koji su unutra (kao država) jednostavno ne dopuštaju da ovo postane Transadria ili neka slična špekulacija (kao ATLN danas – od 283 natrag na 213)… dosta više ovakvih bedastoća, a ako vam se ne da čekati, odite, ali ćete se teško moći vratiti na manje od 200 kad opet krene i ugovor i posao (do kraja godine). Za 3-4 godine Đuka ide na 1000! [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Cijena ove dionice je sada strogo kontrolirana prema gore (sjetite se onog neprobojnog H naloga na 190), a na nekoj razini i prema dolje i nema nikakvog razloga za paniku, kao što se vidjelo i jučer. Fondovima nikad dosta jeftinog dokupa… Veliki i ozbiljni igrači koji su unutra (kao država) jednostavno ne dopuštaju da ovo postane Transadria ili neka slična špekulacija (kao ATLN danas – od 283 natrag na 213)… dosta više ovakvih bedastoća, a ako vam se ne da čekati, odite, ali ćete se teško moći vratiti na manje od 200 kad opet krene i ugovor i posao (do kraja godine). Za 3-4 godine Đuka ide na 1000! [smiley1]

Bedastoća je kad barataš sa cijenom od 1000 Kn za 3-4 godine – možda će biti 5000 Kn !?
Još je to (pre)daleko, osim ako nisi Nostradamusov pra-pra…unuk pa već sada sve znaš.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


Cijena ove dionice je sada strogo kontrolirana prema gore (sjetite se onog neprobojnog H naloga na 190), a na nekoj razini i prema dolje i nema nikakvog razloga za paniku, kao što se vidjelo i jučer. Fondovima nikad dosta jeftinog dokupa… Veliki i ozbiljni igrači koji su unutra (kao država) jednostavno ne dopuštaju da ovo postane Transadria ili neka slična špekulacija (kao ATLN danas – od 283 natrag na 213)… dosta više ovakvih bedastoća, a ako vam se ne da čekati, odite, ali ćete se teško moći vratiti na manje od 200 kad opet krene i ugovor i posao (do kraja godine). Za 3-4 godine Đuka ide na 1000! [smiley1]

Slažem se. Mislim da će u prvoj turi ići na 300 pa do 500 pa do miljaka.
Još ako budemo sklapali i aviončeke… 🙂

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

ako se poklope vozila i avijončeki isto očekujem barem tisućicu, jedino je pitanje koliki će period proći do toga…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ma može biti i više, ali ja ne volim pretjerivati.
Npr. prije 2-3 mjeseca je Darinko Bago rekao za Končar da će biti 1000 kn ali tek za 2-3 godine ako se stvari budu odvijale kao dosad, a evo ga već sad skoro na 900… malo su nam neke dionice prenapuhane, to je sve. Ali dok god ima love koja to može održavati, nemam ništa protiv…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


ako se poklope vozila i avijončeki isto očekujem barem tisućicu, jedino je pitanje koliki će period proći do toga…

Ja ću biti sasvim zadovoljan i sa 300 kn do kraja godine, a za to se nebi dalo reći da je znanstvena fantastika uzevši u obzir sve što je pred ovu firmu servirano….
[smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Skroman si zeko… 🙂 Ja od tenkića očekujem miljaka.
A aviončeki su druga pjesma… 🙂 Tenkić x 4.
Tenkići na 300 vrlo vrlo skoro.
A možda se i varam… čovjek ne može biti siguran, jel tako? [smiley11]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

netko fino skuplja po 500 kom na 170

http://whycroatia.blogspot.com/


Skroman si zeko… 🙂 Ja od tenkića očekujem miljaka. A aviončeki su druga pjesma… 🙂 Tenkić x 4. Tenkići na 300 vrlo vrlo skoro. A možda se i varam… čovjek ne može biti siguran, jel tako? [smiley11]


Ma može biti i više, ali ja ne volim pretjerivati. Npr. prije 2-3 mjeseca je Darinko Bago rekao za Končar da će biti 1000 kn ali tek za 2-3 godine ako se stvari budu odvijale kao dosad, a evo ga već sad skoro na 900… malo su nam neke dionice prenapuhane, to je sve. Ali dok god ima love koja to može održavati, nemam ništa protiv…

Vidim da ste Vas dvoje dobro informirani pa Vas molim da mi malo te tenkiće (BOV) i avionćeke potkrijepite s nekim konkretnijim brojkama.
Neiskusni.


Skroman si zeko… 🙂 Ja od tenkića očekujem miljaka. A aviončeki su druga pjesma… 🙂 Tenkić x 4. Tenkići na 300 vrlo vrlo skoro. A možda se i varam… čovjek ne može biti siguran, jel tako? [smiley11]

Moze…kad zbrojis djuru i vrijeme…kao da mnozis[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close