DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZANIMLJIVO…
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=1&ID_VIJESTI=143960


http://www.24sata.hr/news/pokvario-se-novi-oklopnjak-hv-a-stao-je-nasred-autoceste-229290
Zanemarimo to što je jedan stao…Vjerovatno su ga "preganjali".Ali što je-je:idu kao metak!

To su bili oklopnjaci za neprijatelja [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Sad kad pukne bomba od izvjesca, bit ce svasta!!!!

Izgleda da necemo danas docekati Đurino izvjesce.

Kakav slamperaj. :-/ Vidi se koliko Uprava cijeni dionicare.

Nemam riječi. Od nekoliko desetaka Boova, jedan krepo, ostao bez goriva pa što… Novinari ko vrane jedva dočekali da ga uslikaju i napišu, Bov ĐĐ stao na A3. Moš misliti jaka vijest. Mercedes je Mercedes i druga OV visoke klase pa se npr povuče cijela serija iz prodaje zbog greške. Jedan Boing, odnosno njih nekoliko padne s stotinu putnika, ali Bov ĐĐ je stao. stao, pa što, jaka vijest. I da je rat, bris u rov dok ga drugi ne odšlepa ili KGJ. Ali ovdje ima svakakvih trikova Bože dragi koja jaka vijest. Sad bi DDJH trebao na 5 kn zbog toga !! [angry]

I very much love INGRA !!

Kakav slamperaj kolega??
O cem pricate?
Pa ako bude izvjesce i u ponedjeljak, sve je to u okvirima, ali ipak najbolje vijesti uvijek dolaze na kraju!!!!


Izgleda da necemo danas docekati Đurino izvjesce.

Kakav slamperaj. :-/ Vidi se koliko Uprava cijeni dionicare.


Trebali ste kolega lijepo prodati,pa se ne bi imali oko čega sekirati.Kao da je ovo izvješće nešto prebitno za Đuru.Što se mene tiče – i bolje da sačekaju ponedjeljak,možda se ovi indijanci preko bare napokon uspiju dogovoriti preko vikenda, a ne da cijeli svijet ovako zahe..vaju i to bez lubrikanta.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Evo i mene judi moji nasoljen odmoran i spreman za nove pobjede.Ameri————pa ko vjeruje u njihov bankrot,vjeruje i u smak svijeta.Dosta više krize i gluparija,turizam cvate ,Hrvatska kreće,a izbori su tu,pa ajmo uzet dobru lovu.Crne vrane su stalno prisutne,a šta bi im mi,dok one grakću,nama lova u džep.Još mi je glava na moru,na čehijama,mađaricama,njemicama,a evo talijanke nisam dočekao.Đura se popravio u ovih mjesec dana ,a eksploziju tek očekujem.SRETNO.

peyo

nitko ne komentira izvjesce DDJh,imate na zse,dobit 2 q 4,171 miliona u odnosu na prošlu godinu kada je imao gubitak 13 miliona..lijepo..

Izašlo FI:

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DDJH-fin2011-1H-NotREV-K-HR.pdf

kvartalna dobit Grupe 4,17 mil kn

Kvartal: Prihodi 235 miliona, dobit jedva preko 4..
Polugodiste: 360 miliona prihoda, 0.4 miliona dobit 🙁

Mislim sta reci na to :-(((

Kao sto rekoh, neka se konzulitraju s ekipom u ADPL kako se radi posao.

Super je FI što se tiče sadržaja;), jedino u formi bih preporučio da ubuduće malo pedantniji budu, jer ovo brkanje pluseva i minusa, brkanje postotaka da promaše za 100-injak % i sl., to nije baš lijepo za vidjeti.

New Report

Close