DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ako,

Današnji branitelji imaju završene poslovne škole i 20 godina su pametniji.

o čemu vi pričate?! pa ljudi nemaju za jesti, za vraćat kredite, za kupiti djeci knjige za školu?!? nisu oni burzovni špekulanti, većina je u jako teškoj situaciji!
[/quote]
Zato dionice ne smiju prodavati, ako žele ikada u životu izaći iz teške situacije.




Ako,

Današnji branitelji imaju završene poslovne škole i 20 godina su pametniji.

o čemu vi pričate?! pa ljudi nemaju za jesti, za vraćat kredite, za kupiti djeci knjige za školu?!? nisu oni burzovni špekulanti, većina je u jako teškoj situaciji!
[/quote]
Zato dionice ne smiju prodavati, ako žele ikada u životu izaći iz teške situacije.
[/quote]
Kakve su to gluposti?
Zamisli da si ti prodao 2007. godine dionice, ili da ih tada nisi kupio?
Kada nitko ne bi prodavao dionice, tržište kapitala bi izgubilo svaki smisao

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

o kakvoj vi rasprodaji pričate. pa danas su bile samo 4 transakcije…


o kakvoj vi rasprodaji pričate. pa danas su bile samo 4 transakcije…

sve više dionica u čvrstim rukama, a taj će se trend vjerojatno i nastaviti….čak ako izvješće i ne bude jako sretno, za sada…

kategorija ljudi koji nemaju za vracat kredit da ne navodim dalje da mogu skupit 20 000,00 za dionice?
gdje vi zivite ? imao sam kontak s nekolicinom koji nisu mogli skupit lovu. zao mi je ljudi ali u brodu je situacija jako loša



o kakvoj vi rasprodaji pričate. pa danas su bile samo 4 transakcije…

sve više dionica u čvrstim rukama, a taj će se trend vjerojatno i nastaviti….čak ako izvješće i ne bude jako sretno, za sada…
[/quote]
Koliko su nas plašili ja sam mislio da ćemo završiti na koljenima(ali to su samo puste želje onih koji su prodali)




o kakvoj vi rasprodaji pričate. pa danas su bile samo 4 transakcije…

sve više dionica u čvrstim rukama, a taj će se trend vjerojatno i nastaviti….čak ako izvješće i ne bude jako sretno, za sada…
[/quote]
Koliko su nas plašili ja sam mislio da ćemo završiti na koljenima(ali to su samo puste želje onih koji su prodali)
[/quote]

Ne vjerujem da se netko uplašio… samo je/su prodali pred kraj trgovanja radi možebitnog sutrašnjeg ulaska u AD Plastik…

kad će objaviti 2q izvj?

15. srpanj 2011.

Novi poslovi za Đ.Đ. Specijalna vozila

Đuro Đaković Holding izvijestio je danas putem Zagrebačke burze o sklapanju novih ugovora unutar grupacije o proizvodnji i isporuci teretnih vagona.

Đuro Đaković Specijalna vozila i tvrtke Euro-Waggon GMBH i Diversified Investments S.A. sklopile su ugovor o proizvodnji i isporuci vagona tipa Falns. Ukupna vrijednost ugovora potpisanog s Euro-Waggonom je 2,8 milijuna eura, dok je vrijednost ugovora s tvrtkom Diversified Investments 1,2 milijuna eura. Riječ je o seriji specijaliziranih četveroosovinskih vagona namijenjenih za prijevoz rasutih tereta koji nisu osjetljivi na atmosferske utjecaje, kao što su ugljen, pijesak, koks, ruda i slično. Proizvodnja ugovorenih vagona bit će pokrenuta tijekom drugog polugodišta ove godine, a isporuka vagona predviđena je u prvom kvartalu 2012.

U drugoj obavijesti navodi se da su Đuro Đaković Specijalna vozila i tvrtka Nacco S.A.S. iz Pariza nastavili poslovnu suradnju i potpisali ugovor o proizvodnji i isporuci teretnih vagona tipa Shimmns. Ukupna vrijednost posla je 2,58 milijuna eura, a radi se o seriji suvremenih specijaliziranih vagona za transport kolutova lima, certificiranih prema važećem TSI sustavu za konvencionalni željeznički sustav čiju proizvodnju su Đ.Đ. Specijalna vozila započela tijekom 2007. godine. Proizvodnja ugovorenih vagona za francuskog kupca bit će pokrenuta početkom trećeg kvartala 2011., a isporuke su predviđene za studeni i prosinac ove godine.

Samby, kasnis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Država ulaže 300 mil. kuna

Novim ugovorima s HŽ Cargom i Janafom, Đuro Đaković vratit će zaposlenost i ostvariti dobit

Holding Đuro Đaković potpisao je u subotu ugovor s Janafom o izgradnji novih spremnika za naftu u Omišlju vrijedan 218 milijuna kuna. Istovremeno je, uz prisustvo premijerke Jadranke Kosor, u Slavonskom Brodu isporučeno i 37 vagona, od ukupno njih 100, za HŽ Cargo. Vrijednost posla za Hrvatske željeznice je veća od 83 milijuna kuna.

http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3624.aspx

evo link di sam jucer postavio graf dok je cijena bila 71 kn i najavio pad,
međutim bio sam izlozen silnim kritikama

New Report

Close