DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vaš link
"uz razvoj transporta ovaj Sporazum također jamči daljnji razvoj metaloprerađivačke industrije u Slavonskom Brodu, jer nosi dodatne potrebe za 250 cisterni za naftu i naftne derivate…’ "

[pray]

Pozdrav svima i ugodan dugi vikend.Nemojte zaboraviti izvjesiti zastave sutra!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Vaš link
"uz razvoj transporta ovaj Sporazum također jamči daljnji razvoj metaloprerađivačke industrije u Slavonskom Brodu, jer nosi dodatne potrebe za 250 cisterni za naftu i naftne derivate…’ "

[pray]

DDJH ima dosta ugovorenih poslova zadnjih mjeseci, a još bi mogao dosta toga ugovoriti…sve u svemu, čim ZSE počne sa stabilnim rastom, a gospodarstvo s oporavkom,očekujem DDJH na 100 kn. sam odlazak ove nesposobne vlade već će biti korak naprijed za sve [thumbsup]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Dioničarima DDJH čestitam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja.

I imam pitanje, što je sa Kongsbergovim oružanim stanicama? Vidim da su Patrije još uvijek gole…

I'm just a cook.
Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Bit će opet kolega onako kako dečki iz SBR’ a repaju. mislim da se div polako budi

manje je više, a više još više

Ludi Ameri upropastili nam cijelu 2011, a mozda i 2011. Nadam se da ce djuro ipak uspjeti ovu situaciju okrenut u svoju korist, iako danasnje potonuce od 10%, ne mirise na dobro

Čemu ovakav pad?Pa nije baš tako loše.

gluposti. s and p 500 će danas-sutra udariti u dno od oko 1100-1150, i tu se stabilizirati. nema više loših vijesti. ispucali su sve. rejting je srezan, ecb kupuje obveznice, fed će sutra objaviti qe3 i do kraja tjedna će sve biti po starom. osim švicarca koji će se stabilizirati na 7+ kn.


gluposti. s and p 500 će danas-sutra udariti u dno od oko 1100-1150, i tu se stabilizirati. nema više loših vijesti. ispucali su sve. rejting je srezan, ecb kupuje obveznice, fed će sutra objaviti qe3 i do kraja tjedna će sve biti po starom. osim švicarca koji će se stabilizirati na 7+ kn.

Nikad više neće biti na tržištima kapitala kako je to nekada bilo!!!

Rijetka smo generacija koja je (će) proživjela pad socjalizma a sada i kapitalizma!

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ajme izjave!!!

Vele zanekog Japanca da kad je izračunao koliko mu vremena godišnje ode na brijanje uzeo pištolj i ubio se…………………..pa nećemo i mi biti takvi pesimisti,i sutra je dan,možda oblačan,ali poslije svakog oblaka dođe sunce.U svakom slučaju danas je dobro biti u kešu,baš zbog sutra.

peyo

New Report

Close