DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malo sam se potrudija, ali nikako da pronađem te silne kritike… [shocked]
evo neću stavit tvoju analizu od 14.07. di prognoziraš pad…
pada nema pa naravno da nakon rasta do 72,00 kn opet prognoziraš pad… [lol]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Neka Uprava razmisli da iznajmi nekoga iz vodstva ADPL-a da im pokaze kako se efikasno radi posao.

Onda dionica ne bi padala ovoliko prije objave rezultata. Ocito nitko bas ne vjeruje da Uprava moze i uz ovolike prihode napraviti znacajniju dobit.

Vidjeti cemo hoce li nas razuvjeriti kada dodje izvjesce…

Misljenja sam da kad prodju izbori, da ce puno bokje djuro radit, jer ce ih nova Vlada svakako maknuti, tako da treba jos malo strpljenja, da sve sjedne na svoje mjesto


malo sam se potrudija, ali nikako da pronađem te silne kritike… [shocked]
evo neću stavit tvoju analizu od 14.07. di prognoziraš pad…
pada nema pa naravno da nakon rasta do 72,00 kn opet prognoziraš pad… [lol]

14.7- u analizi sam napisao da je prije jaceg pada moguc jos jedan kraci odbijanac prema gore koji ce zapoceti na cca.60 kn ( zapoceo je nesto prije tocnije na 62 kn) i odradio lijepu dionicu do 71 kn di smo opet usli u korektivni val…
Neznam zasto imas potrebu iznosti dezinformacije, i ovako govoriti a cijena je isla u skladu sa mojim prognozama



malo sam se potrudija, ali nikako da pronađem te silne kritike… [shocked]
evo neću stavit tvoju analizu od 14.07. di prognoziraš pad…
pada nema pa naravno da nakon rasta do 72,00 kn opet prognoziraš pad… [lol]

14.7- u analizi sam napisao da je prije jaceg pada moguc jos jedan kraci odbijanac prema gore koji ce zapoceti na cca.60 kn ( zapoceo je nesto prije tocnije na 62 kn) i odradio lijepu dionicu do 71 kn di smo opet usli u korektivni val…
Neznam zasto imas potrebu iznosti dezinformacije, i ovako govoriti a cijena je isla u skladu sa mojim prognozama
[/quote]

dokle sad očekuješ pad?

14.07.11. | 20:37

labb | profil | blog | korisnik je na listi ignoriranih korisnika | pogledaj poruku
korisnik od: 27.12.2010.
[Korisnik je online] [Korisnik s iskustvom] [Popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 60% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
75%
zajednica

moderatori
đuro đakovic- dugorocno

Na 3-godisnjem grafu vidljiva su 3 padajuca kanala

Pocetkom ove godine u sredisnjem kanalu se poceo formirati simetricni trokut, koji je kasnije probijen na cca. 3/4 njegove duzine
Cijena je nakon proboja trokuta odradila svoj cilj

Nakon toga je doslo do formacije bikovske zastavice, a nakon njegog proboja do snaznog uzleta cijene
Po meni se sad cijena vraca u padajuci kanal
Prva potpora na cca. 55 druga na 50 kn

Ukoliko u analizu uvedemo EWT isto tako slijedi korektivni a val, na 60 kn je moguc kraci odbijanac prema gore, ali onda opet dolazimo do c vala sa kojim ce cijena probiti 60 kn i ici prema 50.
Za trejdanje preporucam promatranje divergencija na RSI-u
Dokumenti u privitku
1. ddjh.PNG (83,21 KB) (83,21 KB) preuzeto: 147x

možda ja ne razumin o čemu ti pišeš…
meni je dovoljno pogledat tu tvoju analizu koju si da 14.07. u 20.37
onda pogledat trgovanje dionicom taj dan, prethodni, a vidili smo naredne…
čovik moj zadrži ti dezinformacije za sebe…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Nesto se nakupilo na izlazu iz djure?

Mora da netko iz prvih 10 zeli van

Koji su ovo glumci bili sa 10 000 komada na prodaji, prosto da ne povjerujes
Uplasili se pa pobjegli [proud]
Ajde ostanite pa da vidite da nije problem rijesiti tih 10 000, kao kad i nece biti problem progutat 70 000 kom braniteljskih

Shvatio sam o cemu se radi ovdje.

Europa ima oko 700 000 vagona velike prosjecne starosti a treba ih zamijeniti u iducim godinama.
Amerikanci su se dobro pozicionirali u EU, pokupovali su dobre firme, ali mislim da DDJH
ima prilike ugrabiti 10% trzista i to ce imati posla iducih 15-tak godina.
jedino je pitanje kolika je isplativost po komadu i mozda mali nedostatak patenata
za podnice velike brzine i tezine. ali to se da nadoknaditi vrlo brzo

08.07.2011. došla je obavijest o prodaju i prijenosu 71.917 dionica braniteljima. Do sada dionice još nisu prenesene. Kada bi branitelji trebali dobiti dionice?

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

sve se zna, a niko ne prodaje…
stvarno ništa više ne razumin..

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

New Report

Close